fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Start przygotowań

Legioniści wrócili z urlopów

Woytek, źródło: Legionisci.com, Legia.com

Piłkarze Legii zakończyli urlopy i w czwartek stawili się na stadionie przy Łazienkowskiej 3. W czwartek i w piątek przechodzą badania i testy wydolnościowe. Pierwszy trening otwarty dla mediów zaplanowany został na piątek na godzinę 17:30 i odbędzie się na bocznym boisku ze sztuczną nawierzchnią, które jest przykryte balonem.

W sobotę o godz. 9:50 zespół wyruszy na długie zgrupowanie do Turcji. W Belek "Wojskowi" będą przebywali od 11 do 29 stycznia i rozegrają sześć spotkań sparingowych.

Przez pierwsze 10 dni Legia zakwaterowana będzie w hotelu Cornelia De Luxe Resort, w którym gościła zimą 2015 roku gdy trenerem był Henning Berg. Na drugą część zgrupowania ekipa przeniesie się do oddalonego o kilka kilometrów Cornelia Diamond Golf Resort & Spa.


źródło: instastories piłkarzy Legii

Plan sparingów
16.01. - Legia - FC Botoșani
19.01. - Legia - Dynamo Kijów
22.01. - Legia - Nyíregyháza Spartacus FC
22.01. - Legia - FK Voždovac Belgrad
26.01. - Legia - Kajrat Ałmaty
26.01. - Legia - Kajrat II Ałmaty

W naszym serwisie tradycyjnie znajdziecie codzienne raporty z przygotowań, a wszystko dodatkowo będzie dostępne w specjalnym dziale PRZYGOTOWANIA DO RUNDY.

Zdjęcia z hotelu i boisk Cornelia Del Luxe:

fot. Woytek / Legionisci.com fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (27)

+dodaj komentarz
Mr Mioduski kibice odbiorá ci Legie! - 10.01.2020 / 02:40, *.94.105


eLpolo - 9 godzin temu, *.137.74
Zróbcie zrzutę z rozbitych świnek skarbonek gołodupcy i złóżcie ofertę frajerzy Mioduskiemu. Wtedy LM nasza jak nic. Wszystko wam nie pasuje morusy, aż się nie chce na forum kibiców zaglądać.

odpowiedz
Tomek 82 - 10.01.2020 / 08:24, *.play-internet.pl

@Mr Mioduski kibice odbiorá ci Legie!: dlaczego ubliżasz?

odpowiedz
Doru - 10.01.2020 / 08:38, *.play-internet.pl

@Mr Mioduski kibice odbiorá ci Legie!: W Krakowie już pokazali kibice jak kochają swój klub:) Więc lepiej aby Ci gołodupcy nie rozbijali swoich skarbonek :)

odpowiedz
Gienek - 09.01.2020 / 23:13, *.vectranet.pl

Do roboty bo mistrz musi być znowu przy Ł3! Nie ma innej możliwości. Każdy inny wynik będzie katastrofą.

odpowiedz
Mariusz Wąziutko - 09.01.2020 / 22:39, *.chello.pl

Trochę takie pazdzierzowe te hotele

odpowiedz
Książę Nocy - 09.01.2020 / 22:48, *.inetia.pl

@Mariusz Wąziutko: Albo to mistrzowski sarkazm z Twojej strony albo na prawdę uważasz, że tym ludziom należy uchylać nieba? Jeśli tak to powiedz mi za co?

odpowiedz
jo - 09.01.2020 / 22:00, *.tpnet.pl

Dzięki autorskiemu pomysłowi pudla brniemy w kierunku posrania. Wkrótce sukces MP będzie celem samym w sobie jak dla reszty tej beznadziejnie słabej ligi.

odpowiedz
tomaszek67 - 09.01.2020 / 21:10, *.centertel.pl

Kyle Lafferty blisko Legii!!! Przyjdzie za Jarka Niezgode!

odpowiedz
Digidong - 09.01.2020 / 21:14, *.chello.pl

@tomaszek67: no dobra, a kto to?

odpowiedz
jack345 - 09.01.2020 / 20:20, *.com.pl

po kosztach idziemy. 2400 za tydzien za osobe

odpowiedz
# - 09.01.2020 / 19:48, *.vectranet.pl

Jest Super ! Jest Super ! Więc o co Wam chodzi ??? ;-)

odpowiedz
Obcy - 09.01.2020 / 18:42, *.t-mobile.pl

Prezes kombinuje tak. Nie wiadomo czy Jarek wytrzyma zdrowotnie. Trzeba wykorzystać dobry moment. Bo jak się sypnie to będzie ch.....nia.

odpowiedz
eLpolo - 09.01.2020 / 17:20, *.137.74

Zróbcie zrzutę z rozbitych świnek skarbonek gołodupcy i złóżcie ofertę frajerzy Mioduskiemu. Wtedy LM nasza jak nic. Wszystko wam nie pasuje morusy, aż się nie chce na forum kibiców zaglądać.

odpowiedz
NAS - 09.01.2020 / 17:27, *.centertel.pl

@eLpolo: POPIERAM!!!

odpowiedz
MP(L)87 - 09.01.2020 / 17:54, *.virginm.net

@eLpolo: Wypiertalaj cieciu na legianet sobie bujaac w oblokach hehe. Nalezysz do grupy ktora przed wejsciem na ta strone potrzebuje pampersy zalozyc

odpowiedz
Książę Nocy - 09.01.2020 / 22:46, *.inetia.pl

@eLpolo: Frajera to masz w lustrze śmieciu :)

odpowiedz
eLpolo - 10.01.2020 / 18:10, *.137.74

@Książę Nocy: tylko pod warunkiem , że będziesz stał obok jak się będę przeglądał mega znafffco :)))

odpowiedz
MP(L)87 - 09.01.2020 / 16:28, *.forcepoint.net

"Jarosław Niezgoda odchodzi z Legii Warszawa. Według informacji Sport.pl piłkarz nie poleci na zgrupowanie wicemistrzów Polski w Turcji i niebawem podpisze 3- letni kontrakt z Portland Timbers. Legia na sprzedaży 24-latka zarobi 3,8 mln dolarów i kilkaset tysięcy dolarów w bonusach. Zawodnik będzie zarabiał 900 tysięcy dolarów netto rocznie. Będzie mógł też liczyć na dodatkowe gratyfikacje. Żeby zamknąć transakcję, musi przejść jeszcze testy medyczne"

- Do ciezkiej k! w Dariusza Mioduskiego nie wierze od dawna ale Jartek mial isc za 5mln euro a nie za 3.8 mln dolarow. Hehe mioduski jaki ty jestes przypalowy. Zadne twoje slowa nic nie znacza mozesz sobie nimi wytrzec dupsko :) A wszyscy niech wkoncu zrozumieja ze DM ma nas za bydlo i kosi na nas hajs jak i na klubie. Ku...wa heh... Zyciowy projekt... Pasja... Normalnie nie moge nawet myslec jakiego mamy prezesa. Nie chce sie wierzyc ze sie taka lajza trafila! Jazda z nim!!!!

odpowiedz
oLaf - 09.01.2020 / 23:29, *.vectranet.pl

@MP(L)87: dobr, gościu, wyluzuj, nawet 3,8 mln $ to masę kasy za szklanego napastnika - myślałęm że nikt nie da 2 mln także bierzmy kasę i ... w nogi! ; )))

Też wolałbym żeby Legia sprzedawała piłkarzy za 5-7 mln Euro ale najpierw to musi być gwiazda np. sprzedaż NIko za 2 mln $ ? to był kryminał.... takze i tak jest postęp z kasą.

odpowiedz
Cult⚽️Legia and Friends Forever! - 09.01.2020 / 15:36, *.94.105

Zaraz szukam oferty 2tyg w Belek,być blisko Legii i ćwiczyć i wypoczywać✨⚽️✨

odpowiedz
Doru - 09.01.2020 / 14:47, *.play-internet.pl

Oby tylko te wkłady się nie przemęczyły golf & SPA, nie za duży wysiłek??

odpowiedz
hen ryk - 09.01.2020 / 14:27, *.net.pl

Cipko manager za 5 groszy. Legia rozdaje zawodników i tyle. Buksa droższy od lidera strzelców?

odpowiedz
Tomek - 09.01.2020 / 14:35, *.113.189

@hen ryk: A czemu masz pretensje do Citki? To Mioduski zgadza się na takie propozycje. Najpierw opowiada, że oczekuje oferty za Niezgodę w wysokości 5 mln Euro a potem oddaje go za niecałe 4 mln $. Mioduski jest gołodupcem i jest pazerny na kasę. Tak samo będzie z Majeckim czy Karbownikiem, ktoś da ofertę 4 mln Euro i Mioduski go sprzeda bez chwili zastanowienia. Odkąd został prezesem legii to jesteśmy w coraz głębszej dupie ale Mioduskiemu to nie przeszkadza, bo on lubi takie miejsca.

odpowiedz
Tomek - 09.01.2020 / 14:36, *.113.189

@Tomek: *Legii oczywiście

odpowiedz
PatatajPatataj - 09.01.2020 / 14:40, *.chello.pl

@hen ryk: Trzeba powtórzyć akcję z czasów iti i pogonić tego amatora

odpowiedz
XXX - 09.01.2020 / 16:20, *.t-mobile.pl

@Tomek:
Słuchaj to jest prezes klubu , u którego co rundę robi się coraz większe łubu dubuuu! Niech nam żyje prezes co ma na dziesięć lat plany a w tedy na stadionie zostanie sam !

odpowiedz
wymarzone MLS - 09.01.2020 / 14:18, *.chello.pl

Niezgoda odchodzi za czapkę śliwek. Brawo dla pasożyta Legii.

odpowiedz