Od lewej: Pyrdoł, Wieteska, Rosołek, Novikovas, Karbownik, Cielemęcki - fot. Hagi / Legionisci.com
REKLAMA

Legia w Turcji

Belek: Zgrupowanie rozpoczęte

Hagi, źródło: Legionisci.com

Cała sobota upłynęła drużynie Legii na podróży do Turcji. "Wojskowi" wyruszyli do Belek z lotniska Chopina już po godzinie 9 rano. Następnie mieli przesiadkę w Stambule i do Antalyi doatrli po godzinie 18 miejscowego czasu, a więc tuż po zachodzie słońca (w Turcji należy przestawić zegarki o dwie godziny do przodu). Ostatnim etapem podróży było 30 km autokarem do Belek i zameldowanie się hotelu Cornelia De Luxe, w którym zespół będzie przebywał przez najbliższe 10 dni.

Fotoreportaż z treningu - 45 zdjęć Hagiego

fot. Hagi / Legionisci.com fot. Hagi / Legionisci.com

Pierwszy trening sztab szkoleniowy zaplanował na niedzielny poranek. O godzinie 10:30 drużyna stawiła się na jednym z dwóch boisk Cornelia Sports Center, które jest oddalone od hotelu o 4 km. Bardzo dobre pierwsze wrażenie zrobiła murawa. Zespół ma też na miejscu do dyspozycji całe zaplecze i szatnie.

Zajęcia rozpoczęły się krótkiej odprawy Aleksandara Vukovicia na murawie i przebieżki wokół boiska. W treningu wziął udział Luquinhas, który w piątek nie trenował. Obecny był także Piotr Pyrdoł, który w piątek podpisał umowę z Legią. Zawodnicy doskonalili także przyjęcie piłki i podania po ziemi na małej odległości.Następnie zawodnicy zostali podzieleni na trzy grupy i grali w dziadka. W tym czasie indywidualnie ćwiczyli Artur Jędrzejczyk i William Remy - po krótkich ćwiczeniach z piłkami przeszli do treningu biegowego.

Jak to zwykle bywa na zimowych zgrupowaniach obowiązkowym punktem są interwały. Gdy część zawodników pokonywała kolejne okrążenia wokół boiska, pozostali rozgrywali gierkę na skróconym polu gry. Potem następowała zmiana grupy i w ten sposób wszyscy wykonali zaplanowaną przez sztab pracę.

fot. Hagi / Legionisci.com fot. Hagi / Legionisci.com

Po godzinie zajęć niebo rozchmurzyło się i piłkarze mogli uzupełnić witaminę D. To chyba pomogło Jose Kante, który w trakcie gierki zdobył bramkę efektowną przewrotką. W ostatniej gierce urazu doznał Maciej Rosołek i musiał zejść z boiska. Młody napastnik założył opatrunek na staw skokowy prawej nogi.

W sumie zajęcia trwały blisko 2 godziny. Druga jednostka treningowa zaplanowana została na godzinę 17:30 miejscowego czasu i odbędzie się w hotelowej siłowni.

Fotoreportaż z treningu - 45 zdjęć Hagiego

fot. Hagi / Legionisci.com fot. Hagi / Legionisci.com
fot. Hagi / Legionisci.com fot. Hagi / Legionisci.com


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (11)

+dodaj komentarz
News⚽️Legia - 13.01.2020 / 01:55, *.204.71

Po co te Belek ,gdzieś Polskie gòry lub nad Bałtykiem sá dobre ośrodki Polskie sportowe I boiska I hotel sie znajdzie ..po co latać i kase marnować..lepiej w Polsce zostać...

odpowiedz
Zdzicho - 13.01.2020 / 06:36, *.tpnet.pl

@News⚽️Legia: w Polsce wcale nie bedzid taniej. Boiska o tej porze roku bardzo slabe, mniej slonca - w tym roku i tak bez mrozu no i w Turcji latwiej o dobrych sparingpartnerow

odpowiedz
News⚽️Legia - 13.01.2020 / 17:02, *.204.42

@Zdzicho: Gòry ,morze I jeziora mało?terenòw?hoteli ,boisk?a aura tylko zahartuje,drużyne ,a I za tym kasa zostanie w Kraju a nie u turasòw

odpowiedz
Vuko - 13.01.2020 / 18:44, *.tpnet.pl

@News⚽️Legia: to jest 21 wiek a nie lata dziewiedziesiate i bieganie po pachy w sniegu. Boiska to jedno wielkie bloto po godzinie zajec lub conajwyzej jak po dzikowisku.

odpowiedz
News⚽️Legia - 14.01.2020 / 22:30, *.204.37

@Vuko: to by jak dziki zaorali całá extraklape, nic nie hartuje jak trudne warunki..a tobie dalej plaże,słonko i ciepełko I gra w dziada...

odpowiedz
Mrok - 12.01.2020 / 22:26, *.chello.pl

No to ciekawe ilu z naszych tekturowych graczy się popsuje tym razem podczas przygotowań do rundy

odpowiedz
ZGL - 12.01.2020 / 18:45, *.tpnet.pl

LEGIO runda wiosenna sie zbliza wiec przygotowujemy sie solidnie zeby rywale wiosna nie mieli nic do powiedzenia !!!

odpowiedz
Mistr - 12.01.2020 / 17:56, *.orange.pl

A co myślicie o transferze Pogoni Szczecin. Cibicki za Bukse.

odpowiedz
Marlena - 12.01.2020 / 18:19, *.centertel.pl

@Mistr: Urocza mescizna...

odpowiedz
Elquatro - 12.01.2020 / 18:24, *.chello.pl

@Mistr: u nich mieli przygotowany plan, sprzedaja ale w zamian kogos sciagaja i jedzie z nimi na obóz. Profeska, nie to co u nas..

odpowiedz
csv - 13.01.2020 / 13:38, *.t-mobile.pl

@Mistr: Słaby. Cibicki ma nas*ane we łbie, i nigdy specjalnie wielkim piłkarzem nie był.

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2020 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.