fot. Hagi / Legionisci.com
REKLAMA

Legia w Turcji

Belek: Gierki w słońcu

Hagi, źródło: Legionisci.com

Drugi dzień treningów na obozie w Belek rozpoczął się tak samo jak pierwszy. Po godzinie 10 legioniści udali się na boisko, gdzie ćwiczyli przez kolejne dwie godziny. Od samego początku zajęciom towarzyszyła słoneczna pogoda.

W zajęciach normalnie uczestniczył Maciej Rosołek, który wczoraj doznał stłuczenia w okolicach stawu skokowego. Nadal indywidualnie ćwiczą Artur Jędrzejczyk i William Remy, ale coraz więcej elementów podczas treningu wykonują z pozostałymi kolegami z drużyny.

Dla Piotr Pyrdoła były to dopiero drugie zajęcia w nowej drużynie, ale już podzielił się pierwszymi spostrzeżeniami. - Mam same pozytywne odczucia. Myślę, że aklimatyzacja będzie szybka, a cała organizacja jest na najwyższym poziomie. Nie ma dla mnie różnicy czy gram na prawym czy lewym skrzydle lub na ”dziesiątce”. Wszędzie czuję się swobodnie i będę występował tam, gdzie wystawi mnie trener. W każdej jednostce treningowej będę starał się pokazać, że warto na mnie stawiać. Nie chcę wybiegać zbyt daleko w przyszłość, po prostu konsekwentnie robić swoje - były zawodnik ŁKS-u.

- Powoli staram się zrozumieć każdego zawodnika z którym gram na zajęciach. Myślę, że z treningu na trening będzie wyglądało to coraz lepiej i będę wiedział kto ma jakie zachowania na boisku - dodał z kolei drugi z nowych graczy Mateusz Cholewiak.

Legioniści rozpoczęli od rozgrzewki pod kierownictwem Łukasza Bortnika, a następnie w grupach rozgrywali gierki na dwa kontakty. Głównym elementem była gra na skróconym polu, podczas której jedna drużyna atakowała na dużą bramkę, a rywale na cztery mniejsze. Ostatnim elementem była większa gierka z bramkarzami na całej szerokości boiska.

Drugi trening rozpocznie się po godzinie 17 czasu miejscowego.





przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (9)

+dodaj komentarz
Korkoszewo - 13.01.2020 / 18:43, *.centertel.pl

Loczek jak nie masz siana ,to zadzwoń do bociana .

odpowiedz
stachu - 13.01.2020 / 20:25, *.t-mobile.pl

@Korkoszewo :
dobre:)

odpowiedz
Mistrz - 13.01.2020 / 17:39, *.centertel.pl

Nie rozumiem pewnej kwestii. Legia sprzedaje Niezgode za fajne pieniądze. I czytam artykuł że szkoda im wydać na Świerczoka 1.25mln. To albo są nim zainteresowani albo niech poszukaja jakiegoś szmaciarza za darmo i zapłacą mi jeszcze z 600tys miesięcznie

odpowiedz
Leśny Dziadek - 13.01.2020 / 18:16, *.orange.pl

@Mistrz: Przecież zawsze prezes może wziąć pożyczkę w Providencie, albo w systemie ratalnym "Żagiel".

odpowiedz
Racja - 13.01.2020 / 18:32, *.t-mobile.pl

@Mistrz:
Masz rację. Klub powinien się z tego wytłumaczyć.

odpowiedz
tomaszek67 - 13.01.2020 / 15:14, *.centertel.pl

Dawać tego Jonathasa jak nie chce dużego kontraktu. Jest wolny, a grał w dobrych klubach więc może warto skoro nie możemy nikogo dobrego wyszukać.

odpowiedz
Władeczek - 13.01.2020 / 15:19, *.netfala.pl

@tomaszek67: Ja bym wzioł Gytkjera z amiki faken. Kończy mu się tam kontrakt, a amika nie ma mamony, żeby mu zapłacić za nowy kontrakt. Z pocałowaniem w ręke przyszedł by do Legii.

odpowiedz
Nrws⚽️Legia - 16.01.2020 / 05:32, *.204.101

@Władeczek: Kochany Władziu..a to już dawno zaklepane..przychodzi do nas gamoniu...I jak Hama ..kilka bramek ...im strzeli...

odpowiedz
Władeczek - 13.01.2020 / 14:43, *.netfala.pl

Do roboty a nie wygrzewać się w Słońcu faken! Tu mistrzostwo musi być odzyskane w tym sezonie.

odpowiedz