REKLAMA

Rafał Krajewski 9. w Thor Masters

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Zapaśnik Legii, Rafał Krajewski zajął 9. miejsce w międzynarodowym turnieju Thor Masters, który odbył się w duńskiej miejscowości Nykobing Falster. W kategorii wagowej -130kg, legionista przegrał z Amerykaninem Cohltonem Schultzem 4-6, a następnie pokonał Norwega, Nikolę Milatovicia 9-0. W ostatniej walce Krajewski przegrał z czwartym w ogólnej klasyfikacji Rumunem, Ciurariu Alexucem 0-3.przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (2)

+dodaj komentarz
M3 - 22.01.2020 / 14:00, *.zus.pl

Walczyć, trenować... !!! Powodzenia ! (L)

odpowiedz
Siłka - 21.01.2020 / 15:13, *.47.6

Dwaj Rafał dawaj
Olimp trzyma kciuki

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2020 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.