REKLAMA

28-29.01: Rozkład jazdy

Bodziach i Raffi, źródło: Legionisci.com

We wtorek o godzinie 20, w hali OSiR Włochy przy ulicy Gładkiej 18, futsaliści Legii rozegrają spotkanie II ligi z AZS-em AWF Warszawa. Legioniści są jedynym niepokonanym zespołem w rozgrywkach. Zachęcamy do wspierania naszej drużyny, jak również gorącego dopingu dla naszych koszykarzy, którzy dzień później, również o 20:00, zmierzą się ze Stelmetem. Ten mecz odbędzie się w hali OSiR Bemowo, przy Obrońców Tobruku 40 - będzie to pierwsze spotkanie po oddaniu do użytku rozbudowanej hali. Dodatkowe atrakcje zapowiadają Sekcyjni Fanatycy. Bilety do kupienia na Legiakosz.abilet.pl.

Rozkład jazdy:
28.01 g. 20:00 Legia Warszawa - AZS AWF Warszawa [futsal, ul. Gładka 18]
29.01 g. 20:00 Legia Warszawa - Stelmet Zielona Góra [kosz, ul. Obrońców Tobruku 40]


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2020 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.