fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Na żywo

LIVE!: Dzień sparingowy

Redakcja

Środa to najbardziej intensywny dzień pracy na zgrupowaniu. Trenerzy dadzą zawodnikom zagrać po 90 minut. O godzinie 9:30 Legia Warszawa zmierzyła się z węgierskim Nyiregyhaza Spartacus FC i wygrała 3-1, a o godzinie 15:00 podejmie serbski FK Voždovac.

Z obu tych spotkań przeprowadzamy tekstowe RELACJE LIVE!. Drugi sparing dodatkowo będzie do obejrzenia na oficjalnej stronie klubu.


REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (8)

+dodaj komentarz
Kuba - 22.01.2020 / 16:50, *.51.162

Jest Petarda !! Niko widziany na Okęciu dzisiaj ziomek pracuję na obsłudze i ogarnął !! Także nie będzie źle!!

odpowiedz
eLka - 22.01.2020 / 15:27, *.tpnet.pl

No i pięknie Ramirez w amice! Miodek gdzie napastnik!

odpowiedz
Filet - 22.01.2020 / 15:24, *.chello.pl

na YT: https://www.youtube.com/watch?v=GpHocAdjsdU

odpowiedz
MP(L)87 - 22.01.2020 / 10:17, *.135.90

Chyba mamy objawienie w ataku haha Wieteska sie nada nie trzeba kupowac napadziora. strzela wiecej niz Necid i Chupachups chyba damy sioe przekonac ?? Moze jednak on jest tym wizjonerem ... hahah

odpowiedz
Lopez nie Carlos - 22.01.2020 / 15:00, *.tpnet.pl

@MP(L)87: uahah hha buhaha ale śmieszne łojezu pękam ze śmiechu

odpowiedz
MP(L)87 - 22.01.2020 / 16:00, *.virginm.net

@Lopez nie Carlos: Chlopczyku chyba nie zalapalas animozji do prezesa w tym tekscie. No coz czasem trafi sie burak co sie podprówa i prowokuje. Idz stad smarowac sie cukrem na legianet hehe

odpowiedz
Martins - 22.01.2020 / 09:42, *.direct-adsl.nl

Nie ma dziś transmisji z pierwszego albo drugiego sparingu?

odpowiedz
Hubi - 22.01.2020 / 10:47, *.amazonaws.com

@Martins: Jest z drugiego

odpowiedz