Radosław Kucharski - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Kucharski: Do Legii trafi napastnik za Niezgodę

źródło: legia.com

– Jeśli popatrzymy jak skonstruowany jest dziś nasz zespół to zobaczymy, że w przypadku odejścia Jarosława Niezgody, potrzebne będzie zastępstwo. I to musi być piłkarz solidny, który wzmocni naszą drużynę i wniesie do niej jakość. Będziemy do końca walczyli o to, aby sprowadzić do klubu piłkarza o ciekawej charakterystyce - mówi na łamach oficjalnej strony Legii dyrektor sportowy Radosław Kucharski

- Na tę chwilę, jeśli transfer Niezgody dojdzie do skutku, do Legii trafi napastnik. Wszystko wskazuje na to, że jesteśmy już na ostatniej prostej z tym transferem i wtedy będziemy chcieli uzupełnić skład. Jeśli chodzi o pozostałe pozycje, nie szykowałbym się na wielką rewolucję. Na zgrupowaniu jest 28 piłkarzy. To duża grupa, a w niej są młodzi piłkarze. Im również trzeba dać szansę. A oni, jak widać, ją wykorzystują. To również jest droga, którą będziemy podążali w przyszłości - dodał Kucharski.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (68)

+dodaj komentarz
:) - 25.01.2020 / 11:38, *.chello.pl

No i co znalazł kogoś?????

odpowiedz
:) - 25.01.2020 / 19:44, *.chello.pl

@:) : odgrzewanego kotleta znalazł!!!!

odpowiedz
kibic emeryt - 25.01.2020 / 08:32, *.tpnet.pl

Nie ma żadnych złudzeń że przyjdzie do nas wartościowy piłkarz ( napastnik ) bo Mioduski musi odzyskać pożyczone i wydane na zakup Legii. Jest tego około 100mln a dalej jest pożyczka w wysokości 57 mln na budowę centrum szkoleniowego . Taki jest dzisiaj obraz klubu wizjonera który zachęcony kasą z Ligi Mistrzów myślał że zrobi na k

odpowiedz
m - 25.01.2020 / 06:18, *.chello.pl

Mam wierzyć że jakiś dobry napadzior sobie czeka aż Niezgode sprzedacie? nie ma innych ofert ze słowacji albo albanii? nawet tam go nie chcą?

odpowiedz
PiotrŻo(L)iborz - 24.01.2020 / 19:14, *.play-internet.pl

Może niech stawiają na młodych, chłopcy ograni w LM więc niech grają, lepiej oni niż jakiś zagraniczny ogór

odpowiedz
Remino - 24.01.2020 / 08:45, *.t-mobile.pl

Dlaczego kłamiesz?

odpowiedz
Tomek 82 - 24.01.2020 / 07:56, *.play-internet.pl

Kucharski!
Co?
Ty już wiesz co!!!

odpowiedz
L Kibic L - 23.01.2020 / 21:29, *.t-mobile.pl

Ty powinieneś być pierwszy wy *ebany z Legii.

odpowiedz
Wiem co mówię - 23.01.2020 / 21:00, *.chello.pl

Wyskakiwać z kasy, koniec z dziadowaniem!!!! Jak nie przedłużacie z Rocha i Remym to już jakiś obrońca powinnien jeden być a nie w lato. Któryś odejdzie albo kontuzja i w eliminacjach LM kim będziemy grać dziady i amatorzy z zarządu, prywaciarze!!!!!

odpowiedz
Kibolek - 23.01.2020 / 18:22, *.telefonica.de

A kiedy oddamy MIODUSKIEGO NA KAPELUSZE

odpowiedz
marruda - 23.01.2020 / 17:45, *.orange.pl

Nie powiedział wcale że przyjdzie tylko "będziemy do końca walczyli", "na tę chwilę " itp itd

odpowiedz
ioioio - 23.01.2020 / 17:21, *.chello.pl

Pudel chce tylko sprzedawac tak jak lech. Klimczak dał wywiad w ktorym powiedział że w reprze będą w większości wychowankowie lacha. On już nie gada nic o majstrze, Pucharze, pucharach, mistrzostwie. Bo to im kasy nie daje. Liczy się hajs ze sprzedaży. Pudel zwąchał to gówno i tak samo ma wsztystko inne w dupie. Także bracia, jazda z k... z loży!!!!

odpowiedz
Kibolek - 23.01.2020 / 18:24, *.telefonica.de

@ioioio: TRAFNE SPOSTRZEZENIE. MIODUSKI WONT

odpowiedz
ioioio - 23.01.2020 / 22:03, *.chello.pl

@Kibolek : dzięki mordo

odpowiedz
To co?!teraz?! - 24.01.2020 / 02:58, *.204.56

@ioioio: bedzie Bracia...

odpowiedz
kris - 23.01.2020 / 12:29, *.205.99

pewnie to bedzie jakiś 29 letni serb z 2 ligi tureckiej od pół roku bez klubu z 10kg nadwaga

odpowiedz
:) - 23.01.2020 / 12:08, *.chello.pl

Ten koleś nie miał oka jak skaut i nie ma żadnych osiągnięć jako dyrektor. Dlaczego szopen go lubi. Bo obydwaj lubią hajs ze sprzedaży. Pozdro

odpowiedz
Mario - 23.01.2020 / 06:19, *.timplus.net

Brać Necida, może w końcu zacznie strzelać :) Ewentualnie Eduardo, jak nic przynajmniej jedna mu wpadnie.
Podobno Vuko zgłosił prezesowi, że trzeba z powrotem wykupić Kulenovica :)

odpowiedz
Yaya banana do Legii? - 22.01.2020 / 23:23, *.centertel.pl

Gdzie jest ten co pisze co roku, co okienko transferowe, Yaya Banana do Legii??? Hahahahaha

odpowiedz
I tak powiem, ze polowe.... - 22.01.2020 / 23:52, *.chello.pl

@Yaya banana do Legii?: wrócił do Gdańska

odpowiedz
hajdukL - 22.01.2020 / 20:36, *.77.242

50 komentarzy, a może dwa rozsądne ale niekoniecznie w temacie. Ludzie ogarnijta się. Jestem 51-y . Wystarczy, co ?

odpowiedz
Darek - 22.01.2020 / 19:26, *.t-ipconnect.de

Ciekaw jestem tego napastnika.Juz kilku tu było o ciekawej charaktrystyce.Chociazby Chukwu czy Eduardo.Jezeli to ma być kolejny taki co bedzie przytulal dobrą pensje za grę w rezerwach to lepiej niech nikt tu nie przychodzi.

odpowiedz
Elquatro - 22.01.2020 / 18:33, *.chello.pl

Do Legii trafi napastnik za Niezgode. Normalnie Kolumb. Chyba se ku...a zacznę zapisywać z nich cytaty

odpowiedz
I tak powiem, ze polowe.... - 22.01.2020 / 18:15, *.chello.pl

Przeciętność stajemy się średniakiem dla którego mistrz będzie wielkim sukcesem

odpowiedz
Książę Nocy - 22.01.2020 / 18:12, *.inetia.pl

Same frazesy i pier*olenie
,,Jeśli popatrzymy jak skonstruowany jest dziś nasz zespół to zobaczymy, że w przypadku odejścia Jarosława Niezgody, potrzebne będzie zastępstwo.'' - Na prawdę ku*wa? Dzięki za oświecenie. Banda leszczy (albo ludzi tak cynicznych, że udzielających tych wywiadów próbują nie parskać śmiechem)..

odpowiedz
Codziennie rano wstaje i mysle o tym ile jeszcze bedzie gnebil nas mioduski i kucharski - 22.01.2020 / 18:03, *.chello.pl

Ręce opadają jak go słucham, i nie tylko ręce no ale to akurat dobrze, świadczy o moim zdrowiu hehe

odpowiedz
Mioduski - 22.01.2020 / 16:21, *.play-internet.pl

Carlitos wroc !

odpowiedz
Sympatyczny - 22.01.2020 / 15:42, *.lukman.pl

Tylko żeby był to zawodnik z Polski, nawet z niższej ligi, któremu będzie chciało się gryźć trawę i wypromować, a nie przyjedzie zagraniczny "szrot" dorabiać do emerytury.


odpowiedz
mG - 22.01.2020 / 15:31, *.centertel.pl

Coś się zaczyna serial z transferem Niezgody....ew. zastępstwo będzie robione last minute, czyli może trafić się jakiś wynalazek , byle był....
Oby Kante był zdrowy do końca rundy i Rosołek / Kostorz odpalił ,bo wierzę w tych młodych chłopaków

odpowiedz
Lul - 22.01.2020 / 15:46, *.chello.pl

@mG: kucharski i mioduski tez bardzo wierza

odpowiedz
Szpilordzik - 22.01.2020 / 13:58, *.net.pl

Diafra Sakho bardzo bliski Legii... było by to bardzo dobre wzmocnienie moim zdaniem. Pozdrawiam

odpowiedz
Gonz0 - 22.01.2020 / 18:33, *.play-internet.pl

@Szpilordzik: skąd takie info?Pewne?

odpowiedz
m4 - 22.01.2020 / 13:46, *.51.162

chyba testy medycznie w USA nie poszly najlpepiej skoro je poprawiaja. Tam diagnoza wad serca jest na mitycznym poziomie w porownaniu do Europy..takze zeby nie bylo lipy ;)

odpowiedz
bep - 22.01.2020 / 13:29, *.230.191

To gościu odkrył amerykę.Trudno, żeby "za" napastnika trafił obrońca...

odpowiedz
mkp - 22.01.2020 / 12:43, *.79.35

Weźcie Thomasa Necid, tym razem da radę. Fajnie, że zatrudnicie napastnika po przygotowaniach do rundy, to się na pewno przyda.

odpowiedz
Józefowianin - 22.01.2020 / 12:11, *.tpnet.pl

Zamiast oglądać kandydatów,to przyjeżdza i gada że trzeba napastnika.Odkrywca-wizioner.

odpowiedz
Kris - 22.01.2020 / 10:31, *.207.205

Nikolic najlepszy z wolnych zawodników!

odpowiedz
SuperSamiec - 22.01.2020 / 14:46, *.play-internet.pl

@Kris: zgadzam się w 100%

odpowiedz
singspiel - 22.01.2020 / 14:59, *.atman.pl

@Kris: prawdopodobnie w Anglii

odpowiedz
FazowyKapciuch - 22.01.2020 / 15:00, *.media.pl

@Kris: Nikolic ma swoje ograniczenia i w pucharach i tak by nie pomogl, a w lidze nie moglby wystapic bo juz gral w 2 klubach w tym seonie, wiec po co nam on?

odpowiedz
wrt - 22.01.2020 / 15:36, *.play-internet.pl

@FazowyKapciuch: w pucharach może nie ale w eliminacjach jak najbardziej, ostatnio pomógł w el. do LM

odpowiedz
Wolfik - 22.01.2020 / 15:59, *.mm.pl

@Kris: Najlepszy, ale grac w Legii nie chce. I tyle.

odpowiedz
Grzesiek - 22.01.2020 / 10:13, *.centertel.pl

Liczylem na pozostanie niezgody i zakup zmiennika dla niezgody i kante. Obecnie Vuko nie moze trenowac skladu z dwoma napastnikami . BRAWO MIODUSKI

odpowiedz
Pewny - 22.01.2020 / 09:36, *.centertel.pl

Carlitos , Nikolic , Prijovic , Orlando Sa wszyscy wolni pytanie na którego się skuszą albo z kim przeproszą.....

odpowiedz
tomiacab - 22.01.2020 / 10:17, *.232.111

@Pewny: miodek i przeprosiny? Z jego ego? Może by zatrudnił gdyby krytyka przyszedl na kolanach i przeprosił. Ale żaden tego nie uczyni, bo tam łeb nie rozumie tego, że mnie mają za co przepraszać.

odpowiedz
Ziomek - 22.01.2020 / 11:13, *.play-internet.pl

@Pewny: Prijovic wolny? Czy dalej trzepie siano w Emiratach

odpowiedz
jasiek - 22.01.2020 / 13:33, *.play-internet.pl

@Ziomek: idzie do Turcji

odpowiedz
marruda - 22.01.2020 / 09:14, *.orange.pl

Dobry i tani nie bedzie w formie. Dobry i w formie nie bedzie tani. Tani i w formie nie bedzie dobry....

odpowiedz
Beniaminek - 22.01.2020 / 13:47, *.t-mobile.pl

@marruda: przyjdzie tani bez formy i nie dobry

odpowiedz
Pacho - 22.01.2020 / 23:10, *.2.72

@Beniaminek: słaby i bez formy ale będzie tani

odpowiedz
ZGL - 22.01.2020 / 08:45, *.tpnet.pl

Pewnie Niezgoda zostanie chyba ze pojdzie za jeszcze mniejsza kasa bo to za dlugo trwa a moze cos wyszlo na testach !!!

odpowiedz
Po(L)ubiony - 22.01.2020 / 08:33, *.chello.pl

Znów Legia stanie się Technikum Budowlanym. Weźmiemy za ciężki szmal fachowca, który będzie się "odbudowywał" do lata. Razem z ogrem "Obrą". Gdzie nie rzucisz okiem: na naszą Legię, na Leszka czy Lechię, to widać nadchodzące tsunami. A Chyży Rój uparcie powiększa ligę do 18 ekip. Czy ktoś walnie wreszcie pięścią w stół?

odpowiedz
Wolfik - 22.01.2020 / 15:58, *.mm.pl

@Po(L)ubiony: Niby kto ma to zrobić? 18 ekip to 18 prezesów klubów łącznie z zarządami kasującymi szmal za prawa telewizyjne, reklamy itp. niepojęty dla zwykłych zjadaczy chleba. Oni pomysłowi przyklasną. To samo piłkarze - patrz wyżej. Na koniec ludzie zwani kibicami piłkarskimi - w większości też będą "za" bo przecież lepiej być kibicem klubu ex niż 2-iej ligi. A że poziomu piłkarskiego w tym wszystkim brakuje? A kogo to obchodzi? Polska myśl szkoleniowa nazywa grę w pucharach "pocałunkiem śmierci" traktując go jako zło konieczne, większość grajków umiejących trochę bardziej kopnąć prosto piłkę i się przy tym nie połamać pryska gdzie tylko się da i kiedy tylko się da w dodatku przy aplauzie prezesów i różnej maści "menago". Normalnie eldorado.

odpowiedz
oLaf - 22.01.2020 / 18:53, *.vectranet.pl

@Wolfik: charakterystyka w punkt, niestety. Grając z słabszymi (18 zespołów) NIGDY poziom nie wzrośnie, tylko grając z 12 najlepszymi wzrośnie, bo co mecz trzeba się spinać. (malkontentom od razu tłumaczę: tak, 3 rundy, to nie problem).

odpowiedz
p. - 22.01.2020 / 06:56, *.orange.pl

Ciekawa charakterystyka = napastnik z wlasna karta zawodnicza czyli nie chciany przez nikogo i z kilku miesiecznymi zaleglosciami treningowymi.

W rakiej sytuacji to moze nie warto nikogo sciagac tylko grac Kante, Rosolkiem a jako trzeci w razie potrzeby niech gra Marek Saganowski ( da jeszcze rade i nie bedzie odstawal kondycyjnie)

odpowiedz
tomiacab - 22.01.2020 / 06:55, *.virginm.net

'jeśli transfer Niezgody dojdzie do skutku" - czyli jednak to nie jest takie pewne jak mówiono kilka dni temu

odpowiedz
wojrun - 22.01.2020 / 09:07, *.t-mobile.pl

@Jarek zwiedzi zachodnie wybrzeże i wróci na Ł3 !!!tomiacab:

odpowiedz
tomiacab - 22.01.2020 / 06:49, *.virginm.net

solidny o ciekawej charakterystyce hahaha a dobrego napastnika jakiegoś też masz zamiar sprowadzić?

odpowiedz
Krzysiek - 22.01.2020 / 05:40, *.centertel.pl

Życzę Ci Legio Warszawa wszystkiego dobrego.

odpowiedz
smok - 22.01.2020 / 05:32, *.vectranet.pl

Eduardo wraca, podobno przeżywa czwartą młodość a doświadczeniem porazi przeciwników.

odpowiedz
ZIBI - 22.01.2020 / 08:41, *.t-mobile.pl

@smok: Ty na pewno masz strzelone setki goli grałeś w najlepszych klubach świata a Messi razem z Ronaldo mogą Ci buty czyścić ten Eduardo w lidze angielskiej pokazał że potrafi grać w piłkę a że u nas nie potrafią wykorzystać potencjału nie tylko jego ale np. Lewego i wielu innych piłkarzy tak jak np tego co teraz poszedł do celticu a więc sam pokaż jaki jesteś lis pola karnego

odpowiedz
MS - 22.01.2020 / 16:18, *.centertel.pl

@ZIBI: Kolego, chyba powinieneś poznać definicję słów cynizm, ironia, sarkazm i jeszcze umieć zastosować w praktyce. Kolega smok napisał komentarz w punkt, który w prześmiewczy sposób ukazuje jak kiepska jest aktualna polityka transferowa Legii, a Ty napinasz się jak plandeka na Żuku ;). Pozdro.

odpowiedz
Adodenhag - 22.01.2020 / 19:48, *.137.235

@ZIBI: pokazl w lidze angielskiej 15 lat temu, ogarnij sie.

odpowiedz
Kristof - 22.01.2020 / 03:46, *.ziggo.nl

Podobno ktos z trojki Messi,Ronaldo lub Mbappe.

odpowiedz
News⚽️Legia - 22.01.2020 / 01:19, *.135.27

Lepiej za Kucharskiego ,ktoś kto kocha Legie,a napadzior szybko sie znajdzie ...

odpowiedz
Pacan - 22.01.2020 / 00:23, *.t-mobile.pl

Stanko Svitlica

odpowiedz
Marcin Citko - 22.01.2020 / 00:19, *.jmdi.pl

Dziś widziano na Legii Adriana Paluchowskiego. Podobno jest brany pod uwagę jak nie wypali plan A

odpowiedz
Wolfik - 22.01.2020 / 00:17, *.mm.pl

Mam tylko nadzieję, że nie będzie to kolejny "Loch Ness". Bo kilku geniuszy o ciekawej charakterystyce i bogatym CV w klubie mamy i tylko pozbyć się ich trudno. Za to bulić co miesiąc im trzeba.

odpowiedz