fot. Hugollek / Legionisci.com
REKLAMA

Siatkówka

Legia Warszawa 3-0 Huragan Międzyrzec Podlaski

Hugollek, źródło: Legionisci.com

W meczu 16. kolejki II ligi siatkówki Legia Warszawa wygrała z Huraganem Międzyrzec Podlaski 3-0. Wszystkie sety zakończyły się sporą przewagą "Wojskowych". Przed podopiecznymi Kamila Trzcińskiego jeszcze jeden mecz w fazie zasadniczej sezonu. Za tydzień Legia zagra na wyjeździe z UKS-em Centrum Augustów. Wynik tego spotkania może zadecydować o awansie do fazy play-off.

Fotoreportaż z meczu - 33 zdjęcia Hugollka

II liga: Legia Warszawa 3-0 Huragan Międzyrzec Podlaski
Sety: 25-19, 25-18, 25-21


fot. Hugollek / Legionisci.com
fot. Hugollek / Legionisci.com
fot. Hugollek / Legionisci.com

Centrum informacji o siatkarskiej Legii -> legionisci.com/siatka

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2020 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.