ŁKS podczas ostatniej wizyty przy Ł3 - w marcu 2012 roku - fot. Mishka
REKLAMA

Kibice ŁKS-u przyjadą pociągiem do Warszawy

Bodziach, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Kibice ŁKS-u Łódź rozpoczynają zapisy na wyjazd na Łazienkowską, na mecz z Legią, który rozegrany zostanie w niedzielę, 9. lutego. Łodzianie do stolicy wyruszą głównie pociągiem specjalnym, a za przejazd w obie strony i bilet na mecz zapłacą 90 złotych. Będzie to pierwsza wizyta łodzian na naszym stadionie od marca 2012 roku, kiedy w 20. kolejce sezonu 2011/12, ŁKS przyjechał w 1200 osób z dwunastoma flagami.

Wcześniej, ze względu na budowę naszego stadionu i brak sektora gości, ŁKS parę razy nie miał możliwości przyjazdu do Warszawy. W marcu 2008 roku, ełkaesiacy pojawili się przy Ł3 w 1000 osób z pięcioma flagami. Z racji na protest prowadzony wówczas przez fanów Legii (nie licząc wymiany uprzejmości z obu stron), przyjezdni byli wtedy dobrze słyszalni.

Łodzianie pojawili się w bardzo skromnej grupie przy okazji meczu 1/8 finału Pucharu Polski pod koniec października 2007 roku, kiedy w sektorze gości stawiło się ich zaledwie 33, bez flag i dopingu.REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.