Marianna Pracel
REKLAMA

Wyniki legionistek w skokach przez przeszkody

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Marianna Pracel z sekcji jeździeckiej Legii, na koniu Dendy zajęła pierwsze miejsce w klasie L oraz miejsce trzecie w klasie P, w zawodach ZR-B, które odbyły się w Bobrowym Stawie. Podczas zawodów regionalnych w KJ Aromer, Waleria Branicka na koniu Domino, zajęła drugie miejsce w klasie N. Z kolei Anna Pawłowska na koniu Monte Christo, na miejscu drugim ukończyła zawody w klasie L i P.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

+dodaj komentarz
dąbrowski - 31.01.2020 / 08:14, *.vectranet.pl

konie zwinno hyże jak pod wargam i lubartowem, aż oko na czym zawiesić kawalerzystki

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2020 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.