fot. Hugollek / Legionisci.com
REKLAMA

Siatkarze Legii nie zagrają w play-off

Woytek, źródło: Legionisci.com

W sobotę siatkarze Legii Warszawa stracili szansę na udział fazie play-off i dalszą walkę o awans do I ligi. Wyjazdowa porażka z Centrum Augustów spowodowała, że "Wojskowi" spadli na 5. miejsce w tabeli i już go nie poprawią, ponieważ był to ich ostatni występ w fazie zasadniczej sezonu. Do rozegrania pozostała jeszcze jedna kolejka, w której Legia pauzuje.

Pewny awans do play-off od kilku kolejek ma BAS Białystok, a o pozostałe trzy miejsca walczą: UKS Centrum Augustów, MOS Wola Warszawa, Bestios Białystok i Metro Warszawa.

Legioniści osiągnęli więc zdecydowanie słabszy wynik niż w poprzednim sezonie, w którym byli drudzy po fazie zasadniczej, następnie przeszli ćwierćfinały, półfinały i zagrali w turnieju finałowym - zajmując ostatecznie czwarte miejsce.

Co ciekawe, tylko drużyna z 5. miejsca może czuć się bezpieczna, ponieważ zespoły z miejsc 6-9 będą grały o utrzymanie w lidze w play-out. Pierwotnie bezpieczne były miejsca 5-6, ale w ostatniej chwili z rywalizacji wycofał się Huragan Wołomin.

Legia może jeszcze spaść na 6. miejsce - wszystko zależy od wyniku meczu Metro Warszawa - UKS Centrum Augustów w ostatniej kolejce.

Centrum informacji o siatkarskiej Legii -> legionisci.com/siatka

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (2)

+dodaj komentarz
Perkoz - 03.02.2020 / 11:53, *.play-internet.pl

Hańba!!!!

odpowiedz
Żmija - 02.02.2020 / 18:20, *.cyfrowypolsat.pl

Well done prezesowa...

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2020 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.