Sebastian Szymański i Toni Segura podczas meczu Ligi Młodzieżowej UEFA w 2016 roku - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Toni Segura piłkarzem Legii

Wiśnia, źródło: Legionisci.com

Toni Segura został w niedzielę nowym piłkarzem Legii Warszawa. Hiszpan na razie grać będzie w rezerwach stołecznego klubu, ale niewykluczone że za jakiś czas dołączy do pierwszej drużyny.

Pomocnik ma 21 lat, a jego ostatnim klubem był Las Palmas Athletic. W tym sezonie na poziomie trzeciej ligi hiszpańskiej rozegrał trzynaście meczów, w których strzelił jednego gola. Wcześniej grał w rezerwach Realu Madryt, a w listopadzie 2016 roku strzelił nawet gola Legii w fazie grupowej Lidze Młodzieżowej UEFA.

Segura podpisał z Legią półtoraroczny kontrakt.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (63)

+dodaj komentarz
CortaL - 05.02.2020 / 03:23, *.centertel.pl

Gołodupczyk rozprzedał całą Legię więc teraz czas na zaciąg ogórów z 3 ligi. Pogonic jak najszybciej tego Lokensa bo zobaczycie ze spusci ten klub z ekstraklasy. Z roku na rok jest coraz gorzej już nawet nie ma dla kogo przychodzic na stadion i na zywo popatrzec, zostały kabanosy w stylu Agra, Rocha, Kante i Cholewiak. Brawo Lokuś. Jednak Leśnemu to nawet do pięt nie dorastasz.

odpowiedz
Wojtek - 03.02.2020 / 23:09, *.co.uk

Tak tylko napiszę, że spora część tutaj kpiących z tego grajka, do tej pory płacze po Carlitosie, który był z...3 ligi właśnie

odpowiedz
Tylko Legia - 03.02.2020 / 21:42, *.chello.pl

Boją się napisać że do pierwszego składu więc piszą rezerwy, 3 liga to u nas ekstraklasa więc lada moment będzie w pierwszej jedenastce.

odpowiedz
Krzysiek - 03.02.2020 / 20:47, *.centertel.pl

Wszystkiego dobrego Toni.

odpowiedz
Kris - 03.02.2020 / 17:49, *.plus.pl

Ciekawe czy wie że idzie do rezerw

odpowiedz
:) - 03.02.2020 / 16:59, *.chello.pl

Ciekawe czy był toni czy drogi

odpowiedz
Arek - 03.02.2020 / 17:06, *.tpnet.pl

@:) : to miało być śmieszne?

odpowiedz
Miodek - 03.02.2020 / 18:50, *.net.pl

@Arek: trochę było

odpowiedz
Ciechanowianin - 03.02.2020 / 15:09, *.orange.pl

Czytam i oczom nie wierze, mowi Zielinski ze go sprowadzili do rezerw zeby Legia nauczyla sie grac kombinacyjnie... To ja sie pytam od czego sa tam trenerzy, jezeli nie od tego by uczyc tych pilkarzy jak sie gra w pilke? Rozumiem ze teraz ten precel z hiszpanii bedzie uczyl Polakow grac w pilke, bo trener rezerw nie potrafi.

"– Potrzebowaliśmy ofensywnego pomocnika, który gra inaczej niż wszyscy. Chcemy żeby rezerwy grały w określonym stylu, potrafiły grać w sposób kombinacyjny, stwarzały dużo sytuacji bramkowych. Dla drugiego zespołu ważny jest i rozwój zawodników, i wynik, a Toni ma pomóc w realizacji obu tych celów. Toni ma niekonwencjonalne rozegranie, jest dobry techniczne. Liczymy, że wpasuje się w nasz zespół – oznajmił Jacek Zieliński, dyrektor klubowej akademii."

Legia Warszawa - klub w ktorym Polska mlodziez szkola pilkarze ogory z hiszpanii, zamiast trenerow...

odpowiedz
Wolfik - 03.02.2020 / 15:17, *.179.238

@Ciechanowianin: Polscy trenerzy uczą jak założyć "autobus" czy "średni pressing". O niczym innym nie mają pojęcia, co widać po naszych ligowych zmaganiach. A jeszcze bardziej - w starciach z kimkolwiek w pucharach.

To jest niestety cały obraz nędzy w jakiej znajduje się nasza kopana - młodzież będzie uczona przez hiszpańskiego 3-cio ligowca.

Szkoda tylko, że takie głupoty opowiada solidny niegdyś polski obrońca, reprezentant polski i legenda Legii.

odpowiedz
Pino(L) - 03.02.2020 / 17:32, *.play-internet.pl

@Wolfik: Dokładnie. W Hiszpanii od małego uczą jak kiwać i rozgrywać. Technika... Zobaczcie jak zespoły z Anglii czy Włoch rozgrywają piłkę od bramkarza. Praktycznie grają w dziadka we własnym polu karnym. Zdarzają się błędy. Owszem. ale jak jest różnica? U nas się wykopuje. Jak dobrze pójdzie to w pole a nie na aut.

odpowiedz
eLpolo - 03.02.2020 / 17:43, *.co.uk

@Ciechanowianin: Nie potrafisz niestety czytać ze zrozumieniem, albo ja nie widziałem całej wypowiedzi Zielińskiego. Jeśli tak to podeślij mi proszę zdanie z jego wypowiedzi że rezerwy maja się uczyć od tego chłopaka.

odpowiedz
eLpolo - 03.02.2020 / 17:50, *.co.uk

@Wolfik: Tak jak do kolegi powyżej odnośnie słów Zielińskiego i jeszcze przeczysz sam sobie. Skoro polscy trenerzy nie potrafią wychować kreatywnych środkowych ( z czym akurat się zgadzam), to ściągnęli chłopaka pasującego do zakładanych wymogów i tyle w temacie i nie ważne czy jest z naszej 3, 2 ,1 ligi czy z innej.

odpowiedz
Pacho - 03.02.2020 / 20:18, *.55.66

@eLpolo: zgadzam sie, a jeśli taka była wypowiedź Zielińskiego to nie bzdury tylko bardzo szczere wyznanie na temat całości. Polscy trenerzy jadą na 2-4 tyg staż do dużych europejskich klubów i myślą że coś umieją. Sorry ale nie stać ich na darmowy 3 letni staż aby się czegoś rzeczywiście nauczyć i przenieść to na polski grunt...

odpowiedz
Wolfik - 03.02.2020 / 23:40, *.mm.pl

@eLpolo: Kolego, nie mylmy pieczywa z dupczywem.
Jeśli polscy trenerzy nie umieją wyszkolić kreatywnych zawodników, to Szef akademii powinien ściągnąć trenerów którzy potrafią to zrobić. Piłkarz nie niej od trenowania, tylko od grania. Jak przyszłej Akademii młodzież będzie szkolona przez inną młodzież to będzie ewenement na skalę światową. I ręczę - gówno z tego wyjdzie.

odpowiedz
Ciechanowianin - 04.02.2020 / 02:18, *.orange.pl

@eLpolo: to ty nie umiesz czytac

"Chcemy żeby rezerwy grały w określonym stylu, potrafiły grać w sposób kombinacyjny, stwarzały dużo sytuacji bramkowych. Dla drugiego zespołu ważny jest i rozwój zawodników, i wynik, a Toni ma pomóc w realizacji obu tych celów.". To chyba jasno wskazuje ze toni ma "pomoc" w realizacji obu celow, czyli ma rozwijac zawodnikow i robic wynik. Szokujace jest to ze musze ci rozkladac to na czynniki pierwsze i przeprowadzac za ciebie proces dedukcji. I jeszcze mi zarzucasz nieumiejetnosc czytania za zarozumieniem... nie wstyd ci?

odpowiedz
eLpolo - 04.02.2020 / 08:30, *.242.220

@Ciechanowianin: No nie wstyd , bo nadal pomimo tego niby rozkładu na czynniki :))) nie widzę nic o nauce. Panie detektywie szanowny to że ktoś wkłada do taktyki grajka z dobrym rozegraniem to nie znaczy że obrońca ma się uczyć od niego defensywy a skrzydłowy biegania i systemu gry. To ten chłopak ma realizować założenia gry wymyślone przez trenera a pozostali wykonywać również swoją robotę współgrającą z nim. Bardziej prosto już ci tego nie wyjaśnię .

odpowiedz
Grzesiek - 06.02.2020 / 12:03, *.centertel.pl

@Ciechanowianin: akademia Legii to najgorsze co moglo spotkać nas. Zobaczycie ze za kilka lat Legia rozpocznie ligowe zmagania od klasy okregowej. Nikt wlacznie z zielinskim nie wierzy w koncepcje mioduskiego. Doprowadzi klub do rozwiazania. I wcale nie jestem kibicem lecha ani widzewa

odpowiedz
123 - 03.02.2020 / 13:22, *.centertel.pl

Co to za leszcza nam Miodelski sprowadził, he?

odpowiedz
ding - 03.02.2020 / 12:49, *.chello.pl

#Koncepecja #Formuła

odpowiedz
Hiszpan - 03.02.2020 / 12:39, *.play-internet.pl

Gdzie jest napastnik Kucharski gdzie jest napastnik?

odpowiedz
vuko - 03.02.2020 / 11:55, *.16.65

miał być napastnik, ale wszyscy za drodzy, więc ściągnęli pomocnika, a że nie stać nas na lepszych, to jest do rezerw ;-)

odpowiedz
widelec - 03.02.2020 / 11:54, *.47.194

to juz lepiej jakiegoś Polaka można było młodego kupić ze szkółki z poznania lechi czy lubina a tak znowu zostaniemy z takim nagym czy kulenovicem na lata a potem go opchniemy do 3 ligi niemieckiej za czapkę gruszek,pudel w ogóle się na błędach nie uczy,już nawet mnie to nie dziwi

odpowiedz
kowaLos - 03.02.2020 / 11:43, *.play-internet.pl

Za Karbownika jak znalazł! Diamencik i kocurek!

odpowiedz
tekken (L) - 03.02.2020 / 11:26, *.230.92

No to mamy Ogura omg

odpowiedz
LWGZ - 03.02.2020 / 10:50, *.tpnet.pl

Przychodza do rezerw a potem bedzie widac !!!!

odpowiedz
Sputnik 44 - 03.02.2020 / 10:35, *.cyfrowypolsat.pl

Przy tej okazji warto zapytać gdzie podobnie perspektywiczny Amos Shapiro Thomson (czy jakoś podobnie)? Jest jeszcze w rezerwach i dalej dobrze się zapowiada? Czy handluje na Marywilskiej jak poprzednie diamenciki z Czarnego Lądu?

odpowiedz
kacper - 03.02.2020 / 12:09, *.103.210

@Sputnik 44: Amos był białym amerykaninem idioto.

odpowiedz
Sputnik 44 - 03.02.2020 / 13:31, *.t-mobile.pl

@kacper: Nasze czarne diamenty rzuciłem jako przykład. A jak nie znasz odpowiedzi na zadane pytanie to nie lecz tu frustracji idioto...

odpowiedz
Luk rozwalacz Sputników - 03.02.2020 / 14:08, *.vectranet.pl

@Sputnik 44: tu masz mały peniorku https://m.legia.net/news/amos-shapiro-thompson-odchodzi-z-legii/74613

odpowiedz
BRL - 03.02.2020 / 10:17, *.tktelekom.pl

Mioduski uczy się na swoich błędach metodą powtarzania.

odpowiedz
m4 - 03.02.2020 / 10:05, *.51.162

od razu widac Legijne DNA czy jakos tak xD

odpowiedz
Codziennie rano wstaje i mysle o tym ile jeszcze bedzie gnebil nas mioduski i kucharski - 03.02.2020 / 09:44, *.chello.pl

Parafrazując dyrektora handlowego kucharskiego jestem pewien że w tym tygodniu nas wszystkich jeszcze zaskoczą...

odpowiedz
Wiem co mówię - 03.02.2020 / 09:39, *.chello.pl

Dobrze ze nie Toni Kukoc

odpowiedz
Typek - 03.02.2020 / 08:55, *.7.42

Na Rumaku Tonim ( tanim) do Europy brawo Panie prezesie

odpowiedz
WSL - 03.02.2020 / 08:52, *.tpnet.pl

To nie tak mialo byc P.Prezesie !!!

odpowiedz
LGZ - 03.02.2020 / 08:51, *.tpnet.pl

Oczekujemy dobrej gry w "L" a nie rezerwach ! Powodzenia !!

odpowiedz
ZGL - 03.02.2020 / 08:48, *.tpnet.pl

P,Prezesie pomocnik zamiast napastnika to nie o oto chodzilo !!!

odpowiedz
wuja - 03.02.2020 / 08:45, *.centertel.pl

Miodek kudłaty pilocie gdzie napadzior?

odpowiedz
spejson - 03.02.2020 / 08:31, *.tpnet.pl

Miodzio buduje zespół od podstaw, czyli od rezerw.

odpowiedz
vadisodjidjiaofoe - 03.02.2020 / 08:29, *.247.182

półtoraroczny kontrakt, wiec zaraz go nie bedzie

odpowiedz
manu - 03.02.2020 / 07:52, *.tpnet.pl

https://www.youtube.com/watch?v=ABAi-E55mdA

film z tym gościem

odpowiedz
Elquatro - 03.02.2020 / 08:02, *.chello.pl

@manu: no i co z tego, też mogę o sobie film nakręcić i wrzucic na yt, aktorów nie potrzeba tylko piłkarzy

odpowiedz
nopar - 03.02.2020 / 07:33, *.t-mobile.pl

Widzę, że tu same asy skautingu i menadżerowie, aż nie wiem czy się wypowiadać przy takich autorytetach...
Przecież to mlody cjlopach za grosze, kyory może wypalić. Ryzyko żadne, a potencjał ma. Pamiętam go z meczu L-RM mł... To lepuej brać stare złomy z 3 ligi hiszpańskiej?
Uważam, że to świetny ruch. Niestety Lnie kupi młodego za 6 mln, natomiast takiego jak najbardziej i on moze błysnać i jeszcze jakąś kasę przyniesie

odpowiedz
Darek - 03.02.2020 / 07:16, *.chello.pl

Philips odszedl ale jak widać na powyższym przykładzie liczba ogórków musi się zgadzać. Obradovic bedzie mial z kim w miasto wyskoczyć.
Europo drżyj nadchodzimy.

odpowiedz
Elquatro - 03.02.2020 / 08:04, *.chello.pl

@Darek : filips był tu na erasmusie

odpowiedz
Mateusz z Gór - 03.02.2020 / 07:05, *.inetia.pl

Półtoraroczne kontrakty.<3

Czyli albo męczymy się z nim przez ten czas, albo wypali w rezerwach, pójdzie do seniorów i pomyślimy o szybkiej sprzedaży, bo zaraz koniec kontraktu. To jest to!

odpowiedz
Balde - 03.02.2020 / 07:27, *.centertel.pl

@Mateusz z Gór:
Widać, że Tobie i tak nikt nie dogodzi.

odpowiedz
Mateusz z Gór - 03.02.2020 / 17:45, *.inetia.pl

@Balde:

Czemu? Jak dla mnie dziwny ruch. Albo chcemy gościa, albo nie. A taki kontrakt na półtora sezonu to kontrakt dla gościa, w którego średnio wierzymy. Więc po co on w ogóle? Albo go znamy i cenimy, bierzemy na 3-4 letni kontrakt, bo tak się podpisuje z ziomkami w tym wieku, albo nie wiemy kto to, więc go nie bierzemy wcale. A tak nawet jeśli wypali to odejdzie, bo i zarobki się zamażą wyższe i zainteresowanie się pojawi. Już znamy takie przypadki w Legii. Takie kontrakty to nic dobrego. Albo bierzemy, albo nie. Bez półśrodków. I oczywiście bierzemy tylko pewny towar.

odpowiedz
Kimbo - 03.02.2020 / 07:03, *.centertel.pl

kolejny arruabarena ?

odpowiedz
:) - 03.02.2020 / 08:05, *.chello.pl

@Kimbo: kiedy do tańca makarena poprosisz szopena

odpowiedz
jasiek - 03.02.2020 / 06:54, *.play-internet.pl

Mladenovic ma kontrakt do czerwca. Skoro sie pisze o nim w kontekscie Rijeki to chyba dalibysmy rade?

odpowiedz
i - 03.02.2020 / 05:36, *.f3netze.de

nie znam takiego zawodnika.

odpowiedz
1909 - 03.02.2020 / 04:41, *.media.pl

Jak się niema co się lubi to się lubi co się ma... Leci z nami pilot buhaha

odpowiedz
News⚽️Legia - 03.02.2020 / 01:13, *.02.net

Ach Kucharski szału dostał!?

odpowiedz
yyy - 02.02.2020 / 23:43, *.a3fiber.se

i juz macie zastepstwo za Niezgode.

odpowiedz
yyy - 03.02.2020 / 08:53, *.plus.pl

@yyy: ej mordo, musimy jakoś zróżnicować nasze nicki, żeby nie było że my to jeden i ten sam.

odpowiedz
Elquatro - 03.02.2020 / 09:36, *.chello.pl

@yyy: hehe

odpowiedz
Senior Siara - 02.02.2020 / 23:23, *.t-mobile.pl

Buenos Aires!!!

odpowiedz
sky - 02.02.2020 / 23:10, *.orange.pl

czyli jakby chcemy delikatnie awansować, jak się da.... byłbym za

odpowiedz
Ryj - 02.02.2020 / 23:00, *.47.147

Trudno, co robić.

odpowiedz
WETERAN - 02.02.2020 / 23:00, *.chello.pl

Wzmacniamy rezerwy. Dobre i to... :D

odpowiedz
Mael1916 - 02.02.2020 / 22:45, *.centertel.pl

Idealnie pasuje do tego mema o Hiszpańskich gwiazdach EkstrAklasy

odpowiedz