fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Ponad 200 zdjęć

Fotoreportaże z Łazienkowskiej

Woytek, źródło: Legionisci.com

Wiosenną inaugurację na stadionie przy Łazienkowskiej 3 obejrzało 19 520 kibiców. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć:

Fotoreportaż z meczu - 99 zdjęć Mishki
Fotoreportaż z meczu - 76 zdjęć Kamila Marciniaka
Fotoreportaż z meczu - 52 zdjęcia Marcina Banaszkiewicza
Fotoreportaż z meczu - 21 zdjęć Michała Wyszyńskiego

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (8)

+dodaj komentarz
eLeLeL - 10.02.2020 / 08:27, *.play-internet.pl

A to cyrylicą?
I napiszcie coś więcej o tym małolacie, bo gównoburza się w Internecie robi.
Bez spiny
Poz(L)dro!

odpowiedz
varsovian - 10.02.2020 / 10:30, *.orange.pl

@eLeLeL: Wowa - trzymaj się przyjacielu

odpowiedz
anti - 10.02.2020 / 01:44, *.chello.pl

Byłem dziś pierwszy raz na Żylecie od około roku. Co tam zobaczylem-dramat. Lans, słit focie, matki z dziećmi, zapiekanki, pop corn w czasie meczu... Na środku trybuny!!! Skandal! Jak tam to dalej będzie wyglądać to za kilka lat obudzimy się z ręką w nocniku, bo "nowym kibicom" nie spodobają się race czy jechanie po łódzkiej k...
APEL DO NS I INNYCH O PORZADEK NA ŻYLECIE!!

odpowiedz
taaaa - 10.02.2020 / 20:51, *.tpnet.pl

@anti: żeby nie te osoby to bys mial pustki na żylecie :)

odpowiedz
(L)egia - 10.02.2020 / 00:14, *.virginm.net

Ktoś mógłby przetłumaczyć treść z tych transparentów?

odpowiedz
Kaktus - 10.02.2020 / 06:22, *.73.49

@(L)egia:
"Panie Nitot. Nie jest za późno, żeby się wycofać. Masz jeszcze klientów, przesiębiorstwo jeszcze funkcjonuje"

odpowiedz
(L)egia - 10.02.2020 / 10:45, *.virginm.net

@Kaktus: dziękuję. Jeszcze przydałoby się rozszyfrować tą cyrylicę :)

odpowiedz
Łomatko - 10.02.2020 / 20:53, *.tpnet.pl

@(L)egia: cyrylica: Ryszard ty draniu oddaj rower

odpowiedz