fot. Hugollek / Legionisci.com
REKLAMA

Play-off: Warszawa kontra Białystok

Woytek, źródło: Legionisci.com

Przez kilka miesięcy 9 drużyn walczyło w drugiej grupie II ligi siatkówki o awans do I ligi. Zdecydowanie najlepszą drużyną sezonu był BAS Białystok, który wygrał 15 z 16 spotkań. Drugie miejsce w tabeli wywalczyło warszawskie Metro, trzecie Bestios Białystok a czwarte MOS Wola Warszawa. Właśnie te drużyny powalczą o awans do kolejnej rundy play-off.

Jedynym "bezpiecznym" miejscem w tabeli była piąta lokata. Zajęła ją Legia Warszawa i dla "Wojskowych" sezon zakończył się w połowie lutego.

Natomiast drużyny z miejsc 6-9 miały grać o utrzymanie w II lidze, ale w związku z decyzją ostatniego w tabeli SMS PZPS II Spała o nieprzystępowaniu do play-out, faza ta nie odbędzie się.

Play-off
I runda
29.02. - 11.03. - do trzech wygranych
BAS Białystok - MOS Wola Warszawa
Metro Warszawa - Bestios Białystok

Turnieje półfinałowe
27-29.03. - 4 drużyny, mecze każdy z każdym

Turniej finałowy
22-26.04. - 6 drużyn

Play-out - mecze anulowane.
Ostateczna kolejność:
6. UKS Centrum Augustów
7. AZS UWM Olsztyn
8. Huragan Międzyrzec Podlaski
9. SMS PZPS II Spała - SPADEK Z LIGI


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2020 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.