fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Trzy mecze futsalistów w pięć dni

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Po odpadnięciu z rozgrywek Pucharu Polski futsaliści Legii Warszawa koncentrują się na rozgrywkach ligowych. Nasz zespół, który walczy o awans do I ligi, w najbliższym czasie rozegra trzy mecze ligowe w ciągu zaledwie pięciu dni. Podopieczni Pawła Juchniewicza najpierw zagrają przed własną publicznością w hali przy ulicy Gładkiej 18 (OSiR Włochy) z Rokolą Otwock Wielki. Mecz zaplanowano na najbliższą niedzielę, 23 lutego na godzinę 18:00.

Następnie we wtorek, 25 lutego o godz. 20:00 Legia zagra wyjazdowe spotkanie w Podkowie Leśnej z miejscowym Podkowa Teqball Club. Dwa dni później, w czwartek, 27 lutego "Wojskowi" przy ul. Gładkiej podejmą Drukarza - początek tego spotkania o 20:00.

Zachęcamy do wspierania naszej drużyny, która jest liderem II ligi i może pochwalić się bilansem siedmiu zwycięstw i jednej porażki. Wstęp na mecze legionistów jest bezpłatny.

Najbliższe mecze futsalistów Legii:
23.02. (ND) g. 18:00 Legia Warszawa - Rokola Otwock Wielki [ul. Gładka 18]
25.02. (WT) g. 20:00 Podkowa Teqball Club - Legia Warszawa [Podkowa Leśna, ul. Jana Pawła II 20]
27.02. (CZ) g. 20:00 Legia Warszawa - Drukarz Warszawa [ul. Gładka 18]

Centrum informacji o futsalowej Legii -> legionisci.com/futsal


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2020 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.