REKLAMA

Wyniki legionistów w Wielkim Pucharze Kaczawy

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Zawodnicy Legii w ostatni weekend wzięli udział w zawodach Wielkiego Pucharu Kaczawy w Złotoryi. Tomasz Bartnik, który w najbliższych dniach startować będzie na Mistrzostwach Europy we Wrocławiu, zajął pierwsze i drugie miejsce w konkurencji karabinu pneumatycznego. W mixie karabinowym, Bartnik wraz z Anetą Stankiewicz (Zawisza), zajęli miejsce pierwsze. Tomasz Sobol w pistolecie pneumatycznym juniorów, zajął miejsce czwarte oraz drugie.

Maciej Wojtasiak w Kpn60 dwukrotnie zajął miejsce czwarte. Katarzyna Klepacz była czwarta i trzecia w kolejnych startach Ppn60. W Ppn60 juniorek Natalia Wnęk uplasowała się na miejscach 6 i 8. Super Finał w pistolecie na 5. miejscu zakończyła Katarzyna Klepacz, Tomasz Sobol był ósmy. W konkurencji karabinowej 5. miejsce zajął Tomasz Bartnik, a Maciej Wojtasiak 6.
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2020 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.