Radość legionistów po bramce - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Legia Warszawa 4-0 Jagiellonia Białystok

Warszawska twierdza!

Wiśnia, źródło: Legionisci.com

Legia zdominowała w sobotę na własnym stadionie Jagiellonię Białystok, pokonując ją aż 4-0. Pierwszy gol padł po uderzeniu Marko Vesovicia i rykoszecie, a potem na dwukrotnie na listę strzelców wpisał się Jose Kante. W samej końcówce swojego pierwszego gola dla Legii strzelił Tomas Pekhart. Gracze Aleksandara Vukovicia udowodnili tym samym, że na Łazienkowskiej zbudowali prawdziwą twierdzę. Wygrali już tutaj siedem meczów z rzędu.

Spotkanie dobrze rozpoczęli legioniści. Nie pozwalali oni na rozkręcenie się Jagiellonii w ofensywie skutecznie oddalając grę od własnego pola karnego. Niedługo po pierwszym gwizdku sędziego dobrą szansę miał były gracz klubu z Białegostoku Arvydas Novikovas, lecz został skutecznie zablokowany przez obrońców. W 7. minucie Legia dopięła swego i otworzyła rezultat meczu. Z rzutu wolnego dośrodkował Walerian Gwilia, jednak jeden z defensorów zdołał głową wybić piłkę poza szesnastkę. Tam dopadł do niej Marko Vesović, bez zastanowienia huknął z półwoleja, a odbita od Tomasa Prikryla po drodze futbolówka kompletnie zmyliła Dejana Iliewa. Gra "Wojskowych" mogła się podobać. Szczególnie dobrze prezentowały się skrzydła, gdzie początek miało większość groźnych akcji. W 25. minucie bliski szczęścia po raz drugi tego wieczoru był Novikovas, który wydawał się być szczególnie zmotywowany na spotkanie ze swoim byłym pracodawcą. Litwin przymierzył z kilkudziesięciu metrów, ale skuteczną obroną popisał się ponownie Iliew.

Pięć minut później prowadzenie podwyższył Jose Kante. Napastnik skorzystał z bardzo dobrej wrzutki Novikovasa i głową pokonał bramkarza rywali. Legia w pełni zasłużenie zdystansowała przeciwników na dwa gole. Można powiedzieć, że w pierwszej połowie goście nie istnieli. Gdyby gospodarze byli bardziej precyzyjni, to jeszcze przed przerwą byłoby 3-0. W 43. minucie Kante znakomicie podał do Pawła Wszołka, ten poczekał z akcją na goniącego go napastnika, wycofał do niego piłkę, lecz jego próba okazała się zbyt łatwa dla golkipera Jagiellonii.

fot. Mishka / Legionisci.comKante strzela drugiego gola dla Legii - fot. Mishka / Legionisci.com

Zaraz po zmianie stron zobaczyliśmy dwa groźne strzały po jednej i po drugiej stronie boiska. Najpierw po raz kolejny z dystansu uderzył Novikovas, lecz ze złapaniem piłki nie miał żadnych problemów Iliew. Za moment jeszcze groźnie było, kiedy indywidualną akcję przeprowadził wprowadzony po przerwie Juan Camara. Hiszpan pomimo ataku Wieteski oddał mocny strzał na krótki słupek, z którym poradził sobie Radosław Majecki. W 57. minucie kolejna bramka dla Legii! Do podania z lewej strony doszedł Wszołek, którego uderzenie głową zostało wybite z linii bramkowej. Następnie oglądaliśmy spore zamieszanie, w którym najlepiej odnalazł się Kante, dzięki czemu po raz drugi wpisał się na listę strzelców.

W 71. minucie znów wreszcie swoją obecność na boisku mógł zaakcentować Majecki. Bramkarz Legii bardzo pewnie zachował się broniąc strzał głową jednego z przyjezdnych. Niebawem na boisku zameldował się Tomas Pekhart, który zmienił strzelca dwóch goli i tym samym zadebiutował w warszawskiej drużynie. Ostatnie kilkanaście minut to spokojna gra Legii, która cierpliwie wyczekiwała swoich kolejnych okazji do kontr. Tuż przed końcem regulaminowego czasu gry wynik ustalił Pekhart! Legioniści wyszli z szybką kontrą, którą Czech sfinalizował mocnym strzałem po ziemi. Wkrótce sędzia zagwizdał po raz ostatni, kończąc tym samym mecz. Legia dzięki efektownemu zwycięstwu utrzymała pozycję lidera tabeli.

Ekstraklasa
23. kolejka
#LEGJAG
17075
Warszawa
22.02.2020
17:30
Legia Warszawa
Jagiellonia Białystok
Legia Warszawa
4-0
Jagiellonia Białystok
7' Prikryl (s)
30' Kante
57' Kante
90' Pekhart
(2-0)
1 Radosław Majecki
29 Marko Vesović
5 Igor Lewczuk 77'
4 Mateusz Wieteska
14 Michał Karbownik
22 Paweł Wszołek 89'
8 Walerian Gwilia
7 Domagoj Antolić
82 Luquinhas
18 Arvydas Novikovas
20 Jose Kante 72'
33 Radosław Cierzniak
34 Inaki Astiz
41 Paweł Stolarski
44 William Remy 77'
77 Mateusz Praszelik 89'
17 Mateusz Cholewiak
24 Andre Martins
39 Maciej Rosołek
9 Tomas Pekhart 72'
Dejan Iliew 1
Andrej Kadlec 2
Ivan Runje 17
Bogdan Tiru 25
Bodvar Bodvarsson 19
46' Tomas Prikryl 14
Martin Pospisil 26
Taras Romańczuk 6
Jesus Imaz 11
64' Bartłomiej Wdowik 27
46' Jakov Puljić 21
Damian Węglarz 96
Dawid Szymonowicz 5
Jakub Wójcicki 7
46' Ariel Borysiuk 8
Maciej Makuszewski 9
46' Juan Camara 10
64' Przemysław Mystkowski 16
Mateusz Struski 35
Martin Kostal 77
Trener: Aleksandar Vuković
Asystent trenera: Aleksandar Radunović, Marek Saganowski
Kierownik drużyny: Konrad Paśniewski
Lekarz: Mateusz Dawidziuk
Masażyści: Paweł Bamber,Michał Trzaskoma, Przemysław Wielebski
Trener: Iwajło Petew
Asystent trenera: Rafał Grzyb, Emanuel Lukanow
Kierownik drużyny: Arkadiusz Szczęsny
Lekarz: Zdzisław Koryszewski
Masażyści: Jarosław Ołdakowski, Marcin Piechowski
Sędziowie
Główny: Mariusz Złotek
Asystent: Radosław Siejka
Asystent: Michał Gajda
Techniczny: Wojciech Myć
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (84)

+dodaj komentarz
będziedobrze - 25.02.2020 / 18:53, *.t-mobile.pl

@oLaf: "nie zatrzymuj się..." byłoby tak samo motywujące, a na pewno bardziej logiczne ; - )

odpowiedz
PPU - 24.02.2020 / 06:59, *.orange.pl

Gratulacje! I nie było tak od początku sezonu?

odpowiedz
Darek - 23.02.2020 / 21:46, *.t-ipconnect.de

Brawo druzyna.

odpowiedz
Normalny człowiek - 23.02.2020 / 19:12, *.t-mobile.pl

Dobry mecz Legii. Generalnie wszyscy zagrali dobrze na tle baby jagi. Kreatywnie, z rozmachem. Brawo! Jazda z k.....
Bo jagi nikt nie lubi...

odpowiedz
grzesiek - 23.02.2020 / 17:58, *.centertel.pl

Hmm jakim wynikiem zakonczylby sie w tym sezonie mecz Legia vs Termalica hmmm

odpowiedz
lhm - 23.02.2020 / 22:40, *.t-mobile.pl

@grzesiek:
Zwycięstwem, remisem lub porażką.

odpowiedz
Pinokio - 24.02.2020 / 02:05, *.master.pl

@lhm: zwycięskim remisem

odpowiedz
Po(L)ubiony - 23.02.2020 / 16:42, *.chello.pl

Wynik świetny. Ale mecz i gra, byłaby z pewnością lepsza, gdyby Jaga postawiła jakieś warunki. Grała dużo gorzej niż ŁKS i Raków. Dlatego nie jest łatwo powiedzieć, czy mamy progres, czy nie. Cieszy dobry powrót Wietesa i całkiem niezły mecz Novikovasa.

odpowiedz
Wolfik - 23.02.2020 / 15:02, *.mm.pl

Zwycięstwo cieszy, styl również. Bardzo dobry mecz Gwilii, chyba pierwszy taki od czasu przyjścia do Legii. Widać, że konkurencja w zespole pozytywnie wpływa na zawodników (może taka sytuacja pomoże również Martinsowi). Fajny debiut Pekharda. Karbo - turbokozak :).

Ale pamiętajmy też, że z dzisiejszą Jagą mało kto by przegrał. Weryfikacja "twierdzy" nastąpi za tydzień. Wierzę jednak, że będzie ona pozytywna.

odpowiedz
Lolek - 23.02.2020 / 14:01, *.chello.pl

Gdzie jest ten koleś co po meczu z Rakowem obrażał Vesovica i Luquinhasa?

odpowiedz
Po(L)ubiony - 23.02.2020 / 16:46, *.chello.pl

@Lolek: Grą Vesovica trudno się jarać. Gola strzelił Prikrylem. Dalej twierdzę, że czas na Stolara.

odpowiedz
Kojot - 23.02.2020 / 19:15, *.play-internet.pl

@Po(L)ubiony: jeśli twierdzisz kolego że Veso nie był dziś kotem to nie wiem co Ty do niego cierpisz

odpowiedz
Kojot - 23.02.2020 / 19:17, *.play-internet.pl

@Kojot: oczywiście wczoraj:)

odpowiedz
Jerry - 24.02.2020 / 00:11, *.207.102

@Kojot: Nie kolego. Nie był kotem. Policz ile jego centr doszło do celu. Odkąd wrócił do skladu to tylko przeszkadza Wszołkowi.

odpowiedz
KasztanoRonaldo - 23.02.2020 / 13:03, *.play-internet.pl

Czemu zamawiajac 2 bilety losuje mi miejsca w osobnych rzędach?

odpowiedz
KasztanoRonaldo - 23.02.2020 / 13:47, *.play-internet.pl

@KasztanoRonaldo: pomoże ktoś ? Jade 2 raz mecz i nie orientuję sie zbyt dobrze. Mam 700km nie chce zeby narzeczona siedziala 30m ode mnie .

odpowiedz
typowyfanatyk - 23.02.2020 / 14:11, *.amazonaws.com

@KasztanoRonaldo: Jak zamawiałeś na żylete to dlatego że tam i tak każdy siada gdzie chce i konkretne miejsca są bez różnicy

odpowiedz
Bartosz83 - 23.02.2020 / 12:28, *.lukman.pl

Brawo Legia , dobra gra i wynik. Jagiellonia rzeczywiście słaba coś tam poszło w złym kierunku. Pamiętam jak dwa lata temu wyglądali na Legii jak Barcelona. Wyprzedaż Polaków i zastępowanie ich przeciętnymi obcokrajowcami tak się kończy w tej drużynie nie ma "chemii" Natomiast Legia już podczas rozgrzewki wyglądała jakoś lepiej . W Legii też nastąpiło wiele zmian, ale nie odbiło się to jakościowo. Ta drużyna jest lepsza niż ta z zaciągu Chorwackiego czy nawet z wiosny 2017.

odpowiedz
Jawor aka Swing - 23.02.2020 / 10:14, *.com.pl

Panowie,
Bracia i Siostry!

Propozycja nowej piosenki na następny mecz.
Na melodię Acapulco (Ricchi E Poveri).
Krótka, zwięzłą i w temacie:
Acapulco
Je... craxę
I tak w kółko...

Jak dodamy do tego choreografię to już w ogóle będzie hit!

Duża zaleta tej piosenki jest taka, że można zmieniać nazwę klubu i zawsze będzie pasowało (lecha, jagę, ruch, widzew, etc.)
Jeżeli ktoś ma możliwość przekazania mojej petycji do "Zarządu" to będę wdzięczny...

Z poważaniem, 
Jawor vel Swing

odpowiedz
Obcy - 23.02.2020 / 10:07, *.t-mobile.pl

Mam takie spostrzeżenie. Jak przegrywamy,albo remisujemy komentarzy szczególnie tych negatywnych jest co najmniej trzy razy tyle. W przypadku zwycięstwa grono szczekaczy trochę milknie.

odpowiedz
bum - 23.02.2020 / 11:08, *.virginm.net

@Obcy: Szzcekasz to ty. Jedna wygrana z rozsypana jagielonia ktora nawet nie podjela walki i macie wybuch optymizmu. Ciekawe co pisalas po meczu z rakowem. Nastepnym razem zamiast "szczekaczami" nazywaj ludzi "powsciagliwymi" i twardo stapajacymi ppo tej ziemii. Jak wygrasz w sts-sie 20zl to piszesz ze milionerem jestes? Nie. Tak samo legia nie osiagnela nic wczorajszym meczem acz kolwiek milo bylo popatrzec jak jaga dostaje w psiute... ale po polowie zasluga nalezy do naszych pilkarzy a polowe jagi. Waz slowa nastepnym razem turbooptymisto

odpowiedz
Obcy - 23.02.2020 / 11:41, *.t-mobile.pl

@bum: Widzę frustrację niemożnością skrytykowania drużyny. Po zwycięstwie z Wisłą Kraków też pisałeś,że to drużyna w rozsypce? Ja po Rakowie nie pisałem nic.

odpowiedz
eLka - 23.02.2020 / 11:58, *.tpnet.pl

@bum: @bum: widać jakiś kompleksiorz Legia z małej wielki kibic hahah

odpowiedz
bum - 23.02.2020 / 12:49, *.virginm.net

@eLka: Legia oczywiscie z duzej. Kompleksiorz hehe. Nie... po prostu nie jaram sie jedna wygrana nad duzo slabiej notowanym rywalem. 4 mecze ( co najmniej) z rzedu bez glupiej wpadki o sie zgodze ze motywacja jest na odpowiednim poziomie. Ciesze sie z wygranej ale mimo wszystko widze niestabilnosc druzyny oraz nie wiadoma ksztaltu druzyny po przez hooyowe zarzadzanie zasobami ludzkimi a to juz wina rzadzacych. Utrzymac ksztalt druzyny od teraz. Potrzeba zakwalifikowania sie do europejskich pucharow jest tak duza jak nigdy. Caly ten syf od kilku lat powoduje frustracje wsrod kibicow jak i podzialy. Nie prujcie sie za to ze ktos widzi pewne sprawy inaczej. Koniecc koncow mamy te same marzenia

odpowiedz
Obcy - 23.02.2020 / 12:51, *.t-mobile.pl

@eLka: Taki kibic. Może z Poznania?

odpowiedz
Bródno - 23.02.2020 / 16:20, *.chello.pl

@bum: Legia z dużej litery bucu

odpowiedz
bum - 23.02.2020 / 17:52, *.virginm.net

@Bródno : przeciez bucu napisane jest ze oczywiscie ze z duzej. Nie wylapalem ze zrobilem gafe nie prujcie sie juz ja prdle haha

odpowiedz
lol - 23.02.2020 / 09:39, *.t-mobile.pl

Jedna wygrana ze słabiutką Jagą a Wy już o pucharach myślicie? :D

odpowiedz
eLka - 23.02.2020 / 11:59, *.tpnet.pl

@lol: zdaje się już 14 a nie jedna

odpowiedz
gazza - 23.02.2020 / 09:12, *.inetia.pl

Nie ma Martins i od razu lepiej to wygląda.
Co do Czecha i debiutu - Mizerny !
Wiecie że jedyny jego strzał na bramkę to strzał głową i ten nogą z golem !
Czyli na 20 min dwa razy dotknął piłkę.
Na 20 minut to trochę mizernie wygląda ale że to debiut to mam nadzieję że z każdym meczem będzie lepiej.

odpowiedz
grzesiek - 23.02.2020 / 10:04, *.centertel.pl

@gazza: tez nie przepadam za martinsem. Grac mlodymi a nie tymi starymi dziadami co tylko podania wzdluz umieja robic

odpowiedz
:O - 26.02.2020 / 03:16, *.coucou-networks.fr

@grzesiek: to talo dziwny zart czy Ty na serio?
2 strzaly na 20 minut czyli 9na 90. Kto tyle strzela?!

odpowiedz
(L) - 23.02.2020 / 09:10, *.jmdi.pl

Obejrzałem od dechy do dechy i nawet przez chwilę mecz mnie znudził. Luqu i jego starty do piłki i środek pola mistrz! Mam wrażenie że wreszcie jest nowy Vadis. A przecież jeszcze jest Andre. Wszołek z Nowym podkręcą nieco formę i będzie bajka. Kante nareszcie gra jak kiedyś w Petrze. Perkhart też piękne wejście. Obrona w zasadzie nie miała co robić ale to znaczy że zagrali dobrze :) Ok, podlasiaki zagrali beznadziejnie ale żeby była jasność: oglądałem wcześniej Hertha vs FC Koeln to Hertha grała kilkukrotnie gorzej od jagi wczoraj.
Jedziemy na mistrza i jeśli zwyżka się utrzyma to w takim stylu i w pucharach pogramy!
Dzięki Legio za wczoraj!

odpowiedz
Sponsi - 23.02.2020 / 03:31, *.centertel.pl

Nie ma #vukoout? Nie ma że szrot z Czech? Gdzie się podzialiście znawcy futbolu? Legia Mistrz

odpowiedz
Odp - 23.02.2020 / 09:05, *.domynet.pl

@Sponsi : są tam gdzie ty byłeś tydzień temu

odpowiedz
Matkasposiego - 23.02.2020 / 09:12, *.centertel.pl

@Odp:
W Jachrance?

odpowiedz
Doru - 23.02.2020 / 12:42, *.play-internet.pl

@Sponsi : Wkłady z Jagiellonii, grają na zwolnienie trenera, więc nie wiem czym się podniecasz. Tydzień temu ledwo co zremisowali z Rakowem, zobaczymy teraz jak się nasze gwiazdeczki popiszą z drużyną która coś tam potrafi pokopać. :)

odpowiedz
struna - 23.02.2020 / 00:54, *.chello.pl

Bardzo dawno nie byłem na meczu i trochę nie w temacie jestem kibicowania. Chciałem zapytać o oprawę meczu: nie widziałem żadnych wielkich transparentów, jakiegoś motywu przewodniego, jakiegoś scenariusza.. Oczywiście brak rac itp jest oczywisty i zrozumiały. A moje pytanie czy jest jakiś zakaz czy coś innego jest na rzeczy? Oczywiście na pierwszym miejscu liczy się rywalizacja sportowa, to co się dzieje na boisku i wybrałem się na mecz żeby podziwiać sportowe widowisko. Ale nie ukrywam, że zorganizowany doping kibiców doprowadza do gęsiej skórki i pojawiają się ciarki na plecach...

odpowiedz
Książę Nocy - 23.02.2020 / 01:13, *.inetia.pl

@struna: O co Ty właściwie pytasz ?

odpowiedz
struna - 23.02.2020 / 01:41, *.chello.pl

@Książę Nocy:
https://www.youtube.com/watch?v=lgMCnRIQRbI
przepraszam, za dużo takich opraw się naoglądałem przed meczem i pomyślałem, że na każdym meczu coś takiego jest

odpowiedz
Arek - 23.02.2020 / 02:13, *.t-mobile.pl

@struna: ale ty głupi jesteś

odpowiedz
atmosferic - 22.02.2020 / 23:21, *.orange.pl

Totalna rozpier...lka, pozytywne zaskoczenie. Gdybysmy jeszcze grali tak na wyjezdzie jak gramy u siebie to o nic bym sie nie martwil.

odpowiedz
okęciak - 22.02.2020 / 22:44, *.play-internet.pl

Kante na naszą ligę to jest kot, godnie zastępuje Niezgode, Pekhart dobre wejście do drużyny, zobaczymy co będzie dalej, fajnie wygląda nasz środek pola, Antolic, Gwilia, Luqinhas robią robotę, obrona też na plus chociaż Jaga w ofensywie dziś była marna...za tydzień Cracovia, jak wygramy to w zasadzie mamy autostradę po mistrza.

odpowiedz
marruda - 23.02.2020 / 00:10, *.orange.pl

@okęciak: po ubiegłym sezonie to bym uważał z autostradami...

odpowiedz
rob bandit - 22.02.2020 / 22:30, *.play-internet.pl

Proszę Pekhart już strzela... FORZA LEGIA

odpowiedz
bat - 22.02.2020 / 22:26, *.orange.pl

Wreszcie pełna dominacja.Niestety Ekstraklasa coraz słabsza. Wszystkie zespoły radykalnie obniżyły loty. Może tylko Cracovia przeciwstawi się Legii i oczywiście na wyjazdach będą się spinać do pierwszej lub drugiej bramki.
Mam nadzieję, że Raków się nie powtórzy, bo gra obronna wyglądała tam tragicznie. Dzisiaj zaletą był brak Martinsa, bo to za słaby piłkarz na Legię.

odpowiedz
filand - 22.02.2020 / 22:22, *.t-mobile.pl

Byłem bardzo sceptyczny przed sezonem. Pekhart'a nazwałem szrotem...Trenera Vukovicia nazwałem Genialnym Strategiem.
Przepraszam . Jestem kibicem Legia Warszawa od 1971 roku. Po tym co dzisiaj widziałem oświadczam ,że nie znam się na polskiej ligowej piłce nożnej...
Gratulacje Vesović ⚽️ Kante ⚽️⚽️ Pekhart ⚽️
Za tydzień okaże się czy Legia ma prostą drogę do mistrzostwa...Dziękuję Piast Gliwice za 1:0 z Cracovią...

odpowiedz
(L)eming - 22.02.2020 / 22:08, *.tpnet.pl

Tak jak mówiłem. Każdy następny mecz na potężnej qrwie i będzie dobrze. Brawo panowie brawoo!

odpowiedz
marruda - 22.02.2020 / 22:06, *.orange.pl

BRAWO!

odpowiedz
Matt - 22.02.2020 / 21:13, *.132.229

do wielu tutaj:
Kante nigdy nie był gorszy od Niezgody.

odpowiedz
tomiacab - 22.02.2020 / 23:02, *.virginm.net

@Matt: To są dwaj oni zawodnicy. Kante nigdy nie wykręcić tyle goli w rundzie co Jarek.

odpowiedz
bum - 23.02.2020 / 08:15, *.virginm.net

@tomiacab: a niby czemu?? Juz ma 11 i zaraz moze dogonic Jarka. I zaraz go tez moze dogonic rowniez kwta transferowa hehe . Miodek ju zaciera rece

odpowiedz
tomiacab - 23.02.2020 / 12:51, *.virginm.net

@bum: w rundzie. Ale obym się mylił. Jednak nie zmienię zdania, ze są to całkiem inni zawodnicy. Moim zdaniem Kante więcej gra dla innych niż dla siebi. Dlatego uważam, ze bedzie mu ciężko wioosną strzelić tyle goli co Jarek jesienią.

odpowiedz
Farme(L) - 23.02.2020 / 16:37, *.virginm.net

@tomiacab: Runda trwa od 1 do 15 kolejki, tak wiec Niezgoda w rundzie pierwszej strzelił 9 goli z czego 2 z rzutów karnych, Kante 3 wszystkie z gry. W obecnej rundzie (16-30) Kante ma już 7 goli, wszystkie z gry (Jarek 5 jeden z karnego). Tak więc jeśli Legia będzie tak grała jak jesienią i wczoraj to spokojnie może wykręcić duzo lepsze liczby. Do tego ma jeszcze rundę finałową.

odpowiedz
Twardy Legiunia - 22.02.2020 / 21:11, *.plus.pl

Ten cały Pękhart mimo gola niestety mocno ogórkowy.

odpowiedz
Książę Nocy - 22.02.2020 / 22:22, *.inetia.pl

@Twardy Legiunia: A po czym wnosisz?

odpowiedz
Michal - 22.02.2020 / 22:34, *.192.103

@Twardy Legiunia: zarty sobie robisz kolego?
Pekhart nadazal za akcjami co ukoronowal zdobyciem gola z wcale nie najlatwiejszej sytuacji, co pokazala akcja Imaza pare minut pozniej.

odpowiedz
Kibic - 22.02.2020 / 21:08, *.84.166

Brawo! Wspaniałe wieści!~

odpowiedz
grzesiek - 22.02.2020 / 21:02, *.centertel.pl

Akcja Karbownika przy 4:0 klasa światowa.
Jose Kante robi sie snajperem lepszym niz niezgoda.
Słaby Novikovas w końcu łapie forme !

Bojcie sie hamy na ekstra level wkraczamy !

odpowiedz
Józfowianin - 22.02.2020 / 20:53, *.centertel.pl

Proszę o powtórkę za tydzień.OKantowaliśmy baba-jage.

odpowiedz
Gienek - 22.02.2020 / 20:52, *.play-internet.pl

Dobry mecz. Oby takich jak najwięcej. W końcu można pochwalić Novikovasa, a Kante wcale nie jest gorszy od Niezgody.

odpowiedz
Fan Polonii - 22.02.2020 / 20:50, *.vectranet.pl

Najbardziej mi się podobał Wojciechowski podnoszący wysoko pięść przy trzecim golu. Czyżby w przyszłości była zmiana nazwy klubu na JWConstrukcion.Brawo Loczek

odpowiedz
... - 22.02.2020 / 20:26, *.master.pl

Z taką grą to do LM nam daleko

odpowiedz
vadisodjidjiaofoe - 22.02.2020 / 20:09, *.centertel.pl

To jeszcze z Cracovią podobnie i sytuacja się wyklaruje. Będzie można ogrywać młodzież w szerszym zakresie i powoli przygotowywać się do fetowania Mistrzostwa. Ale chwila, wygląda to za dobrze, więc Mioduski pewnie sprzeda Kante ;-)

odpowiedz
grzesiek - 22.02.2020 / 20:09, *.centertel.pl

Jedno słowo do trenera :
- Dziękuje.


odpowiedz
oLaf - 22.02.2020 / 20:09, *.vectranet.pl

prowadzimy 3:0 i nareszcie gramy normalnie po raz pierwszy od 100 meczy i mówię: "no, nareszcie nie będzie utworu (świetnego, tylko jak się przegrywa to należy drzeć się) "Nie poddawaj się...".

po chwili ... No i już chyba nic mnie nie zdziwi ... ; ))

odpowiedz
Kle - 22.02.2020 / 21:27, *.centertel.pl

@oLaf: na Żylecie było powiedziane wyraźnie, że "nie poddawaj się", aby było sześć do jaja, a nie trzy

odpowiedz
Marcin 7 - 22.02.2020 / 21:29, *.com.pl

@oLaf: wiesz co, wydaje nie się, że tym naszym piłkarzom to cały czas trzeba powtarzać "nie poddawaj się"... Może jeszcze zwolnią tempo i dopiero byłby płacz

odpowiedz
:) - 22.02.2020 / 20:08, *.chello.pl

Mioduski e ty ty

odpowiedz
(L)eo - 22.02.2020 / 20:01, *.t-mobile.pl

Mówcie co chcecie ale dla mnie Antolic ostatnimi czasy to Pan piłkarz,dzieli i rządzi w środku boiska,w tym momencie obok Kante najlepszy piłkarz Legii. Świetny mecz Novikovasa,totalnie bez spiny,na luzie. Luqi na swoim poziomie. Jak Wszolek wróci do formy to nie ma ch.. na nas w tym sezonie. Taka Legię chce oglądać zawsze!

odpowiedz
Prawi(L)ny - 22.02.2020 / 21:49, *.plus.pl

@(L)eo:Wesołek to nie powinien albo wystąpić w tym meczu. Główny hamulcowy, same straty ,nic nie wniósł do gry a tylko spowalniał, ale co sie dziwic , wszak to polonista

odpowiedz
Zduneq - 22.02.2020 / 23:40, *.play-internet.pl

@(L)eo:
Od dawna pisałem że Antolic to jest kozak i małe że to NAJLEPSZY piłkarz nie tylko w Legii ale także w lidze.Liczb nie ma bo gra na takiej pozycji jakiej gra ale wystarczy na Transfermarkt spojrzeć gdzie grał i ile czasu grał.reguralnie grał w zespole mistrza Chorwacji, zdobywał tytułu mistrzowskie i puchary ligi chorwackiej, grał w pucharach (także w LM).Mimo swoich ograniczeń (zwrotność i szybkość wozu z węglem) doskonale się ustawia nie łapie kartek.Oczywoscie zdążają mu się błędy (choćby bramka z Rakowem ), zgubił krycie-ale taki to zawód.On jest jednym z niewielu piłkarzy a nie kopaczy w tej smutnej lidze.

odpowiedz
Sowa - 22.02.2020 / 19:57, *.vectranet.pl

Piękny mecz Tak powinno się grać Legia mistrz pozdrowienia Wałbrzych

odpowiedz
puchacz - 22.02.2020 / 21:06, *.vectranet.pl

@Sowa: nie dziwi nic wojowy klub brnie po mistrza pozdro z dzierżoniowa

odpowiedz
Farme(L) - 22.02.2020 / 19:55, *.virginm.net

Bracia mówcie co chcecie, ale to był pokaz dominacji i siły :)

odpowiedz
sdfg - 22.02.2020 / 19:47, *.vectranet.pl

brawo, ale jedna uwaga. novikovas. gosc jest nastawiony tylko na naku*wianie strzalow z kazdej pozycji, nie podnoszac nawet glowy gdzie sa ustawieni koledzy.

odpowiedz
Jurek - 22.02.2020 / 19:35, *.versanet.de

Baba na kolanach Jaga.
Bezcenny widok.

odpowiedz
gorski83 - 22.02.2020 / 19:33, *.chello.pl

Brawo! Widać, że chłopakom chce się grać. Oby tak dalej!

odpowiedz
Mks - 22.02.2020 / 19:32, *.mm.pl

Gratulacje. Pzdr z Szczecina

odpowiedz
Krigl - 23.02.2020 / 19:01, *.tpnet.pl

@Mks: Pozdro , Wy też jesteście w dobrej sytuacji .

odpowiedz
KLanik - 22.02.2020 / 19:32, *.chello.pl

Co się stało z Jagą? Same zagraniczne szroty. Zresztą, ich problem nie nasz. Legia Mistrz! Dobry mecz.

odpowiedz
Książę Nocy - 22.02.2020 / 19:32, *.inetia.pl

Dużo do poprawy ale dzięki chłopaki, że poprawiliście mi nastrój. Dojechać jagiellonię to zawsze dobra rzecz. No i gol w debiucie Pekharta - kozak, tak ma być. Kante i Gwilia zawodnicy meczu.

odpowiedz
jim - 22.02.2020 / 19:25, *.orange.pl

Jagiellonia w tej chwili najsłabszy zespół ekstraklasy

odpowiedz
wwwojtecky (L) - 22.02.2020 / 19:24, *.2.32

Brawo! Dobry mecz! Oby tak dalej Legio!

odpowiedz