fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Wasze noty

Oceny legionistów za mecz z Jagiellonią

Woytek, źródło: Legionisci.com

Zdecydowanie najwyższą notę za sobotni mecz z Jagiellonią otrzymał Jose Kante. Występ strzelca dwóch bramek oceniliście na 5,4 w skali 16. Wszyscy pozostali zawodnicy także otrzymali dobre i bardzo dobre noty.

W sumie oceniało 1056 osób. Średnia ocena drużyny za to spotkanie to 4,2.

Kante 5,4
Vesović 4,7
Luquinhas 4,5
Karbownik 4,5
Gwilia 4,5
Antolić 4,2
Novikovas 4,2
Pekhart 4,2
Majecki 4,1
Wieteska 4,0
Wszołek 4,0
Lewczuk 4,0
Remy 3,6
Praszelik 3,6

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (11)

+dodaj komentarz
Po(L)noc - 25.02.2020 / 11:11, *.73.156

Odbiegając trochę od głównego wątku, zauważyłem dość śmieszne zjawisko na naszej stronie.
Gdy zagramy naprawdę dobry mecz, a wynik 4-0 z Jagą jeszcze do niedawna byłby szczytem marzeń, to ilość komentarzy pod postami dość widocznie odbiega od sytuacji gdy uzyskamy gorszy wynik ....

odpowiedz
kkk - 26.02.2020 / 11:21, *.47.157

@Po(L)noc: I co w tym dziwnego i śmiesznego?To chyba normalne że jest mniej komentarzy i nie ma krytyki bo zagrali tak jak powinni i nie ma się zbytnio do czego przyczepić a nie uważasz chyba żeby każdy teraz pisał "dobry mecz" albo "zagrali tak jak powinni" bo to by było głupie

odpowiedz
Po(L)noc - 26.02.2020 / 12:58, *.73.156

@kkk: Twoje zdanie jest kwintesencją mentalności, jaka właśnie panuje u dużej części osób wchodzących na to forum.
'Normalne, że jest mniej komentarzy, bo jest mniej krytyki'...
Jak jest gorszy mecz, to automatycznie wylewa się fala hejtu, że momentami człowiek się zastanawia, czy piszący na pewno kibicują klubowi, któremu ta strona jest poświęcona i to według Ciebie jest normalne, typowe, a wręcz wskazane.
A już kilka słów pochwały, radości z wyników takich jak ten z Jagą, albo niedawno z Wisłą, z tego, że upokorzyliśmy kluby, które nas nienawidzą bardziej niż kochają swój klub byłoby już czymś jak to piszesz 'głupim'...

Chyba niestey niektórzy myślą, że komentarze są tylko do jechania po wszystkim, czym się da...


odpowiedz
Jerry - 24.02.2020 / 21:25, *.207.125

Veso za wydoko. Tylko bramka podbija wyniki to tylko dzięki rykoszetowi. Ani jedna jego centra nie dotarla do naszego pilkarza.

odpowiedz
grzesiek - 24.02.2020 / 16:45, *.centertel.pl

Brawo piłkarze i przede wszystkim trener. Średnia druzyny 4,2 to na prawde solidna nota. Mysle ze Real Madryt jak by przyjechał na Ł3 też by dostał bęcki.

odpowiedz
WSL - 24.02.2020 / 13:38, *.tpnet.pl

Oceny pilkarzy i ocena druzyny sa odpowiednie !!!

odpowiedz
ZGL - 24.02.2020 / 13:36, *.tpnet.pl

Skala 1 - 6 !!!

odpowiedz
PabloFun - 24.02.2020 / 12:52, *.orange.pl

Wszyscy poniżej 30%, trzeba trenować

odpowiedz
Janek z Bielan - 24.02.2020 / 12:33, *.chello.pl

Jędza za karne, Martins za holowanie piłki powinni posiedzieć dłużej na ławie, na plus Gvilia.

odpowiedz
Ko(L)o - 24.02.2020 / 11:50, *.145.106

W skali do 16 to Wszołek za wysoko.

odpowiedz
salvva - 24.02.2020 / 11:02, *.chello.pl

w skali 16 to tak nie za dobrze

odpowiedz