fot. Hagi / Legionisci.com
REKLAMA

Bilety na mecz z MKS-em Dąbrowa

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Trwa sprzedaż biletów na sobotnie spotkanie koszykarzy Legii, którzy o godzinie 15:00 w hali OSiR Bemowo podejmować będą zespół MKS-u Dąbrowa Górnicza. Wejściówki można kupować tutaj oraz przed samym spotkaniem przy wejściu do hali przy ul. Obrońców Tobruku 40. Dla Legii będzie to pierwszy mecz pod wodzą nowego trenera, Wojciecha Kamińskiego i niezwykle ważny w walce o utrzymanie w ekstraklasie. Zachęcamy do wspierania naszego zespołu!

Termin meczu: sobota, 29 lutego 2020 roku, g.15:00
Adres hali: Warszawa, ul. Obrońców Tobruku 40 (OSiR Bemowo)
Pojemność hali: 1416 miejsc
Ceny biletów: 15, 20 i 30 złotych (ulgowe) oraz 20, 30 i 40 złotych (normalne)

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2020 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.