REKLAMA

Ławrynowicz i Gutkowski poza finałem PŚ w Kairze

Bodziach, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Daniel Ławrynowicz i Łukasz Gutkowski nie zakwalifikowali się do sobotniego finału podczas zawodów Pucharu Świata w pięcioboju nowoczesnym, które rozrywane są w Kairze. Gutkowski uzyskał w swojej grupie kwalifikacyjnej 1131 punktów (i trzeci wynik w swojej grupie w biegu ze strzelaniem - 10:55.30), co dało mu 13. pozycję w grupie B. Do finałowej 36 zawodników zabrakło mu 11 punktów - ostatnią osobą zakwalifikowaną do sobotniego finału był Rosjanin, Serge Baranov (1142 pkt.)

Daniel Ławrynowicz w grupie eliminacyjnej A był 20. z łącznym wynikiem 1107 pkt.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

+dodaj komentarz
leg - 28.02.2020 / 09:12, *.plus.pl

Jaki trener takie wyniki

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.