Jakub Nizioł - fot. Hugollek / Legionisci.com
REKLAMA

Nizioł: Musimy wszystko stawiać na jedną kartę

Hugollek, Maciej Frydrych, źródło: Legionisci.com

- Cała drużyna walczyła, zdobyliśmy kilka zespołowych asyst. Michał Michalak rzucił 30 punktów, ale również kapitalne zawody zagrał Adam Linowski. Dla mnie zasłużył na MVP meczu – powiedział po spotkaniu z Dąbrową Górniczą Jakub Nizioł.

- Do zespołu przyszedł nowy trener, każdy chce się przed nim pokazać z jak najlepszej strony i walczyć o swoje miejsce. Zmiana wyszła nam na dobre, ale trener Spasev był dobrym szkoleniowcem.

- Po tym zwycięstwie nadzieja w nas odżyła. Mamy teraz pięć wygranych, czyli o jedno więcej od Dąbrowy i Polpharmy. Wydaje mi się, że teraz będzie już tylko lepiej. Naszym celem jest wygrywanie, w każdym meczu musimy wszystko stawiać na jedną kartę.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2020 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.