fot. Michał Wyszyński
REKLAMA

Kibice Legii ku pamięci Żołnierzy Wyklętych

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Kibice Legii Warszawa upamiętnili Żołnierzy Wyklętych w dniu Narodowego Dnia ich Pamięci, obchodzonego pierwszego marca. Delegacja legionistów złożyła wieniec przy pomniku Żołnierzy Wyklętych na warszawskim Bemowie. Żoliborscy legioniści w niedzielę o 20:00 zebrali się na placu Wilsona, gdzie odpalili race obok transparentu "Armio Wyklęta, Żoliborz Pamięta".



REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (10)

+dodaj komentarz
ja - 03.03.2020 / 17:34, *.126.22

chwała

odpowiedz
PRaga - 03.03.2020 / 11:37, *.chello.pl

Cześć i chwała dla niezłomnych . Śmierć wrogom ojczyzny

odpowiedz
Xeroboj - 02.03.2020 / 23:37, *.virginm.net

Mnie zastanawia (niech mi ktos wyjasni) dlaczego temat Wykletych czy ogolnie np Powstania Warszawskiego nie istnial na trybunach czy w mediach w latach 90tych i pierwszej polowie 2000nych, media to moze dlatego ze SLD u wladzy, ale kibice? Obudzili sie z tym wszystkim 15lat po upadku komuny. Dziwne i tyle

odpowiedz
siewca plotek - 03.03.2020 / 08:25, *.futuro.pl

@Xeroboj: Ale to jakieś pretensje są? Za młody jestem, nie wyjaśnię, ale to że się u nas tym w końcu zajęli to chyba dobrze, nie? Co w tym dziwnego? Lepiej później niż w ogóle. OFMC działa chyba już 15 lat i tyle się tym zajmują. Poza tym żadna komuna nie upadła tylko się sprytnie zliftingowała, co widać na każdym kroku jak interesujesz się polityką.

odpowiedz
piotro - 02.03.2020 / 22:09, *.tpnet.pl

Cześć i chwała bohaterom !!!
Brawo! Dlaczego tylko Żoliborz pamięta ?
Gdzie oprawa dla wyklętych?

odpowiedz
mexx - 02.03.2020 / 22:00, *.chello.pl

Panowie, ale dlaczego to wszystko „imprezy zamknięte”? Już pomijam te race, bo temat lokalny, ale na takim oficjalnym złożeniu wieńca to przecież chciałby być każdy legijny patriota.

odpowiedz
siewca plotek - 03.03.2020 / 08:31, *.futuro.pl

@mexx: Nawiąż z nimi kontakt na wyjazdach, na Żylecie, w źródełku albo tutaj https://pl-pl.facebook.com/legiawarszawaofmc/. Nic trudnego niezwykłego.

odpowiedz
xyz - 04.03.2020 / 11:32, *.251.59

@mexx: Jakie znowu imprezy zamkniete? Przeciez kazdy moze isc na obchody, wystarczy sie tylko zainteresowac tematem. Na miejscu mozesz podbic do obecnych i pogadac jesli chcialbys zrobic cos wiecej.

odpowiedz
siewca plotek - 04.03.2020 / 13:30, *.futuro.pl

@xyz: mexx w słabszej formie. niedawno w podobnej sprawie sam komuś innemu tłumaczył co i jak ma robić :)

odpowiedz
mjr. krzyś - 02.03.2020 / 21:24, *.tpnet.pl

Niezłomnie Wierni. Część i chwała bohaterom! Legia Pamięta!!!

odpowiedz