fot. Warszawski Festiwal Piwa
REKLAMA

Warszawski Festiwal Piwa przełożony

Fumen, źródło: Legionisci.com

Warszawski Festiwal Piwa, który zaplanowano na dni 26-28 marca na stadionie Legii, nie odbędzie się w tym terminie. W imprezie uczestniczy zazwyczaj blisko 20 tys. osób. - Nie odwołujemy, nie zamykamy i nie likwidujemy Festiwalu. Zmieniamy jedynie termin - poinformowali organizatorzy imprezy.

- Ta decyzja była jedną z najtrudniejszych, z jaką przyszło nam się mierzyć od początku organizacji Festiwalu. Czujemy się odpowiedzialni za Wasze zdrowie i bezpieczeństwo. Dlatego zgodnie z zaleceniami władz naszego kraju podjęliśmy decyzję o zmianie terminu 12 Warszawskiego Festiwalu Piwa.

Ta edycja festiwalu miała być lepsza od wszystkich poprzednich. Pracowaliśmy ciężko, włożyliśmy w to serce i byliśmy naprawdę dumni z tego, co zaprezentujemy Wam pod koniec marca. Nigdy nie mieliśmy tak rozbudowanych atrakcji, tylu wystąpień, degustacji, doskonałych zagranicznych browarów, akcji charytatywnych. Także wystawcy stanęli na wysokości zadania i przygotowali piwa na światowym poziomie, często specjalnie na Festiwal.

Nie chcemy tego zaprzepaścić. Dlatego nie odwołujemy, ale przesuwamy termin. Nie znamy przyszłości, nie wiemy jak rozwinie się sytuacja. Dlatego w tym momencie nie jesteśmy w stanie powiedzieć konkretnie na kiedy. Ale będziemy Was informować tak wcześnie, jak to tylko możliwe. To bardzo trudna i nietypowa sytuacja, która jeszcze nigdy nie miała miejsca - czytamy w komunikacie.

Osoby, które kupiły wejściówki na to wydarzenie, mogą zwrócić je za pośrednictwem Eventim.pl. Jednocześnie organizatorzy zapewniają, że bilety zachowują swoją ważność.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (7)

+dodaj komentarz
Roast - 12.03.2020 / 13:55, *.mm.pl

I bardzo dobrze że przesuną termin bo kto organizuje takie imprezy w Wielkim Poście.

odpowiedz
xyz - 12.03.2020 / 17:50, *.mm.pl

@Roast: Normalni cywilizowani ludzie.

odpowiedz
Vilen - 12.03.2020 / 18:25, *.play-internet.pl

@xyz: Piwo dla Ciebie za ten komentarz :)

odpowiedz
Arek - 12.03.2020 / 23:52, *.tpnet.pl

@Roast: człowiek nie wielbłąd.

odpowiedz
mexx - 13.03.2020 / 06:34, *.chello.pl

@Roast: Piwo jest postne.

odpowiedz
siewca plotek - 13.03.2020 / 12:28, *.futuro.pl

@mexx: Potwierdzam. Info pewne.

odpowiedz
ToM - 17.03.2020 / 15:54, *.net.pl

@Roast: przecież piwo jest koszerne

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2020 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.