Legioniści przekazali środki ochronne dla Szpitala Bródnowskiego
REKLAMA

Pomoc legionistów dla kolejnych warszawskich szpitali (akt.)

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Kibice Legii cały czas pomagają szpitalom, w tym trudnym okresie pandemii koronawirusa. Dobrzy Ludzie właściwie każdego dnia wspierają szpitale dziecięce, jak rownież pediatryczny oddział SOR Szpitala Bielańskiego, kolejnymi partiami środków ochronnych. Zbiórka pieniędzy na wsparcie szpitali dziecięcych prowadzona jest tutaj. Ponadto Legijne Bielany prowadzą zbiórkę pieniędzy na wsparcie Szpitala Bielańskiego - zrzutka prowadzona jest tutaj. Dzięki pierwszym wpłatom zakupiono już 1000 maseczek, które w poniedziałek przekazane zostaną do szpitala.
Legijne Bródno i Targówek wspierają Szpital Bródnowski - przekazali tysiąc maseczek, 130 opakowań rękawiczek, 60 przyłbic, 264 rolki papieru ręcznikowego, 30 żeli antybakteryjnych, 2 fartuchy oraz 64 zgrzewki wody i 40kg ciast. Zbiórka kibiców na wsparcie dla Szpitala Bródnowskiego cały czas trwa.

Fani Legii z Saskiej Kępy przekazali kilka tysięcy maseczek, rękawiczek i ochraniaczy na buty dla szpitala dziecięcego przy ulicy Niekłańskiej. Legioniści przesyłają podziękowania dla sklepu zielarskiego przy Egipskiej 4 za podarowanie kilkuset maseczek na ten cel.

Tymczasem inna grupa kibiców Legii, prosząca o anonimowość, przekazała m.in. 1100 maseczek oraz 300 bawełnianych koszulek do szpitala przy Wołoskiej, będącego szpitalem zakaźnym dla m.st. Warszawy.







przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (20)

+dodaj komentarz
kermit - 09.04.2020 / 08:16, *.chello.pl

Szczególny szacun dla anonimowej grupy wspierającej Wołoską. Dla reszty chłopaków brawa.

odpowiedz
Tagi - 07.04.2020 / 21:47, *.vectranet.pl

Wpłacamy - Pomagamy , nawet niewielkie sumy , pomnożone przez ilość darczyńców dają fajne wyniki , które przekuwane są na prosty ale jak potrzebny szpitalom asortyment.

odpowiedz
Anula - 07.04.2020 / 19:48, *.inetia.pl

KIBICE POKAZUJĄ ŻE MAJA DUŻE SERCE.
WIELKI SZACUN ????????????

LEGIA TO MY

odpowiedz
F - 07.04.2020 / 01:10, *.virginm.net

A po co 40kg ciasta dla szpitala Brodnowskiego? Zeby siedzieli na 4 literach i kawke popijali? Marnowanie kasy ludzi ktorzy wplacili na zbiorke dla tego szpitala....

odpowiedz
Ogarnij się! - 10.04.2020 / 21:58, *.com.pl

@F: Jeb..j się w głowę i rusz swoje 4 litery.

odpowiedz
Juno - 06.04.2020 / 15:46, *.chello.pl

Super akcja! - МОЛОДЦЫ!!!!

odpowiedz
News⚽️Legia - 05.04.2020 / 23:06, *.155.252

W drużynie nie ma kapitana z jajami,jak by był ogarnoł by wiele tematòw ...zwiázanych z grà i w czasie kryzysu ,a teraz szczegulnie.....

odpowiedz
Rrr - 06.04.2020 / 13:07, *.150.124

@News⚽️Legia: TVP poranne polecam,język polski szczególnie.

odpowiedz
Adamuss - 06.04.2020 / 20:25, *.vectranet.pl

@News⚽️Legia: Skądże Tyś się urwał Baltazarze...?

odpowiedz
Ela - 05.04.2020 / 18:53, *.orange.pl

Bohaterowie naszych czasów.

odpowiedz
Ik - 05.04.2020 / 14:46, *.inetia.pl

Pozdro dla wszystkich dobrych, zdrowie dla kazdego wskazane zawsze :)

odpowiedz
Sss - 04.04.2020 / 22:46, *.t-mobile.pl

Brawo :)

odpowiedz
L - 04.04.2020 / 20:59, *.orange.pl

Brawo !

odpowiedz
Otwock - 04.04.2020 / 16:25, *.chello.pl

Brawo My. Pomagajmy dalej

odpowiedz
Hoh - 04.04.2020 / 16:15, *.centertel.pl

Brawo. Duma.

odpowiedz
Kuba - 04.04.2020 / 16:13, *.t-mobile.pl

Hasło "Cześć i chwała bohaterom" nabiera nowego znaczenia.

odpowiedz
Juri - 04.04.2020 / 16:06, *.inetia.pl

Piłkarze mają przykład.

odpowiedz
Alan - 04.04.2020 / 20:56, *.t-mobile.pl

@Juri:
Piłkarze podczas negocjacji pokazują gdzie mają Nas......

odpowiedz
WSL - 04.04.2020 / 15:56, *.tpnet.pl

Bezcenna pomoc "LEGIONISCI" !!!

odpowiedz
News⚽️Legia - 04.04.2020 / 15:25, *.188.186

Brawo!

odpowiedz