fot. Hagi / Legionisci.com
REKLAMA

Legia w Warce

Wszołek: Chcemy dalej podążać swoją drogą

źródło: Legia Warszawa

- Praca poza boiskiem jest bardzo ważna, ale boisko wszystko weryfikuje. Jesteśmy głodni gry i chcieliśmy zostawać na boisku nawet po treningach - mówi Paweł Wszołek.

- Każdy wygląda fizycznie bardzo dobrze. Podczas kwarantanny dawaliśmy z siebie wszytko, choć warunki do treningu nie były łatwe, ale do Warki przyjechaliśmy gotowi. Brakowało nam atmosfery i treningów na boisku. Teraz jest czas na ciężki trening, więc czujemy zmęczenie. Przed nami ciężki okres, bo praktycznie będziemy grali co 3 dni, ale mamy takich ludzi w sztabie, że wszyscy będą gotowi na sto procent. Ważna będzie cała drużyna - to jest nasza siła. Jestem pewien, że będzie bardzo dobrze. Będziemy chcieli dalej podążać tą drogą, którą szliśmy do tej pory - dodał pomocnik Legii.



przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (12)

+dodaj komentarz
Tfu !!! - 16.05.2020 / 20:46, *.t-mobile.pl

Teraz wywiady? A jak śpiewał na Legię to już zapomnieliście ?

odpowiedz
... - 16.05.2020 / 17:40, *.t-mobile.pl

Polonia Ka i Wszołek też.. to ..

odpowiedz
:) - 16.05.2020 / 18:32, *.chello.pl

@...: grubo

odpowiedz
HW - 15.05.2020 / 22:40, *.orange.pl

Ja 5 dni w tygodniu chodze do pracy marny pilkarzyku

odpowiedz
SpenceroLegia - 15.05.2020 / 23:26, *.centertel.pl

@HW: ale nie zap......sz na pełnej intensywności z biura do biura lub z hali do hali przez 90 minut pajacyku.Pawel Wszołek !!!!

odpowiedz
Arek - 16.05.2020 / 00:22, *.tpnet.pl

@HW: i co, czujesz się lepszy w związku z tym? Masz jakiś problem? Ja też chodzę i się nie chwalę.

odpowiedz
:) - 16.05.2020 / 12:06, *.chello.pl

@HW: kiedys chodziło się 6 dni w tygodniu, ciesz się że w ogóle masz pracę

odpowiedz
Piotrek - 16.05.2020 / 12:16, *.t-mobile.pl

@Arek: po co trollowi ruch nakręcać? Ja też chodzę do biura 5 dni w tygodniu, bo 3 razy zerwane więzadło w lewym i uszkodzona łąkotka w prawym kolanie pozbawiły mnie marzeń. Służba zdrowia i treningi na przełomie wieków były, jakie były. Nie narzekam i nie leczę swoich kompleksów w necie, tylko nie mogę się doczekać powrotu do domu. Na Łazienkowską 3. I wykonania swojej roboty.

odpowiedz
(L) jak Legia - 16.05.2020 / 17:40, *.chello.pl

@HW: on też jego praca to nie tylko mecze ale też treningi

odpowiedz
(L) jak Legia - 16.05.2020 / 17:44, *.plus.pl

@HW: a po za tym on pracuje też w weekendy a ty nie

odpowiedz
Kalendarz - 15.05.2020 / 18:46, *.comcast.net

Bez przesady ze co 3 dni.
Raptem beda 2 mecze w srodku tygodnia.

odpowiedz
JANEK - 15.05.2020 / 18:39, *.cyfrowypolsat.pl

LEGIA WARSZAWA

odpowiedz