Tomasz Musiał, Artur Jędrzejczyk - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Musiał sędzią meczu z Lechem

Redakcja, źródło: Legionisci.com

Tomasz Musiał został wyznaczony do sędziowania meczu 27. kolejki Ekstraklasy pomiędzy Lechem Poznań i Legią Warszawa. W obecnym sezonie arbiter z Krakowa prowadził 4 mecze stołecznego zespołu (3-0-1). Lechowi sędziował 3 razy (0-2-1). Na liniach pomagać mu będą Sebastian Mucha i Jakub Ślusarski, sędzią technicznym będzie Sebastian Krasny, natomiast w wozie VAR zasiądą Daniel Stefański i Marcin Boniek.

Obsada 27. kolejki Ekstraklasy:
Śląsk Wrocław - Raków Częstochowa: Jarosław Przybył (Kluczbork)
Pogoń Szczecin - Zagłębie Lubin: Tomasz Kwiatkowski (Warszawa)
ŁKS Łódź - Górnik Zabrze: Bartosz Frankowski (Toruń)
Piast Gliwice - Wisła Kraków: Paweł Raczkowski (Warszawa)
Lech Poznań - Legia Warszawa: Tomasz Musiał (Kraków)
Wisła Płock - Korona Kielce: Krzysztof Jakubik (Siedlce)
Cracovia - Jagiellonia Białystok: Paweł Gil (Lublin)
Lechia Gdańsk - Arka Gdynia: Szymon Marciniak (Płock)

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (13)

+dodaj komentarz
Adek - 30.05.2020 / 10:11, *.centertel.pl

lech zdechł.Dzisiaj spokojne 3 punkty.A i jeszcze jedno w g....ach swój człowiek(oby).

odpowiedz
Fryzjer - 28.05.2020 / 15:14, *.tpnet.pl

Pamięta ktoś takiego wirtuoza gwizdania jak Robert Małek? Szkoda, że już nie sędziuje. Miło się tego gamonia bluzgało :)

odpowiedz
lob - 28.05.2020 / 15:28, *.chello.pl

@Fryzjer: Ja go pamiętam...był chyba kiedyś milicjantem........

odpowiedz
lob - 28.05.2020 / 16:11, *.chello.pl

@Fryzjer: On nie tylko z gwizdkiem latał...potrafił też przyłożyć zawodnikowi, jak był niegrzeczny...chyba nie pałą ???
wg. artykułu z 2013 roku.
"Kilka miesięcy temu Małek został odsunięty od prowadzenia meczów w Ekstraklasie. Podczas meczu Pucharu Polski Śląska Wrocław z Flotą Świnoujście naruszył nietykalność cielesną Sebastiana Olszara. Ten zdenerwował się zachowaniem sędziego, za co...zobaczył żółtą kartkę."

odpowiedz
Sputnik 44 - 28.05.2020 / 19:18, *.vectranet.pl

@lob: A Rysiu 'Sindbad' Wójcik? Ten to był dopiero cwany ryjek ;)

odpowiedz
lob - 28.05.2020 / 21:32, *.chello.pl

@Sputnik 44: nieźle nam za skórę zalazł...ale Boniek go ostatnio usunął z fuchy obserwatora, bo na niego nie głosował. Karma za nas wróciła. Syn jego jest preziem w Odrze O.

odpowiedz
Barczi - 29.05.2020 / 08:43, *.t-mobile.pl

@Fryzjer: Małek, małek pedałek !

odpowiedz
Arek - 28.05.2020 / 14:56, *.tpnet.pl

Jego typowałem, albo Marciniaka. Tak, czy tak, ktoś gwizdać będzie musiał.

odpowiedz
PiotrŻo(L)iborz - 28.05.2020 / 14:54, *.223.49

Może układzik, my pykamy łacha a potem pyka nas skisła. Taki trójkąt, bo musiał.

odpowiedz
Pio - 28.05.2020 / 18:24, *.chello.pl

@PiotrŻo(L)iborz: często zawierasz w życiu takie zgniłe kompromisy ?

odpowiedz
PiotrŻo(L)iborz - 28.05.2020 / 19:58, *.play-internet.pl

@Pio: ja nie ale są tacy, co je zawierają. Zresztą mam nadzieję, że nie, ale przy naszych kochanych sędziach wszystko możliwe.

odpowiedz
BIE(L)ANY - 28.05.2020 / 20:42, *.plus.pl

@PiotrŻo(L)iborz:
Pyknij na K6

odpowiedz
Mok - 29.05.2020 / 22:31, *.chello.pl

@PiotrŻo(L)iborz: co ty tak o tym “pykaniu” w trojkacie? Gdzie tak “pykales” powiedz bo sie wyrzygam...

odpowiedz