fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Transmisje Ekstraklasy z odgłosami trybun

Woytek

Na boiska wracają piłkarze Ekstraklasy, ale nie wracają kibice. Wszyscy jesteśmy zmuszeni do oglądania poczynań Legii przed telewizorami. Platforma Canal+ zdecydowała, że przygotuje specjalną ścieżkę dźwiękowej, dzięki której będzie możliwość oglądania meczu z odgłosami trybun.

Każdy widz będzie mógł zdecydować kliknięciem na pilocie dekodera, czy woli oglądać spotkania z oryginalnym dźwiękiem ze stadionu i komentarzem, czy z dodatkowo nałożoną ścieżką dźwiękową, wirtualnym efektem publiczności na stadionie.

Jak to wyjdzie w praktyce? Przekonamy się już w sobotę. Mecz Legii z Lechem startuje o godzinie 20:00. Transmisja w Canal+ Sport oraz TVP2.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (52)

+dodaj komentarz
Aksamitny Heniek - 30.05.2020 / 15:40, *.vectranet.pl

Może niech C+ zrobi jakiś wybór, kto kibicuje Legi a kto innym gamoniom i rozdzieli doping.

odpowiedz
Wiadomości⚽️Legia - 29.05.2020 / 00:10, *.200.46

A może być głos z nagrania Mistrz nie do poznania....

odpowiedz
jerry - 28.05.2020 / 22:12, *.chello.pl

Tragedia! Jeśli w ogóle, to z wyłączonym dźwiękiem będę oglądał.

odpowiedz
tomiacab - 28.05.2020 / 21:57, *.virginm.net

Każda próba zastępowania normalności, jest oddalaniem od niej. #Nie_dla_play_back'ów

odpowiedz
News⚽️Idea - 28.05.2020 / 21:28, *.200.46

W dniu meczu wszyscy pod pomnik Kazia,coś mało sie tam dzieje,I odstèpy dwu metrowe ,kwiaty Kazikowi ,w odwiedziny no I wszyscy w barwach maskach Ultras ,jeśli można zrobić oprawe u siebie I to w dniu wyjazdowego meczu,to tylko U.Z.L potrafi!super by to było tysiáce w od 2m od siebie,I z dopingieem miazga klimat Cwksowy....można?

odpowiedz
Pinokio - 30.05.2020 / 20:07, *.tpnet.pl

@News⚽️Idea : co te wirtualne lekcje robia z naszej młodzieży....

odpowiedz
KO - 28.05.2020 / 20:52, *.icpnet.pl

Chore... chore. Mecze bez kibiców to jak seks bez kobiety.

odpowiedz
M.O. - 28.05.2020 / 17:51, *.orange.pl

W TVPiS nie takie rzeczy wyprawiaja jak podkladanie glosu...

odpowiedz
Muchito - 28.05.2020 / 18:16, *.mm.pl

@M.O.: lecz sie

odpowiedz
lechu47 - 28.05.2020 / 20:02, *.orange.pl

@Muchito: ma się leczyc, bo mowi prawdę?

odpowiedz
No właśnie ! - 28.05.2020 / 20:16, *.200.46

@M.O.: a ja bym chciał głosy Mana I Materny,jak Legiunia gra!

odpowiedz
bąż woa - 28.05.2020 / 21:18, *.chello.pl

@M.O.: A jakie znawco...?!

odpowiedz
artic - 28.05.2020 / 21:24, *.t-mobile.pl

@M.O.: a za rudego z gdanska co wyprawiali w tv juz nie pamietasz???? Pinindzy nima i nie bedzie rostowski minister w rzadie rudego jak sie darł albo jak pokazywali w tv jak rudzielec chlał browar z ta zapasiona blondyna bieńkowska na biesiadzie gorniczej zapomniales???to byla dopiero kicha

odpowiedz
szósty sort pomarańczy kubańskich - 28.05.2020 / 21:35, *.chello.pl

@lechu47: Prawdę...? Turlam się ze śmiechu!

odpowiedz
tomiacab - 28.05.2020 / 21:59, *.virginm.net

@Muchito: dam się powinieneś leczyć skoro prawda Cię kole w oczy.

odpowiedz
tomiacab - 28.05.2020 / 22:02, *.virginm.net

@artic: a czemu wychodzisz z zaskoczenia, że jak ktoś krytykuje pis, to od razu jest za platfusami. Pis'dzielce tak mają, że jak ktoś prawdę o pisie obnaży, to od razu odnoszą się do tego co robiła po. Czyli co akceptujmy patologie, bo tamci też robili patologie i kasy nie dawali.

odpowiedz
Piola - 28.05.2020 / 22:12, *.t-mobile.pl

@tomiacab: Następny znawca zagadnienia...wujek dobra rada, wróżbita obywatelski.

odpowiedz
Kuba - 28.05.2020 / 22:30, *.t-mobile.pl

@M.O.: Przecież to Anal+ będzie transmitował i robił play-back, nie TVP!

odpowiedz
Arek - 29.05.2020 / 00:06, *.tpnet.pl

@M.O.: i na po co wyjeżdżasz z gównem?

odpowiedz
Mamut - 28.05.2020 / 16:34, *.t-mobile.pl

To już wiadomo skąd gwizdy na Dudę z finału 2016

odpowiedz
Bie /L /sko - 28.05.2020 / 17:16, *.master.pl

@Mamut: chyba ty będziesz musiał gwizdac

odpowiedz
Alex Bielany - 28.05.2020 / 15:18, *.chello.pl

Doping a kasety, ej ku... doping z kasety

odpowiedz
a - 28.05.2020 / 15:06, *.chello.pl

Kto w ogóle wpadł na taki beznadziejny pomysł jak sztuczne odgłosy trybun?

odpowiedz
Karlito - 28.05.2020 / 14:11, *.com.pl

Byłem do tego pomysłu bardzo sceptycznie nastawiony, ale po meczu Legii obejrzałem mecz Borussii z Bayernem i muszę przyznać, że brzmiało to co najmniej dobrze. Realizator dźwięku na bieżąco reagował na boiskowe poczynania. Doping był ustawiony pod gospodarza oczywiście, był to doping fanów BVB. Co mnie zdziwiło najbardziej to czas reakcji na meczowe wydarzenia. Czapki z głów dla osób, które tym się zajmowały, bo reakcje były na czas i nie czułem "sztuczności".
Nie wiem tylko, jak poradzą sobie w Polsce z tym tematem. Dodatkowo, kamera w Dortmundzie ustawiona jest bardzo wysoko, przez co nie było widać trybun, więc puste miejsca nie rzucały się w oczy. W Polsce kamery są dość nisko (chociaż na Legii na całkiem dobrej wysokości), więc może to źle wyglądać.

odpowiedz
WWL - 28.05.2020 / 13:40, *.play-internet.pl

Oglądałem taki mecz Borussia-Bayern i wyszlo super bo realizator cały czas pracował.
Jak Bayern miał dłużej piłkę to były gwizdy.jalk była ladna akcja, strzał czy obrona to było słychać brawa

odpowiedz
olew - 28.05.2020 / 13:40, *.vectranet.pl

żenada, mecze tylko z publicznością ! z dopingiem ! ( a nie odgłosami...), w telewizorni to wszystko jedno, bo to telewizyjny mecz to syf, no w najlepszym razie taka sobie dokumentacja...

odpowiedz
wyjazdowicz - 28.05.2020 / 15:49, *.net.pl

@olew: ale puki co nie ma meczy z kibicami wiec cieszmy sie tym co jest a nie tylko wieczne marudzenie
mecz BVB z BAYERNem dało sie ogladac ze sztucznym dopingiem duzo lepiej niz bez

odpowiedz
Roma - 28.05.2020 / 13:30, *.plus.pl

A tantiemy dla kibiców będą?

odpowiedz
panTRYTON - 28.05.2020 / 13:30, *.plus.pl

A może
Samochodowa Strefa Kibica
Byliby chętni przyjechać od stadion i razem oglądać mecz na telebimie bez wysiadania z auta ?

odpowiedz
Tutti Frutti - 28.05.2020 / 13:17, *.plus.pl

Będą filmy! Ale jakie?

odpowiedz
wwwojtecky (L) - 28.05.2020 / 13:14, *.55.13

i w sobotę w pierwszych sekundach pełnym ogniem „Jeeeesstesmy Zawsze taaaam! Gdzie nasza Leeeegiaaaa gra.....! „

odpowiedz
Vuko - 28.05.2020 / 20:25, *.tpnet.pl

@wwwojtecky (L): idiota?

odpowiedz
News⚽️Legia - 28.05.2020 / 13:05, *.200.46

Odgłosy to mogà być zwierzât,a extraklasa niech puszcza miejscowe piosenki gospodarzy ....

odpowiedz
Pawciu - 28.05.2020 / 13:01, *.orange.pl

A jak z reakcja trybun na wydarzenia boiskowe?

odpowiedz
Qbafan - 28.05.2020 / 12:57, *.mm.pl

Proponuję specjalną ścieżkę dźwiękową na mecze sędziowane przez Marciniaka przy Ł3.

odpowiedz
W(L)kp - 28.05.2020 / 13:18, *.icpnet.pl

@Qbafan: hahaha :D

odpowiedz
Jdhdh - 28.05.2020 / 12:50, *.centertel.pl

Valencio nie przeszkadzaj gdy się gole bo cię brzytwa zapie.... śpiewano w 2001r hehe

odpowiedz
Brat - 28.05.2020 / 12:34, *.chello.pl

Mam nadzieję, że będzie to prawdziwy sountrack. Bez "jazda z k..." czy "strzelcie k... gola" będzie to wyglądało sztucznie.

odpowiedz
Dominik - 28.05.2020 / 22:54, *.metrointernet.pl

@Brat: naprawdę Cię to bawi? Jak dorośniesz mentalnie to może dojdziesz do wniosku, że na mecz pójdziesz sam bo żona i dzieci nie chcą słuchać przez pół meczu wyzwisk i bluzgów. Po tylu meczach mnie również to nie bawi. Czemu przez 90 minut nie możemy dopingować swoich a gości mieć gdzieś? Śpiewamy o kompleksach innych a sami je mamy skoro 1/4 meczu poświęcamy rywalom.

odpowiedz
fan BBW - 29.05.2020 / 10:43, *.com.pl

@Dominik: jaki ty delikatny :D

odpowiedz
Karol - 28.05.2020 / 12:11, *.chello.pl

W Poznaniu i Białymstoku pewnie beda bluzgi na Legie.

odpowiedz
lolo - 28.05.2020 / 12:11, *.bosch.de

kto bedzie robić za zapiewajło?

odpowiedz
ding - 28.05.2020 / 12:06, *.chello.pl

Wolałbym wersję bez komentarza

odpowiedz
Hubi40 - 28.05.2020 / 11:55, *.amazonaws.com

Właśnie myślałem o tym żeby na naszym stadionie puścili odgłosy trybuny NaSzej z żylety doping było by mega

odpowiedz
Maaciekw - 28.05.2020 / 11:49, *.orange.pl

czy głos kibiców będzie "neutralny" czy dynamicznie reagować na wydarzenia boiskowe

odpowiedz
Alan - 28.05.2020 / 11:54, *.t-mobile.pl

@Maaciekw:
U nas na trybunach juz od dawna śpiewy nie reagują na wydarzenia na boisku np. wygrywamy 3-0 mamy olbrzymią przewage, ciągle ataki a z trybun NIE PODDAWAJ SIE.....

odpowiedz
Olaf - 28.05.2020 / 12:09, *.vectranet.pl

@Alan: wiedziałem, że ktoś to napisze! : ))

odpowiedz
Maaciekw - 28.05.2020 / 14:29, *.orange.pl

@Olaf: bardziej miałem na myśli bramki, faule, kartki, VAR etc

odpowiedz
Dominik - 28.05.2020 / 22:57, *.metrointernet.pl

@Alan: My wolimy 1/4 meczu poświęcać rywalom.

odpowiedz
WETERAN - 28.05.2020 / 11:13, *.tpnet.pl

Czy znowu będzie można usłyszeć : "sędzia ty k...o !"
A komentatorzy będą udawali,że ni słyszą ?

odpowiedz
U - 28.05.2020 / 11:38, *.virginm.net

@WETERAN: nie, ale zato bedzie sedzia kalosz! A dodatkowo Naszej Legii nie pokona nawet slynna Barcelona! Ahoj

odpowiedz
Kozioł - 28.05.2020 / 23:30, *.141.248

@U:
Inter Mediolan nie sięga Legii do kolan!!!

odpowiedz