Dariusz Żuraw - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Konferencja pomeczowa

Żuraw: Zostaliśmy sprowadzeni na ziemię

Woytek, źródło: Legionisci.com

Dariusz Żuraw (trener Lecha): - Przykro jest przegrywać taki mecz, w którym zespół nie gra źle, tworzy sytuacje i nie jest gorszy od rywala. Taka jednak czasami jest piłka - Legia strzeliła bramkę, my strzeliliśmy podobno z minimalnego spalonego, więc nie strzeliliśmy.

- Pozostaje pogratulować Legii otwartej drogi do mistrzostwa. Niestety muszę to powiedzieć: my po tej porażce musimy skupić się na tym, by w każdym następnym meczu powalczyć o trzy punkty i zająć w tej lidze jak najwyższe miejsce. Przewaga Legii jest już tak duża, że trudno o czymkolwiek myśleć. My od początku sezonu nie mówiliśmy głośno o celach, bo zespół jest w przebudowie. W pewnym momencie nasza lepsza gra pozwalała na złapanie optymizmu, ale zostaliśmy dzisiaj sprowadzeni na ziemię. Dogonienie Legii będzie bardzo trudne - powiedziałbym, że niemożliwe.

- Dziś zabrakło nam trochę szczęścia i skuteczności. Te detale były po stronie Legii. Była bardzo dobrze zorganizowana, wyprowadzała kontry, a my swoich sytuacji nie byliśmy w stanie wykorzystać. Na pewno ta atmosfera bez kibiców jest dziwna i inna. W normalnej sytuacji na trybunach byłaby dziś duża rzesza kibiców, która by nam pomagała. Łatwiej zespołowi byłoby wykrzesać więcej, choć i tak do końca graliśmy o wyrównanie. Mieliśmy dzień mniej odpoczynku. Regeneracja była krótsza i w końcówce widać było, że mamy problemy. Legia nie stworzyła dużej liczby sytuacji, nie zdominowała nas. To bardziej my prowadziliśmy grę.

- Błąd jest błędem, szkoda że w taki sposób straciliśmy bramkę, ale czasami takie błędy się popełnia. Chrisian Gytkjear nie był jeszcze gotowy do wyjścia od pierwszej minuty.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (7)

+dodaj komentarz
as - 02.06.2020 / 10:51, *.korbank.pl

1. Stary, nie płacz, że jeden dzień dłużej, policz sobie kilometry, które pokonaliście wy i Legia na tygodniu.
2. Vuko zdał wreszcie egzamin i cie ograł., wystawiając Jędzę na jóźwiaka. Gdybyś miał cokolwiek pojęcia o taktyce to w 20 minucie byś zamienił puchacza z jóźwiakiem stronami, a nie dopiero w drugiej połowie, kiedy Vuko miał już gotowe zmiany na to.

3. Nie płacz o gytkiera, bo nie zagrał Kante, Wszołek, nie liczę Novikovasa i Rosołka, co was już pokarał.

odpowiedz
SEBO(L) - 31.05.2020 / 17:20, *.chello.pl

Po 2,5 miesiąca siedzenia na dupie,po jednym rozegranym meczu,mieli jeden dzień mniej na odpoczynek... Z tego przemęczenia,zamiast zmęczonego bramkarza,wstawił wypoczętego łapacza motyli.

odpowiedz
Wolfik - 31.05.2020 / 22:19, *.mm.pl

@SEBO(L): Jakoś musiał się wytłumaczyć. Do głowy przyszło mu tylko to. Przynajmniej nie opowiada że trawa mało zielona jak super trener Probierz.

odpowiedz
123 - 31.05.2020 / 09:02, *.tpnet.pl

mieliśmy jeden dzień mniej na odpoczynek....
no nie mogę ,
rozumiem że przez ostatnie trzy miesiące był zapieprz nie do wytrzymania

odpowiedz
Haaaa - 31.05.2020 / 12:09, *.vectranet.pl

@123: przemęczeni ,po czym ,co za dno ta liga

odpowiedz
PLK - 31.05.2020 / 02:00, *.cyfrowypolsat.pl

Szacun za te słowa się należy dla trenera Żurawia!!!
Jak przy nim wypada Probierz??!! Szoda słów!!!

odpowiedz
Yto - 31.05.2020 / 00:04, *.tpnet.pl

Ta zbieranina całe życie jest w przebudowie????

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2020 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.