Radość piłkarzy Legii po bramce - fot. Piotr Kucza / FotoPyK
REKLAMA

Wisła Kraków 1-3 Legia Warszawa

Dojechali po przerwie

Wiśnia, źródło: Legionisci.com

Legia pokonała na wyjeździe Wisłę Kraków 3-1, chociaż do przerwy przegrywała z gospodarzami 0-1. Pierwsza połowa była w wykonaniu "Wojskowych" słaba. Brakowało składnych akcji i sytuacji bramkowych. Wszystko zmieniło się po zmianie stron. Dwie bramki Tomasa Pekharta dały Legii prowadzenie, a rywali dobił jeszcze Walerian Gwilia. To bardzo cenne trzy punkty, na które trzeba było mocno zapracować.

Pierwszy kwadrans upłynął bardzo spokojnie. Legia próbowała atakować skrzydłami, jednak Wisła była dobrze ustawiona w obronie i nie dawała się zaskoczyć. W 16. minucie bardzo groźnie było pod bramką Radosława Majeckiego. Gospodarze rozegrali akcję prawą stroną, skąd w szesnastkę dośrodkował jeden z wiślaków. Bliski sfinalizowania akcji był Lubomir Tupta, jednak był minimalnie spóźniony. Sytuację starał się jeszcze ratować Jakub Błaszczykowski, ale jego podanie również było niedokładne. Początek starcia zdecydowanie nie należał do "Wojskowych", którzy dali sobie narzucić styl gry. W 26. minucie po raz pierwszy wykazać musiał się Majecki. Z dystansu mocno strzelił Łukasz Burliga i golkiper bardzo przytomnie sparował piłkę do boku. Niestety, chwilę później ten sam piłkarz był już bardziej precyzyjny. Obrońca Wisły znalazł się kompletnie niepilnowany na skraju szesnastki i precyzyjnym uderzeniem zmusił bramkarza Legii do kapitulacji.

Niebawem była okazja na doprowadzenie do remisu. Ze skrzydła dośrodkował Marko Vesović, ale minimalnie źle ustawiony Walerian Gwilia nie zdołał skierować futbolówki do siatki. Legia zaczęła mocniej atakować. Na niewiele się to jednak zdawało wobec głęboko cofniętej Wiśle. Kilka minut przed przerwą na próbę zza pola karnego zdecydował się Andre Martins. Portugalczyk kopnął piłkę jednak zdecydowanie zbyt słabo. Jeszcze w doliczonym czasie gry świetną szansę miał Luquinhas. Na jedenastym metrze piłka spadła mu wprost pod nogi, lecz zamiast spokojnie przymierzyć, strzelił na wiwat wysoko ponad celem.

fot. Piotr Kucza / FotoPyKfot. Piotr Kucza / FotoPyK

W 49. minucie do wrzutki z rzutu rożnego doszedł Igor Lewczuk. Główka obrońcy była bardzo niedokładna, ponieważ wyraźnie przeszkadzał mu Hebert. Po blisko godzinie gry ciągłe ataki Legii wreszcie przyniosły efekt! Na lewej stronie Karbownik znakomicie wypatrzył wprowadzonego w przerwie Mateusza Cholewiaka, który płasko dośrodkował do Tomasa Pekharta, a ten z najbliższej odległości doprowadził do remisu. Tym samym Czech wpisał się na listę strzelców w drugim kolejnym meczu, pokazując, że jest wartościowym zmiennikiem dla nieobecnego Jose Kante. Niebawem napastnik miał swoją drugą szansę. Piłka szczęśliwie trafiła do Pekharta po kiksie Pawła Wszołka, jednak tym razem zabrakło mu już precyzji.

W 64. minucie Buchalik świetnie zachował się po strzale z dystansu Domagoja Antolicia. Legioniści zepchnęli gospodarzy do defensywy. Widać było, że tego dnia interesują ich tylko trzy punkty. W 70. minucie wyszli na zasłużone prowadzenie, a po raz drugi na listę strzelców wpisał się Pekhart! Z rzutu wolnego dokładnie dośrodkował Antolić, a precyzyjny strzał głową Czecha wprawił w radość wszystkich legionistów przebywających tego dnia na Reymonta. Podopieczni Aleksandara Vukovicia nie zdążyli nacieszyć się z drugiego trafienia, a już za moment trafili po raz trzeci. Szybką kontrę prawą stroną poprowadził Vesović, idealnie dograł do niepilnowanego Gwilii, który w sytuacji sam na sam spokojnie pokonał Buchalika.

Kiedy wydawało się, że Legii tego wieczora nic złego stać się nie może, niespodziewanie kontaktowego gola zdobył Lukas Klemenz. Po wideoweryfikacji VAR sędzia zdecydował się go jednak anulować, ponieważ chwilę wcześniej Hebert dotknął piłki ręką. Potem warszawski klub starał się trzymać grę z dala od pola karnego. Co więcej Vuković zdecydował się na wprowadzenie Mateusza Wieteski, pokazując tym samym, że na ostatnie minuty będzie starał się przede wszystkim uszczelnić obronę. Cztery minuty przed końcem regulaminowego czasu gry po indywidualnym rajdzie Majeckiego chciał zaskoczyć jeden z pomocników, jednak bramkarz Legii bardzo dobrze odbił piłkę do boku.

Ekstraklasa
28. kolejka
#WISLEG
bez udziału publiczności
Kraków
7.06.2020
17:30
Wisła Kraków
Legia Warszawa
Wisła Kraków
1-3
Legia Warszawa
29' Burliga
(1-0)
Pekhart 57'
Pekhart 70'
Gwilia 76'
22 Michał Buchalik
43 Dawid Szot
91 Silva Santos Hebert
2 Rafał Janicki
8 Łukasz Burliga 80'
10 Vullnet Basha 80'
5 Lukas Klemenz
9 Rafał Boguski
20 Gieorgij Żukow
16 Jakub Błaszczykowski
29 Lubomir Tupta 65'
1 Mateusz Lis
48 Kamil Broda
15 Jean Carlos Silva 65'
18 Chuca 80'
21 Nikola Kuveljić 80'
27 Marcin Wasilewski
45 Daniel Hoyo-Kowalski
41 Kacper Duda
Radosław Majecki 1
Marko Vesović 29
Igor Lewczuk 5
Artur Jędrzejczyk 55
Michał Karbownik 14
Paweł Wszołek 22
46' Andre Martins 24
Domagoj Antolić 7
Walerian Gwilia 8
74' Luquinhas 82
85' Tomas Pekhart 9
Wojciech Muzyk 19
85' Mateusz Wieteska 4
74' Luis Rocha 16
Paweł Stolarski 41
Inaki Astiz 34
46' Mateusz Cholewiak 17
Mateusz Praszelik 77
Piotr Pyrdoł 31
Vamara Sanogo 27
Trener: Artur Skowronek
Kierownik drużyny: Jarosław Krzoska
Masażyści: Marcin Bisztyga
Trener: Aleksandar Vuković
Asystent trenera: Aleksandar Radunović, Marek Saganowski
Kierownik drużyny: Konrad Paśniewski
Lekarz: Mateusz Dawidziuk
Masażyści: Paweł Bamber, Michał Trzaskoma, Przemysław Wielebski
Sędziowie
Główny: Jarosław Przybył
Asystent: Konrad Sapela
Asystent: Radosław Siejka
Techniczny: Damian Gawęcki
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (78)

+dodaj komentarz
Przemko - 08.06.2020 / 13:54, *.netfala.pl

Ktoś wie jaki jest bilans bezpośrednich meczów Legii z Wisła? Ostatnio balansowaliśmy na równi. Wydaje mi się, że wczoraj Legia przeważyła w końcu liczbę zwycięstw na swoją korzyść.

odpowiedz
Swojak (L) - 08.06.2020 / 14:57, *.centertel.pl

@Przemko: Jeśli chodzi o ekstraklase to jest to 14:6 na korzyść Legii

odpowiedz
atmosferic - 09.06.2020 / 11:30, *.orange.pl

@Przemko: Bilans w zwyciestwach dla Wisly 58-55 - w golach Legia lepsza 213-205

odpowiedz
atmosferic - 09.06.2020 / 11:34, *.orange.pl

@atmosferic: A nie sory tam nie byly uwzglednionych tych mceczow z tego sezonu a wiec :
w zwyciestwach : 58-57 dla wisly
w golach 223-206 dla Legii

i to liczac wszystkie mecze ligowe od 1927 roku

odpowiedz
Feli - 09.06.2020 / 18:00, *.tpnet.pl

@atmosferic: To jeszcze dwa zwycięstwa i wychodzimy na prowadzenie !

odpowiedz
Marcin - 08.06.2020 / 13:38, *.151.5

Nie wiem co się wydarzyło w przerwie w szatni,ale jeżeli jest to robota trenera to pełen szacunek.Tu trzeba było porządnie opierniczyć grajków,bo gorzej niż w 1 połowie to grać się już nie da.

odpowiedz
wrt - 08.06.2020 / 16:15, *.play-internet.pl

@Marcin: przecież mówił Lewczuk , nic się nie wydarzyło , rzeczowa analiza , a nie żaden ochrzan , pewnie od początku taka taktyka była , widać ,że są pewni siebie i grają na luzie , mogą spokojnie łamańce u buka obstawiać

odpowiedz
atmosferic - 08.06.2020 / 12:34, *.orange.pl

Tak krytykowane tu transfery Pekharta i Cholewiaka pokazuja "znawstwo" kibicow. Byly gadki ze "ogorki" itd. A ci obaj narazie robia furrore w Legii.

odpowiedz
Tomek Mokotów - 08.06.2020 / 13:52, *.play-internet.pl

@atmosferic:

Ty też popelinę siejesz... Furorę? Po 2 meczach? Równie dobrze za 3 kolejki napiszesz odwrotnie jak zawalą nam 3 kolejne mecze...

Ale na pewno w jednym masz rację, można nie uznawać Pekharta za super transfer ale zanim zacznie grać nie wypada od razu uznawać za błąd...
Choć po 2 kolejkach nie popadałbym w zachwyt...

odpowiedz
eLpolo - 08.06.2020 / 18:19, *.co.uk

@Tomek Mokotów : Wiesz Tomek moim zdaniem drużynie potrzebne tez są postacie drugoplanowe, tacy co przychodząc wiedza że są rezerwowymi i pograją końcówki, za kontuzje itp i nie będą marudzić strzelać focha i psuć atmosfery. Drużyna nie może się składać z samych kozaków, bo nie będzie drużyną.

odpowiedz
eLpolo - 08.06.2020 / 18:19, *.co.uk

@Tomek Mokotów : Wiesz Tomek moim zdaniem drużynie potrzebne tez są postacie drugoplanowe, tacy co przychodząc wiedza że są rezerwowymi i pograją końcówki, za kontuzje itp i nie będą marudzić strzelać focha i psuć atmosfery. Drużyna nie może się składać z samych kozaków, bo nie będzie drużyną.

odpowiedz
kkk - 08.06.2020 / 10:01, *.vectranet.pl

Tyle się to wałkuje i tyle się o tym mówi,żeby nie lekceważyć żadnego przeciwnika bo mecz nigdy się sam nie wygra a tu znowu piłkarze którzy za darmo tego nie robią a wręcz przeciwnie i powinni być profesjonalistami,obudzili się dopiero po straconej bramce i zaczęli grać.Dobrze że wisła strzeliła w 30 min a nie w 70 bo wtedy mogłoby być różnie.
Ale żeby nie było że tylko jęczę to gra Legii po stracie gola mogła się podobać,naprawdę fajnie niektóre akcje wyglądały i dobrze się to oglądało,na razie nie jest to jeszcze poziom na puchary o LM nawet nie wspomnę ale powoli(bardzo powoli) jest coraz lepiej.

odpowiedz
PLK - 10.06.2020 / 00:33, *.cyfrowypolsat.pl

@kkk: Super, że potrafią odwrócić mecz!!! Bo ta pierwsza połowa to... do zapomnienia!!!
To co zagrali w drugiej było dobre i przyjemne dla oka!!! Pozdro...

odpowiedz
Darek - 08.06.2020 / 09:16, *.t-mobile.pl

Brawo drużyna.Ważne zwycięstwo,ważne 3 punkty.Piast też wszystko wygrywa więc cieszy mnie to,że potrafimy utrzymać tę przewagę.Oby tak dalej.
Pekhart strzela co mecz więc Kante jak wyzdrowieje może mieć ciężko by grać w pierwszy składzie.
Gdyby jeszcze po sezonie doszły kolejne wzmocnie takie realne do pierwszego składu a nie do rezerw o czym mowił Radek Kucharski było by super.
Na razie trzeba zrobić wszystko by odzyskać tytuł i zdobyć puchar Polski.Po sezonie będziemy się martwić co dalej by być jeszcze lepszym zespołem.Na razie Vuko daje radę.

odpowiedz
kibic emeryt - 08.06.2020 / 08:38, *.tpnet.pl

Nie wierzyłem w Vuko ale pomału zaczyna mnie do siebie przekonywać .Widać w grze jakiś styl to taka mała z zachowaniem proporcji gra Barcelony . Zastanawia tylko dlaczego i to nie po raz pierwszy jedną połówkę gramy słabo a drugą dominujemy nad przeciwnikiem ? .

odpowiedz
Po(L)ubiony - 08.06.2020 / 08:05, *.chello.pl

Cieszy wygrana, choć po pierwszej połowie nic na to nie wskazywało. Pekhart - b.dobrze, gdyby go widział Wszołek i Antolic, to mógłby strzelić jeszcze dwie. Martins, potężny regres, Gwilia mimo bramki - słabo. Wisła, to poziom drugiej ligi. Mogą zlecieć.

odpowiedz
(L) - 08.06.2020 / 07:57, *.jmdi.pl

To był fajny mecz, dobrze się oglądało jak na nasze warunki. Legia wciąż razi nieskutecznością. Natomiast budowanie akcji, pomysłowość jest ok. Tomasz "Nie ta noga" Pekhart na razie strzela kuriozalne bramki. Taka krzyżówka Rasiaka z Piątkiem :D :D Jak mu spadnie to nawet tyłkiem strzeli. Wisła się postawiła od początku a my się ładnie ogarnęliśmy i to pokazuje charakter. Brawo Vuko!

odpowiedz
Miskowicz - 08.06.2020 / 10:57, *.orange.pl

@(L): Czym by nie strzelil to najwazniejsza sprawa dla napastnika - byl w dobrym miejscu w dobrym czasie.

I to sie liczy ;)

odpowiedz
eL classico - 08.06.2020 / 03:15, *.chello.pl

Gran Derbi dla Legii. A lech ...uj :)

odpowiedz
gfe - 08.06.2020 / 15:11, *.mil.pl

@eL classico: A nie graliśmy z Wisłą?

odpowiedz
Plaskacz - 08.06.2020 / 00:13, *.chello.pl

Miały być odkodowane mecze i co? Znowu ze strema.

odpowiedz
Adamowicz ale nie Paweł - 08.06.2020 / 14:30, *.centertel.pl

@Plaskacz: nie stać cie na c+? to idź kup sobie chociaż piwo

odpowiedz
Plaskacz - 08.06.2020 / 20:51, *.chello.pl

@Adamowicz ale nie Paweł: Adwokat rudego się znalazł.

odpowiedz
Błażej - 07.06.2020 / 23:54, *.orange.pl

Martins kolejny bardzo słaby występ, pora żeby posiedział troszkę na ławce.

odpowiedz
Hg - 08.06.2020 / 00:34, *.ap-media.pl

@Błażej: co niby robiły źle? To że Vuko go zmienil wynikało z tego, żeby wymienić gracza defensywnego za ofensywnego. Ale Andre grał 1 połowę spoko, dla nas jest bardzo ważnym zawodnikiem

odpowiedz
jani - 08.06.2020 / 09:48, *.chello.pl

@Hg: A to grał źle, że nie walczy w środku pola. Nie ma warunków fizycznych. Rozegranie też marne. Jego obecność na boisku to osłabienie zespołu

odpowiedz
Błażej - 08.06.2020 / 12:16, *.mt.com

@Hg: Był kompletnie bezproduktywny, nie wiem gdzie widziałeś jego dobrą grę. Jak dla mnie Gwilię można przesunąć do tyłu obok Antolicia, a z przodu Kante za Pekhartem i gra defensywna na tym nie ucierpi.

odpowiedz
Okęcie Warszawa - 07.06.2020 / 22:50, *.play-internet.pl

Pekhart niczym Piątek w pierwszym sezonie w Serie A, chvja grał ale był tam gdzie trzeba a piłka spadała mu pod nogi, oby to trwało jak najdłużej i niech strzela jedną za drugą dla kochanej Legiuni.

odpowiedz
Mateusz z Gór - 07.06.2020 / 21:43, *.inetia.pl

Majecki 3
Vesović 4
Lewczuk 4
Jędrzejczyk 4
Karbownik 4
Wszołek 2
Andre Martins 2
Antolić 3
Gwilia 4
Luquinhas 3
Pekhart 5
Cholewiak 5
Luis Rocha 3
Wieteska 3

odpowiedz
Wiadomości⚽️News - 07.06.2020 / 21:40, *.188.204

Ale nie wiem,..50/50?bo jeśli pierwsza połowa to dzieło Vuko a druga Sagana?albo tego 3 trenera bo mamy ich dużo i to że może to pomogło wstrzàsnâć szatniá to ok Brawo!za 3 punkty ale jeśli bédá czéste mecze jak ta niegodna Legionisty pierwsza połowa to martwi mnie ta I 3osobowa mowa trenerska,to zawały serc nas czeka...aby grali tak zawsze jak drugie 45!

odpowiedz
XXX - 07.06.2020 / 21:49, *.amazonaws.com

@Wiadomości⚽️News: Niegodne Legionisty to są te Twoje wypociny bez ładu i składu.

odpowiedz
wiadomości⚽️News - 08.06.2020 / 00:03, *.188.204

@XXX:to układanka dla kumatych nie dla ciebie januszu...

odpowiedz
✨⚽️⚽️⚽️✨ - 08.06.2020 / 00:07, *.188.204

@XXX: to poukładaj łamigłòwke...

odpowiedz
Elquatro - 07.06.2020 / 21:26, *.chello.pl

Już się boję tego jak będzie wyglądała kolejna bramka Pepika.

odpowiedz
L Kibic L - 07.06.2020 / 21:30, *.chello.pl

@Elquatro: nie ważne. Ważne żeby była.

odpowiedz
WSL - 07.06.2020 / 21:23, *.tpnet.pl

Pewne zwyciestwo LEGII w malym klasyku !!!

odpowiedz
WETERAN - 07.06.2020 / 21:13, *.chello.pl

Nie karmić troli! Odpowiadanie idiotom to głupie zajęcie.

odpowiedz
WO(L)A - 07.06.2020 / 21:01, *.centertel.pl

Pierwsza połowa dno,, druga bardzo dobra!
Pekhart = Stanko Svitlica ????

odpowiedz
Int - 07.06.2020 / 23:00, *.com.pl

@WO(L)A: dobre porównanie.Tak jest. Skuteczny, wysoki,silny napastnik to fajny pomysł przy tym stylu jaki ma teraz Legia. W naszej lidze to sie sprawdzi

odpowiedz
Pacho - 08.06.2020 / 17:35, *.chello.pl

@Int: wydaje mi się że Stanko nie był zły technicznie. Z tego co pamiętam to i z wolnego potrafił strzelić. Akcje kończył pewnymi strzałami. Poza warunkami fizycznymi i golami to raczej niezbyt trafne porównanie. No ale z golami to poczekajmy, jeszcze trochę musi nastrzelać.

odpowiedz
Józefowianin - 07.06.2020 / 20:31, *.chello.pl

Ważne zwycięstwa gra nie porywała,ale konsekwencjia zabójcza.Brawo!

odpowiedz
Sebo(L) - 07.06.2020 / 20:09, *.master.pl

Wydaje się,że Pekhart to napastnik w stylu Stanko Svitlicy. Starsi kibice doskonale pamiętaja,że Stanko do wirtuozów futbolu nie należał,nie wyróżniał się techniką,nie był finezyjny ale robił to co do niego należało czyli zdobywał gole.Tak samo zdaje się jest z Czeskim wieżowcem.Jest zawsze tam gdzie powinien być i strzela gole.W zasadzie drugi raz z rzędu "ratuje dupsko" Legii! 2 wyjazdy.2 zwycięstwa.Zmierzamy pewnie po upragniony tytuł!!

odpowiedz
Mateusz z Gór - 07.06.2020 / 21:46, *.inetia.pl

@Sebo(L):

Tak tylko Svitlica potrafił wejść z ławki w 75 minucie z Amiką i strzelić hat-tricka i walnąć nawet z wolnego, a Czech jedynie dobrze się ustawia w polu bramkowym, a piłka się od niego odbija. Do poziomu Serba brakuje mu wiele, aczkolwiek sprawdza się w swojej roli.

odpowiedz
Pierwszy - 07.06.2020 / 22:35, *.optikomp.pl

@Mateusz z Gór: I niech się jak najdłużej odbija w bramkę przeciwnika. Jak nie wystarcza skilla to ważne, że fart jest.

odpowiedz
eLka - 08.06.2020 / 05:44, *.centertel.pl

@Mateusz z Gór: Tak odbija zwłaszcza po strze z główki.

odpowiedz
Krzysiek - 07.06.2020 / 20:08, *.centertel.pl

Dziękuję Kochana Legio.

odpowiedz
Tagi - 07.06.2020 / 20:06, *.vectranet.pl

Śpiewajmy hej sialala, Legia dziś trzy punkty ma,
Wojskowych wspaniała gra, śpiewajmy hej sialala !!! :)

odpowiedz
Autor - 07.06.2020 / 19:50, *.master.pl

Mecz DNO, poziom DNO.. z tym "trenerem" znowu nic nie pokażemy w Europie.

odpowiedz
Masz racje - 07.06.2020 / 19:53, *.vectranet.pl

@Autor: Dnoo

odpowiedz
Kawy nie wypili - 07.06.2020 / 20:21, *.tpnet.pl

@Autor: Eee , przesadzasz . Pierwsza połowa słabo , ale w przerwie Wuko ich napomniał i kazał im się ''uruchomić'', no i zaczęli chodzić jak trza . Trochę za pózno , trzeba działać od początku meczu , to masz rację , ale wnioski były szybkie i oby następnym razem było od początku dobrze , bo nie warto ryzykować .

odpowiedz
Masz racje - 07.06.2020 / 20:48, *.vectranet.pl

@Kawy nie wypili: Bracie ,jak sam powiedziałeś trzeba grać tak od początku,pytanie czemu tak nie jest ,zawsze powtarzam ,wszystko w Twojej ,tym przypadku ich głowach i trenera ,

odpowiedz
Arek - 07.06.2020 / 20:50, *.tpnet.pl

@Autor: zmiana retoryki widzę. Zamiast z tym trenerem będzie jak w zeszłym roku, teraz już nic nie pokażemy w Europie. Brawo! Robisz postępy. Gratuluję:)

odpowiedz
magoo - 07.06.2020 / 20:54, *.chello.pl

@Autor: Owszem pierwsza połowa była słaba, ale coś Ty się tak do Vuko przyfastrygował, czep się tramwaja. Trener jest naprawdę dobry, od czasów Berga nie mieliśmy takiego gościa na ławce. Czuje drużynę i grę. Dla mnie kozak. I wuj z tym, że raz dał el-dupy. Kto jest bez winy niech pierwszy kamień rzuci.

odpowiedz
Rafał - 07.06.2020 / 19:48, *.net.pl

Proszę przeprosić Pekharta. To nie jest fart że ciągle jest tam gdzie trzeba. Nawet Cholewiak pomaga a to wszystko było takie nie oczywiste.

odpowiedz
Arek - 07.06.2020 / 20:10, *.t-mobile.pl

@Rafał : ogór jeden z większych niewypałów Legii

odpowiedz
magoo - 07.06.2020 / 20:58, *.chello.pl

@Arek: Ogór co w dwóch meczach strzelił 3 bramki i dał nam co najmniej 4 pkt ? Psychiatryki jeszcze zamknięte ? Czy zbyt srogie piguły...

odpowiedz
vadisodjidjiaofoe - 07.06.2020 / 22:19, *.247.108

@Rafał : Pierwsza bramka, to szczęśliwy rykoszet o własną nogę ;-)
Ale drugą można pochwalić.

odpowiedz
Gienek - 07.06.2020 / 19:46, *.vectranet.pl

Dzięki za drugą połowę. Pierwsza połowa bez komentarza.

odpowiedz
KO - 07.06.2020 / 19:46, *.com.pl

Do 50 minuty myślałem że Pekhart nadal szuka butów w szatni. I jestem w szoku, ale w zasadzie jak ma strzelać to niech gra jak mu się podoba.

odpowiedz
Wolfik - 07.06.2020 / 19:44, *.mm.pl

Mecz wygrał trener Viković, który w przerwie zmienił irytujacego nieporadnością Martinsa (coraz gorzej jego gra wygląda) na walecznego Cholewiaka. Opłaciło się. Piłka dwa razy odbiła się od czeskiego wieżowca i wyszliśmy na prowadzenie. Gol po kontrze to taka wisienka na torcie. W każdym razie kolejne bardzo ważne 3 oczka zdobyte. I full position zapewnione. Brawo!!!

odpowiedz
Ja - 07.06.2020 / 19:58, *.vectranet.pl

@Wolfik: z jednym zastrzeżeniem - gadanie że "piłka 2 razy odbiła się od Czeskiego wieżowca" jest nieuczciwe. O ile gol numer jeden jeszcze można by podciągnąć pod coś takiego (a nie robiłbym tego, bo po prostu zrobił to, co do niego należało i typ strzału niczego nie dowodzi) tak gol numer dwa to już był kunszt. I nie ma z czym tu handlować. Legia mistrz!

odpowiedz
jani - 07.06.2020 / 20:14, *.chello.pl

@Wolfik: A kto wcześniej wystawił Martinsa do pierwszego składu? Vukovic

odpowiedz
Wolfik - 07.06.2020 / 23:27, *.mm.pl

@jani: I co w związku z tym? Wystawił, tamten zawiódł to go zdjął. Od tego jest, by reagować, czyż nie?

odpowiedz
JACUNHO - 07.06.2020 / 19:41, *.kampinostelco.pl

No dobra!!! Mamy pewne pierwsze miejsce i dopilnować teraz aby nie utracić przewagi. Liczę że "amikorze" się zewnątrz i zajmą 3 miejsce, wtedy oni i piastunki grają u nas i nie spieprzyć tego panowie (L)

odpowiedz
Karol - 07.06.2020 / 20:54, *.chello.pl

@JACUNHO : albo 6 wtedy tez u nas

odpowiedz
JACUNHO - 08.06.2020 / 09:25, *.centertel.pl

@Karol : Tyz piknie

odpowiedz
Jani - 07.06.2020 / 19:40, *.chello.pl

Martins ławka, Cholewiak pierwszy skład. Na plus Pekhart, Vesovic i Antolic. Najgorszy Luquinhas

odpowiedz
(L)eming - 07.06.2020 / 23:11, *.amazonaws.com

@Jani: Vesovic za trzecią bramkę SZACUN

odpowiedz
PPU - 07.06.2020 / 19:34, *.chello.pl

BRAWO!

odpowiedz
filand - 07.06.2020 / 19:34, *.t-mobile.pl

Legia gratulacje i owacje na stojąco z Warszawą.????????????????????????????????????????

Szczególne podziękowania dla Pekhart.
Przepraszam za słowa krytyki. Myliłem się a Ty nie Jesteś szrotem. Dziękuję i przepraszam Pekhart.

odpowiedz
WarszawskaOchota - 07.06.2020 / 19:34, *.orange.pl

Najważniejsze są 3 pkt.
Gratulacje !

odpowiedz
Bia(L)son - 07.06.2020 / 19:32, *.akashanet.eu

Gratulacje oby tak dalej i po Mistrza! TYLKO LEGIA!????????????

odpowiedz
Jano - 07.06.2020 / 19:31, *.orange.pl

Tytuł 100% racji ,dojechali po przerwie!

odpowiedz
Ft - 07.06.2020 / 19:30, *.play-internet.pl

Na słabą Wisle z końca tabeli to wystarczy , na rywali z lig łotewskich , kazaskich, litewskich już nie bardzo.

odpowiedz
jim - 07.06.2020 / 19:27, *.tpnet.pl

Zadanie wykonane ale ilość strat i niecelnych podań była porażająca

odpowiedz
(L)eming - 07.06.2020 / 19:26, *.amazonaws.com

Brawo Panowie. Brawooo!!!

odpowiedz