Pekhart strzela gola Wiśle - fot. Piotr Kucza / FotoPyK
REKLAMA

Statystyki meczu z Wisłą

Woytek, źródło: InStat / Ekstraklasa

Bardzo dobra i skuteczna gra w drugiej połowie pozwoliła Legii wywieźć trzy punkty z Krakowa. "Wojskowi" częściej strzelali od przeciwników i przy piłce byli przez 56% czasu gry. Poniżej prezentujemy szczegółowe statystyki z meczu. Najdłuższy dystans przebiegł Walerian Gwilia, a najwięcej sprintów wykonał Paweł Wszołek. Zapraszamy do wystawiania ocen piłkarzom Legii za to spotkanie.

fot. InStat / Ekstraklasa

Szczegółowe statystyki piłkarzy Legii

fot. InStat / Ekstraklasa

Gole dla Legii: z akcji z główki ze stałych fragmentów gry samobójcze

fot. Legionisci.com

Średnie pozycje piłkarzy Legii na boisku

fot. InStat / Ekstraklasa

Przebiegnięty dystans

fot. InStat / Ekstraklasa

źródło: InStat / Ekstraklasa

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

+dodaj komentarz
Olaf - 08.06.2020 / 13:02, *.vectranet.pl

jak będziemy tak grać jak w pierwszej połowie to .... po raz n-ty przegramy z Piastem!!! Nie można tak człapać bo fart jak w meczu z Poznaniem nie bedzie się zdarzał co tydzień !!!

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2020 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.