2020-03-08 | rezerwy,III liga,Legia II Warszawa - Broń Radom, drużyna, zespół - fot. Maciej Frydrych / Legionisci.com

Sparing: Legia II Warszawa 3-2 Mazur Karczew

Raffi, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Druga drużyna Legii rozegrała w sobotę pierwszy sparing po wznowieniu treningów. Przeciwnikiem był IV-ligowy Mazur Karczew. Goście grali bardzo ambitnie i dwukrotnie obejmowali prowadzenie. Dwa razy odpowiadał trafieniami skrzydłowy "dwójki" Filip Sobiecki i do przerwy było 2-2. Po przerwie wynik ustalił, strzałem z rzutu karnego Sobiecki, który skompletował tym samym hat-tricka. W spotkaniu uczestniczyli praktycznie wszyscy zdrowi gracze z kadry II drużyny.

Sparing: Legia II Warszawa 3-2 (2-2) Mazur Karczew
0-1 Michał Trzaskowski
1-1 Filip Sobiecki
1-2 Marcin Raszka
2-2 Filip Sobiecki
3-2 Filip Sobiecki (rzut karny)

Legia II: Legia: Gabriel Kobylak – Oskar Wojtysiak, Radosław Pruchnik, Mateusz Grudziński, Patryk Konik – Filip Sobiecki, Kamil Kurowski, Łukasz Łakomy, Aleksander Waniek, Piotr Cichocki, Toni Segura oraz (od 46'): Kacper Tobiasz, Nikodem Niski, Jegor Macenko, Jakub Kisiel, Kamil Orlik, Mikołaj Neuman