fot. Piotr Kucza / FotoPyK
REKLAMA

Jędrzejczyk i Karbownik zagrożeni pauzą

Woytek, źródło: Legionisci.com

Artur Jędrzejczyk zobaczył w tym sezonie już 11 żółtych kartek. Kolejne napomnienia oznacza aż dwa mecze pauzy. Z kolei trzy żółte kartki ma na swoim koncie Michał Karbownik.

Żółte kartki legionistów:

11 - Artur Jędrzejczyk *
5 - Jose Kante, Igor Lewczuk
4 - Andre Martins, Luis Rocha, Paweł Wszołek
3 - Michał Karbownik *
2 - Walerian Gwilia, Luquinhas, Marko Vesović, Mateusz Wieteska
1 - Domagoj Antolić, Inaki Astiz, Radosław Cierzniak, Radosław Majecki, Tomas Pekhart

* - zagrożeni pauzą

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (12)

+dodaj komentarz
Elquatro - 10.06.2020 / 16:24, *.254.85

Ładny przykład Jędrzejczyk daje gówniarzowi

odpowiedz
grzeziek - 10.06.2020 / 14:24, *.centertel.pl

Jak najbardziej jestem za neapolem. A po neapolu barcelona za jakis czas.

odpowiedz
Elquatro - 10.06.2020 / 16:25, *.254.85

@grzeziek: myśle ze wezmie twoje zdanie pod uwage

odpowiedz
WL - 10.06.2020 / 14:05, *.tpnet.pl

Od Trenera zalezy czy dzis zagraja !!

odpowiedz
... - 10.06.2020 / 15:50, *.t-mobile.pl

@WL: od, którego?

odpowiedz
Arek - 10.06.2020 / 13:59, *.t-mobile.pl

To akurat wzmocnienie dla drużyny

odpowiedz
GL - 10.06.2020 / 13:58, *.tpnet.pl

Powoli zbliza sie klasyk tak bylo kiedys i jest teraz ale dzis musimy odprawic Arke "LEGIO" a to zadanie jest do wykonania i na to licza "KIBICE" !!
"

odpowiedz
SF - 10.06.2020 / 13:54, *.tpnet.pl

@ Wladeczek: To prawda ale dzis musi bardzo uwazac zeby zagrac z GZ.!!

odpowiedz
Władeczek - 10.06.2020 / 13:43, *.netfala.pl

Dla Jędzy mecz bez kartki to mecz stracony faken. On szybciej biega niż myśli. Ja mu mówię na to mniej kasy, a on dalej fauluje i zbiera kartki. Co za goguś faken.

odpowiedz
ding - 10.06.2020 / 13:08, *.chello.pl

Karbownik powinien wykartkować się na Wiśle. A "Jędza" potwierdza kolejny sezon, że jest kartkowym bliźniakiem Burligi i Tosika

odpowiedz
Rytm - 10.06.2020 / 12:11, *.atman.pl

Jeden z nich mógłby się wykartkować:)

odpowiedz
Tomek - 10.06.2020 / 10:36, *.113.189

Raczej zagrożeni pauzą w kolejnym meczu, bo w najbliższym meczu który jest z Arką, za kartki nie pauzują i jak nie zagrają to na pewno nie z powodu kartek

odpowiedz