Marcin Brosz - fot. Piotr Kucza / FotoPyK
REKLAMA

Konferencja pomeczowa

Brosz: Bohaterem meczu jest zespół

Woytek, źródło: Legionisci.com

Marcin Brosz (trener Górnika): Cieszymy się nie tylko ze zwycięstwa, ale także z tego, że zagraliśmy na zero z tyłu. O tym spotkaniu możemy mówić tylko w samych superlatywach.

Mieliśmy pomysł na ten mecz. Kluczem była dyspozycja Ściślaka - wiedział jak trudne zadanie przed nim. Chcieliśmy wyrównać środek pola, gdzie zespół z Warszawy zawsze robi przewagę. Cały środek wykonał tytaniczną pracę, ale w szczególności Ściślak, który już w pierwszej połowie przebiegł ponad 7 kilometrów. Mimo iż nie zawsze udawało nam się to, co planowaliśmy, to nadrabialiśmy zaangażowaniem, walecznością i było to widać. W przerwie zmieniliśmy tego zawodnika, by nie dać zepchnąć się do tyłu. Dzięki dobrej postawie obrońców wybroniliśmy się ze stałych fragmentów, w których Legia potrafi być groźna.

Igor i Jesus są ważnymi postaciami w naszym zespole i oni zdają sobie z tego sprawę. Wszyscy ciężko pracowali i dlatego punktujemy piąty mecz z rzędu. Bohaterem meczu jest cały zespół.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (9)

+dodaj komentarz
kamil - 15.06.2020 / 20:38, *.56.215

Bohaterem majecki

odpowiedz
LWGZ - 15.06.2020 / 07:54, *.tpnet.pl

To nie byl klasyk na wysokim poziomie tylko konsekwentna realizacja zalozen taktycznych i skuteczna gra GZ !!!!

odpowiedz
Luk - 15.06.2020 / 08:52, *.tpnet.pl

@LWGZ: konsekwentna realizacja^^^^ chyba brak skuteczności Legii, jakby te piłki lądowały chociaż w 1/6 przy słupku, ale po właściwej stronie to byłaby kolejna 5. Prezent od Majeckiego też pomógł wam autobus przestawić...

odpowiedz
velvr - 15.06.2020 / 14:57, *.143.116

@Luk: gdyby babcia miała wąsy...

odpowiedz
kibolo - 15.06.2020 / 01:07, *.orange.pl

Przecież was ratowała tylko nasza pierdołowatość pod bramką. Gdybyście ograli nas taktycznie to nie byłoby 30 strzałów z naszej strony. Idź, Panie Brosz truskawki zbierać.

odpowiedz
Hugon - 14.06.2020 / 23:26, *.vectranet.pl

Trenerzyno ty nie masz zespołu jedziesz na fuksie zobacz statystyki.

odpowiedz
Michał - 14.06.2020 / 22:24, *.plus.pl

Dwa wielkie życiowe fuksy przy bramkach i dużo dużo szczęścia przy strzałach. LEGIONISTÓW przez Chudego i tyle w temacie Górnika.W następnym sezonie spadniecie.....pozdrawiam haha

odpowiedz
Typek do Wsciek(L)y - 14.06.2020 / 21:56, *.tpnet.pl

Ja też pamiętam tę wypowiedź po Pogoni... Od tamtej pory uważam że Majecki jest tylko trochę lepszy od największej lebiegi w bramce Legii Antolovicia

odpowiedz
xman - 14.06.2020 / 22:24, *.play-internet.pl

@Typek do Wsciek(L)y: lebjegą nie jest Ale bramka frajerska

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2020 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.