REKLAMA

31. kolejka Ekstraklasy. Piast przegrał z Lechem

Redakcja, źródło: Legia Warszawa Sekcja Koszykówki

Za nami mecze 31. kolejki Ekstraklasy. Kolejną porażkę zanotował ŁKS - tym razem w Lubinie. Wielkich emocji dostarczył natomiast mecz w Zabrzu, gdzie gospodarze po bramce w 95. minucie zapewnili sobie zwycięstwo z Koroną. W spotkaniu czołowych drużyn z tabeli Piast, grając z przewagą jednego zawodnika, przegrał u siebie z Lechem 0-2. Raków natomiast pokonał krakowską Wisłę 3-1. W niedzielę Legia wygrała ze Śląskiem Wrocław.

31. kolejka

Zagłębie Lubin 1-0 ŁKS Łódź
Górnik Zabrze 3-2 Korona Kielce
Wisła Płock 0-0 Arka Gdynia
Piast Gliwice 0-2 Lech Poznań
Raków Częstochowa 3-1 Wisła Kraków
Pogoń Szczecin 0-1 Lechia Gdańsk
Cracovia 1-2 Jagiellonia Białystok
Legia Warszawa 2-0 Śląsk Wrocław

Aktualna tabela Ekstraklasy
Terminarz i wyniki Ekstraklasy
Klasyfikacja strzelców

WYNIKI SONDYW sezonie 2019/20 Ekstraklasy Legia zajmie:
SUMA GŁOSÓW: 10908
START: 17.05.2020 / KONIEC: 30.06.2020

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (88)

+dodaj komentarz
GL - 21.06.2020 / 13:35, *.tpnet.pl

LEGIO oby bylo nastepne zwyciestwo w Poznaniu w tym sezonie ale najpierw Slask,Jagiellonia i Piast ! Powodzenia !!!

odpowiedz
MIODUSKI OUT !!!!! - 21.06.2020 / 12:29, *.btcentralplus.com

Jak wazne bylo zwyciestwo w Poznaniu z Amica ?? Gdyby Amica wygrala to byloby DWA punkty prewagi przed dzisiejszym meczem i jeszcze kolejny wyjazd do Poznania !!

odpowiedz
antek - 21.06.2020 / 11:21, *.play-internet.pl

Chciałem za uwarzyć że LECH wygrał w 10 ,0:2 a my u siebie przy pełnych trybunach przegrywamy,
1:2 bez napastnika

odpowiedz
SF - 21.06.2020 / 09:39, *.tpnet.pl

Dzis LEGIO rehabilitujemy sie za Zabrze i odprawiamy Slask z bagazem goli ! LEGIA 4-0 Slask !!!

odpowiedz
Rado - 21.06.2020 / 09:33, *.com.pl

Od początku na pełnej k....i jestem spokojny o wynik.

odpowiedz
SF - 21.06.2020 / 09:31, *.tpnet.pl

Wypunktowany Piast po slabej grze ! Brawo Lech pomogles sobie zblizajac sie pkt. do Piasta i LEGII ktora utzrymala 7pkt. przewage a teraz LEGIA ma za zadanie ja powiekszyc w co bardzo wierzymy "MY KIBICE " !!!

odpowiedz
kkk - 21.06.2020 / 09:15, *.vectranet.pl

czyli co piast przegrał to dzisiaj znowu nasi chłopcy wyjdą rozprężeni i zaczną grać dopiero jak stracą gola,oby to się nie skończyło powtórką z zabrza,w naszym sztabie szkoleniowym ewidentnie brakuje kogoś od motywacji bo w każdym meczu widać ogromny z tym problem

odpowiedz
Andreas - 21.06.2020 / 07:13, *.play-internet.pl

Legia ma grać swoje i nie patrzeć na rywali A Górnik pokazał że i z nami można wygrać. O puchary nie wszyscy walczą ale mecz z Legia jest dla nich wyjątkowy obyśmy potrafili wygrywać. Nie da się ukryć że decydujące będą mecze z Piastem i Lechem.

odpowiedz
Arek - 21.06.2020 / 01:06, *.tpnet.pl

Trzeba przyznać. Majstry wlkp. pokazały charakter. Chociaż, przysnęło mi się w trakcie.

odpowiedz
W(L) KP - 21.06.2020 / 00:50, *.amazonaws.com

Brawo KOLEJORZ

odpowiedz
juhas - 21.06.2020 / 00:15, *.tpnet.pl

Ważne zeby jutro były 3 punkty bo jak jutro będzie wtopa znowu mogą byc emocje TYLKO LEGIA

odpowiedz
Drutex88 - 20.06.2020 / 22:03, *.centertel.pl

Pod stadionem chodzą słuchy, ze Lech zagrał pod Legię. Planują zgodę i robią grunt pod sprzedaż swoich zawodników z wysokim procentem od kolejnych transferów.
Nie od dziś wiadomo, że chętnie przekazują zawodników stołemcznemu zespołowi, bo jak sami twierdzą, kto inny ma walczyć w Europie jak gramy bez rewanży.

odpowiedz
Wuja - 20.06.2020 / 21:27, *.centertel.pl

Oo lech wygral, po raz ktorys. Dopiero to beda piac jaki to kolejorz rozpędzony.

odpowiedz
kami(L)praga - 20.06.2020 / 21:21, *.play-internet.pl

w eklapie tylko Legia piast lechia wisla ma normalnych zawodnikow reszta osiagniecia swoje zawdziecza trenerom nawałka pokazał klase łacha ze by ich do 3 ligi zrzucil trener slaska Pogoni gornika i zaglebia zasługuja na uznanie reszta druzyn to tło nic nie znaczace płock pogral troche na podniesionych moralach po zwyciestwie nad Legia probierz gra emocjonalnie pewnie niemiał kogo obwinic za porazke i pocisnol calej druzynie pewnie po porazce z legia zrozumial ze musi zwalac znow wine na sedziego i dogadal sie z druzyna lks za bardzo chcial i mu nie wyszlo przekombinowali rakow gral swoje z 1 ligi i pewnie sie utrzyma arka i kielce tez za bardzo chcieli i kazda porazka im podcina skrzydla

odpowiedz
Matt - 20.06.2020 / 21:13, *.tpnet.pl

Zanim znów będziemy się cieszyć ze "straconych punktów" Piasta, przypomnijmy sobie ostatni mecz. Wierzę, że to tylko brak skuteczności, na to faktycznie wyglądało. Cieszę się jednak, że wchodzimy do ostatniej fazy sezonu w dość pokaźną przewagą. Wiem, że bywało różnie ;) ale naprawdę co by tu musiało się teraz wydarzyć, to się w głowie nie mieści. Trwoniąca takie przewagi Legia była naprawdę bezzębna, żeby nie powiedzieć beznadziejna. Przy obecnym stylu gry (i tak naprawdę braku innego pretendenta), to chyba tak głębokiego kryzysu nie będzie.

odpowiedz
Pawel - 20.06.2020 / 21:03, *.orange.pl

Nooo zeby Legia nie wyszla jutro na boisko zbyt mocno rozluzniona przez dzisiejszy wynik Piasta

odpowiedz
Aboski - 20.06.2020 / 20:47, *.wifimax.pl

Kręcina w Piescie i co mecz przewaga ;)

odpowiedz
kami(L)praga - 20.06.2020 / 20:42, *.play-internet.pl

klepniemy łacha 4-0 bez obaw ze slaskiem 4-2 i z piastem 2-2

odpowiedz
kami(L)praga - 20.06.2020 / 20:39, *.play-internet.pl

łach na siłe gra swoim szrotem by go opchnac w europie obrona i na kontry licza nic nie prezentuja mam nadzieje ze inne druzyny e klapy pokaza im gdzie jest ich miejsce w szeregu bo szkoda by poznanski szrot pokazywal sie na salonach sa lepsze ekipy takie jak piast slask ktore cos by chcialy osiagnac a nie pokazac mlodych do sprzedazy hurtowej łach co sezon obniza loty e-klapy maszynka do pieniedzy nie druzyna która chce cos osiagnac

odpowiedz
maniek78 - 20.06.2020 / 20:32, *.centertel.pl

Lech to teraz najlepiej grająca drużyna obok Legii.Moze się powtórzyć sytuacja z zeszłego roku vide Piast że wygrają prawie wszystko w rundzie finałowej więc jutro musi być trzy punkty bo inaczej będzie ciężko a my gramy z nimi na wyjeździe.

odpowiedz
Tommyblny - 21.06.2020 / 10:47, *.chello.pl

@maniek78: Ty tak na serio?to co gra Lech to padaka,ogladam prawie wszystkie mecze eklapy.Jak niby najlepiej grająca druzyna obok Legii w jedej polowie nie oddaje celnego strzalu...

odpowiedz
kami(L)praga - 20.06.2020 / 20:12, *.play-internet.pl

piast byl druzyna lepsza od łacha fornalic fajnie ustawil ta druzyne graja piłka łach bronił sie grał na czas to był mecz podobny do naszego z zabojadami byliśmy lepsi nalerzał nam sie karny ale też przegralismy 0-2 oby poznaniaków nie było w pucharach bo z taka gra wstyd i chańba dla e-klapy

odpowiedz
Wolfik - 20.06.2020 / 20:57, *.mm.pl

@kami(L)praga: Wolę poznaniaków niż parodystów z Gliwic, którzy sprzedają najlepszego gracza w przerwie dwumeczu.

odpowiedz
Mokotów - 20.06.2020 / 21:20, *.elartnet.pl

@kami(L)praga: Skąd u ciebie tyle kompleksów, pajacu

odpowiedz
Pyra - 20.06.2020 / 22:00, *.amazonaws.com

@kami(L)praga: bo u nas się wszystko posypało jak ojciec synowi klub przekazał

odpowiedz
kami(L)praga - 20.06.2020 / 22:05, *.play-internet.pl

@Mokotów: niemam kompleksów ale ogladalem ten mecz fajnie ze łach wygrał bo nam to sprzyja ale był gorsza druzyna i to takie przepychanie ich w gorna czesc tabeli nigdy ta eklapa nie bedzie prezentowala poziomu jak takie przepychanki beda ze druzyny nic nie grajace z odrobina pomocy arbitra beda wygrywac druzyna grajaca pilka powinna byc chroniona przez arbitraa nie chamskie wejscia i gra na hurra puzniej takie druzyny grajace na hura szybko koncza swoja przygode w europie bo dostaja przeciwnika co gra pilka a arbiter w europie nie pozwala na chamskie wejscia i odbiory

odpowiedz
kami(L)praga - 20.06.2020 / 22:19, *.play-internet.pl

@Wolfik: mi to wisi kto bedzie grał wazne by cos pokazał a ambicje łacha obniżaja loty unas tez bez brawury Jedza wypadl ze skladu i na boisku nie widzialem nikogo kto by chciał wstrzasnac ta druzyna do ataku moze Stolarskiego niech wpuszcza pod nie obecnosc Jedzy bo ktos musi byc z jajami na tym boisku a w skladzie mamy na chwile obecna 2 takich zawodnikow moze jeszcze Veso i Kante ale to zagraniczna fabryka nie bardzo slowem sie przebija w walce Stolara I Jedzy nikt na boisku nie przestraszy i nie przeskoczy

odpowiedz
Wolfik - 20.06.2020 / 22:31, *.mm.pl

@kami(L)praga: Gdybyś napisał to z jako takim składem być może byśmy polemizowali. A tak....nie rozumiem kompletnie co chciałeś powiedzieć.

odpowiedz
Pyra - 20.06.2020 / 23:03, *.amazonaws.com

@kami(L)praga: sam sobie przeczysz tym co piszesz o swojej ległej ,niby piszesz o tym że my gramy piach i nic nie ugraliśmy w ekstraklasie i Europie a twoi to co wirtuozi piłki ,grający ładny futbol dla oka ,bzdury piszesz ,gdyby tak pięknie grali to by tak szybko nie odpadali ,kto się boi jędzy w Europie ,co on osiągnął w tej Europie ,kto go zna ośmieszali go pòłamatorzy a ty mu pomnik chcesz postawić

odpowiedz
kami(L)praga - 20.06.2020 / 23:35, *.play-internet.pl

@Pyra : Jedza i Stolar to na nasza lige sa potrzebni nie na Europe !! by cwaniactwo ostrej gry nie zwyciezylo i jak pokazali zabojady ze mozna kopac po kostkach bez konsekwencji a co pokazali w Europie nic bo gdybys nie wiedzial zrobilo sie w naszym klubie wietrzenie szatni Hlouszek Radowic Malarz Kucharczyk Nagy Cafu a nawet Hama wasz byly towazysz kilku innych tez nie wszystkich pamietam po takich roszadach jak polowa podstawowych graczy odchodzi ciezko pokazac cos w europie ten sezon pokaze w ktorym miejscu znajduje sie Legia

odpowiedz
Pyra - 20.06.2020 / 23:57, *.amazonaws.com

@kami(L)praga: ale ja wam źle nie życzę w Europie ,tylko nie rozumiem dlaczego tak najezdzasz na naszą młodzież ,wolimy jak oni grają niż szrot sprowadzony z zagranicy,bo mamy dość rządów Rutka i jego przydupasow którzy ściągają jakiś muharow ,czarnych marków i tym podobnych .

odpowiedz
kami(L)praga - 21.06.2020 / 04:35, *.play-internet.pl

@Pyra : tez kibicuje wszystkim polskim druzyna w europie chodzi o to zeby jakis poziom te druzyny prezentowaly moze Legia odpadla z dundelage 2-2 i 1-2 tylko te dundelage przeszlo kolejna faze i awansowało do grupy marne pocieszenie ale ogórki jakaś strategie miały w czasie przebudowy L u was niema pomysłu do gry za 2 lata skonczycie jak ta co śledziem jeb... tak ....zreszta czas pokaże

odpowiedz
Arek - 20.06.2020 / 20:05, *.t-mobile.pl

Że będzie czerwona kartka to było pewne. Ale, że pataŁach nie oddał meczu to jestem w szoku.

odpowiedz
Wolfik - 20.06.2020 / 20:56, *.mm.pl

@Arek: Sądzę, że mogą zdobyć v-ce mistrzostwo. A Piasta nie będzie nawet na podium.

odpowiedz
Gizior - 20.06.2020 / 20:01, *.alfa-system.net

Szkoda meczu z górnikiem, jutro też łatwo nie będzie. Patrzmy na siebie i wygrywajmy swoje chodź przyznam że oglądałem zainteresowanie mecz Piasta z Lechem i strasznie się cieszę z wyniku, chodź z drugiej strony pytanie czy Lech się nie rozpędza.

odpowiedz
Bie /L /sko - 20.06.2020 / 21:03, *.master.pl

@Gizior: Zgadzam się z Tobą, ale myślę że tego
Rozpędu łachowi nie wystarczy. Legia Mistrz

odpowiedz
: o - 20.06.2020 / 19:54, *.master.pl

Sędzia zapomniał, że oprócz kartki ma podyktować karnego.

odpowiedz
jim - 20.06.2020 / 19:52, *.tpnet.pl

Trzeba patrzeć na siebie i wygrywać mecze a nie na Piasta czy Lecha, jak będziemy wygrywali to inni mogą nas cmoknąć

odpowiedz
atmosferic - 20.06.2020 / 19:47, *.orange.pl

ostatnie 6 meczow Piasta - 5 w przewadze 11 na 10. Z tego ten jeden mecz 11 na 11 z Gornikiem i remis... Nie chce mowic ze te kartki niesluszne, bo sluszne, ale na prawde majac wiatr w plecy tak od 10 kolejek. To nie jest tak dobra druzyna na tyle punktow ile ma.

odpowiedz
Tommyblny - 20.06.2020 / 19:53, *.chello.pl

@atmosferic: widac to po ich bilansie bramkowym który jest dość nędzny.

odpowiedz
Tommyblny - 20.06.2020 / 19:36, *.chello.pl

Tego Piasta tak za uszy ciągną że to juz słabe jest,juz chyba 50%meczy gra w przewadze plus karny bonusik.Legia pewnie po 1 polowie z Piastem to w 9 będzie grać...

odpowiedz
eduardo - 20.06.2020 / 19:36, *.toneticgroup.pl

no i skonczyl sie fart piastunek

odpowiedz
Wwa - 20.06.2020 / 19:32, *.centertel.pl

Za tydzień będzie bal Mistrz Legia 2020

odpowiedz
K - 20.06.2020 / 19:27, *.centertel.pl

No i stracił punkty piast...

odpowiedz
Wolfik - 20.06.2020 / 19:26, *.mm.pl

Piszę to z pełną determinacją - brawo Lech! Gdy czerwoną kartką został ukarany Rogne, wiedziałem że wyleci z boiska. Ale Lech wytrzymał i załatwił Piasta, który w sumie nic nie pokazał.

odpowiedz
rozbawiony - 20.06.2020 / 20:50, *.chello.pl

@Wolfik: Ciekawe spostrzeżenie! A ja myślałem,że po czerwonej kartce zawodnik dostanie buzi od sędziego!

odpowiedz
Wolfik - 20.06.2020 / 20:55, *.mm.pl

@rozbawiony: Fakt... dobre spostrzeżenie :). Miałem na myśli oczywiście żółtą kartkę (tą pierwszą). Pozdrawiam :).

odpowiedz
rozbawiony - 20.06.2020 / 21:12, *.chello.pl

@Wolfik: również pozdrawiam!Gratuluję poczucia humoru!

odpowiedz
Jackowski - 20.06.2020 / 21:23, *.net.pl

@Wolfik: wiedziałeś ,że wyleci z boiska po czerwonej ? Szacun

odpowiedz
Wolfik - 20.06.2020 / 22:41, *.mm.pl

@Jackowski: No. Miewam przebłyski geniuszu :)

odpowiedz
Jimmy L - 20.06.2020 / 19:04, *.t-ipconnect.de

Lech prowadzi jest dobrze, pierwszy Piast juz tego meczu nie wygra Legio jutro wygrasz i pozamiatane

odpowiedz
Kobo(L)t - 20.06.2020 / 18:40, *.mm.pl

A teraz wyobraźmy sobie jakby "cała" piłkarska Polska ujadała jakbyśmy to my co mecz grali 11 na 10...

odpowiedz
M@c - 20.06.2020 / 18:38, *.chello.pl

Jeszcze tylko karnego dla Piasta nie było.... Zaraz coś wydrukują:)

odpowiedz
Wolfik - 20.06.2020 / 18:44, *.mm.pl

@M@c: Zaczyna to być juz zabawne. Kirkeskov "wjeżdża w nogi Jóżwiaka, sędzia nawet faulu nie gwiźdże. Z drugiej strony lekko trącony Felix i już faul. Coś mi tu wałkiem zalatuje...

odpowiedz
piotr_zabki - 20.06.2020 / 18:36, *.centertel.pl

Czy ten piast zagra chociaż jeden mecz 11 na 11?

odpowiedz
M@c - 20.06.2020 / 18:35, *.chello.pl

Kolejny mecz z czerwoną kartką dla rywala Piasta... WTF

odpowiedz
Wiem co mówię - 20.06.2020 / 18:04, *.chello.pl

Lech się podkłada... Ewidentnie, kto zerknął spojrzec ten widzi... Kabaret...

odpowiedz
Chmielu - 20.06.2020 / 19:37, *.amazonaws.com

@Wiem co mówię : i kto się podłożył ,my zawsze gramy drugą połówkę lepiej niż pierwsza .l niby kiedy się podkładamy ,przypomnij sobie jak zdobywaliscie mistrza a my graliśmy z Jaga w bialymstoku

odpowiedz
dino - 20.06.2020 / 19:45, *.vtelecom.pl

@Wiem co mówię :
Tak się podłożyli że wygrali 2-0

odpowiedz
Chmielu - 20.06.2020 / 19:59, *.amazonaws.com

@dino: kto wygrał był remis 2:2 ,sędzia doliczył 10 minut a wy czekaliście na swoim stadionie za wynikiem

odpowiedz
Zu(L)us - 20.06.2020 / 14:41, *.centertel.pl

Dobrze że teraz a nie w ostatniej kolejce

odpowiedz
SF - 20.06.2020 / 14:04, *.tpnet.pl

Po Amice w meczu z Piastem wszyskiego mozna sie spodziewac chyba ze bardzo im zalezy na jeszcze wyzszym miejscu to bedzie ciekawy mecz!!

odpowiedz
Wiem co mówię - 20.06.2020 / 18:01, *.chello.pl

@SF: oglądam 10 minut akurat i zero akcji lecha, stają w miejscu, nie graja z Legia wiadomo, to się nie chce.. Pięknie się podkladaja

odpowiedz
WETERAN - 20.06.2020 / 19:48, *.chello.pl

@Wiem co mówię : Gówno wiesz. Ale mówisz...

odpowiedz
Wuja - 20.06.2020 / 12:27, *.centertel.pl

Piast na pewno wygra.

odpowiedz
ja - 20.06.2020 / 12:47, *.tpnet.pl

@Wuja:
ziemniaki się podłożą

odpowiedz
Wolfik - 20.06.2020 / 12:49, *.mm.pl

@Wuja: Tutaj wszystko może się zdarzyć. Lech złapał formę, Piast punktuje regularnie. Każda strata punktów Piasta przybliża nas do tytułu, ale u siebie raczej nie przegrywają. Zapowiada się ciekawie i ....na remis???

odpowiedz
Gclw - 20.06.2020 / 20:34, *.play-internet.pl

@Wuja: znawcy z Was...

odpowiedz
jurand - 19.06.2020 / 22:31, *.chello.pl

Górnikowi "przydały się punkty"

odpowiedz
światowa pandemia - 19.06.2020 / 16:24, *.vectranet.pl

czy kibice wracają na stadiony? co z zarażaniem siebie i innych?

odpowiedz
On L - 19.06.2020 / 20:03, *.25.51

@pracujący: na jakiej wsi ty pracujesz? Mowia tam po polsku czy tylko jakies narzecze?

odpowiedz
pracujący - 19.06.2020 / 21:27, *.vectranet.pl

@On L: ty L jestem po 2 studiach mam przewód otwarty co to jest narzecze tak sie goda chyba po mazursku heh narzecze ludzie i po 60 sa na studiach hehe narzecze :))))

odpowiedz
światowa pandemia na świecie - 19.06.2020 / 21:46, *.vectranet.pl

@pracujący: dzieki pracujący za info tego się chyba wszyscy obawiamy ja nie ide jutro na mecz 90 minut bym nie wytrwał w nerwach że ktoś może kaszlnąć na mnie

odpowiedz
eduardo - 20.06.2020 / 00:01, *.toneticgroup.pl

@pracujący: ciezko sie czyta posty bez przecinkow i kropek.

odpowiedz
Ja - 20.06.2020 / 17:17, *.plus.pl

@pracujący: a czy to ile masz kierunków ukończonych i ile przewodów otwartych, robi z Ciebie kogoś lepszego? Piszesz do kogoś, że nie rozumiesz (mimo swojej przebogatej historii na uczelniach), a sam nie używasz znaków interpunkcyjnych, które pozwalają w sposób normalny przeczytać wypowiedź ;)

odpowiedz
pracujący - 20.06.2020 / 23:30, *.vectranet.pl

@Ja : proste jest to ja że nie jestem biedakiem i analfabetą wykształcenie daje mi na chleb
ps do redakcji kasowane są posty proszę o sprawdzenie

odpowiedz
Luk - 21.06.2020 / 03:18, *.tpnet.pl

@pracujący: i niestety starczyło na internet...

odpowiedz
Pytanie do tych co wiedzą - 19.06.2020 / 12:36, *.tpnet.pl

Czy na niedzielnym meczu będzie prowadzony zorganizowany doping??

odpowiedz
Kelner - 19.06.2020 / 20:08, *.kompex.pl

@Pytanie do tych co wiedzą: tak. Zbiórka i przemarsz o 15 pod Rotundą. Weź ze sobą megafon.

odpowiedz
Czwarty Pasek Na Dresie - 20.06.2020 / 11:06, *.play-internet.pl

@Kelner: i race. Bo zamaskowany juz bedziesz.

odpowiedz
:) - 20.06.2020 / 18:15, *.chello.pl

@Czwarty Pasek Na Dresie: i zioło

odpowiedz
Władeczek - 19.06.2020 / 10:34, *.netfala.pl

Nie wyobrażam sobie faken innego wyniku niż wygrana Legii. Jutro i w niedzielę będę grilował i jednym okiem będę zerkał na swój TV LG OLED 95 cali. Oby mi faken Legia nie zepsuła dobrego nastroju po maciorze.

odpowiedz
Wiem co mówię - 19.06.2020 / 11:02, *.t-mobile.pl

@Władeczek: jak się już nażresz to dasz jeszcze w siebie wlac tyle ile lubisz?

odpowiedz
Bie(L)any - 19.06.2020 / 16:34, *.lsas.aero

@Władeczek:
znajdź sobie dziewczynę, a maciorę zostaw knurowi ....

odpowiedz
Wladeczek lamusek - 19.06.2020 / 16:59, *.centertel.pl

@Władeczek: zerknij sobie między nogi i obczaj co tam masz bo prawdziwy chłop nie pisze takich rzeczy.

odpowiedz
NAS - 19.06.2020 / 23:34, *.centertel.pl

@Władeczek: Widzę że telewizor rośnie. Rozumiem że kupiłeś szczeniaczka i urósł skubany, jeszcze parę lat i nie zmieści się na ścianę.

odpowiedz
Prosiak - 20.06.2020 / 00:04, *.vectranet.pl

@Władeczek:
Czy maciora nie pochodzi przypadkiem z rodziny prosiaczka który biegał w 1993 roku po skradzionym tytule?A może jest córką prosiaczka z derbów z 1999 roku?

odpowiedz
Mi(L)an - 20.06.2020 / 08:39, *.net.pl

@Władeczek: a co się Tobie stało w oko że masz tylko jedne?

odpowiedz