Rok temu Legia II wygrała z Mazovią II w mazowieckim PP - fot. Legionisci.com
REKLAMA

PP: Legia II zagra 27 czerwca w Mińsku Maz.

Raffi, źródło: Legionisci.com

Mazowiecki ZPN podjął decyzję o wyznaczeniu nowej daty 1/8 mazowieckiego Pucharu Polski. Mecze odbędą się w sobotę 27 czerwca o 12:00. Legia II zagra na wyjeździe z Mazovią Mińsk Mazowiecki. Rok temu "dwójka" również pojechała na mecz PP do Mińska, wygrywając wówczas 4-1 z Mazovią II. W razie ewentualnej wygranej, mecz ćwierćfinałowy zaplanowany jest na 4 lipca. Ostatnim sparingiem przed PP będzie sobotni mecz z Drukarzem. Zaplanowane na minioną środę spotkanie z Pogonią w Grodzisku Maz. zostało odwołane z powodu ulewnego deszczu.

Legia cały czas nie otrzymała odpowiedzi zarówno ze strony Warmińsko-Mazurskiego ZPN w sprawie rozegrania zaległego meczu ligowego z Sokołem Ostróda.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

+dodaj komentarz
Janczesko - 19.06.2020 / 15:35, *.cyfrowypolsat.pl

o której i gdzie odbędzie się spotkanie z Drukarzem?

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2020 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.