fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Nowa pieśń: Nasza Legio będziemy zawsze z Tobą!

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Podczas niedzielnego meczu ze Śląskiem Wrocław fani po raz pierwszy wykonali nową pieśń sławiącą nasz klub. W trakcie drugiej połowy gniazdowy zaintonował nową pieśń, która bardzo szybko wpadła wszystkim w ucho. Z każdym kolejnym wykonaniem niosła się z Żylety coraz głośniej, i co ważne, bardzo melodyjnie. Następnie podchwycona została także przez kibiców zgromadzonych na pozostałych trybunach (głównie Deyny).

Tekst nowej legijnej pieśni jest następujący, a melodię możecie usłyszeć w załączonym filmie z wczorajszego meczu:

Nasza Legio, będziemy zawsze z Tobą!
Zawsze z Tobą, do końca naszych dni
Będziesz walczyć o zwycięstwo
A my za to dzisiaj zaśpiewamy Ci...


REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (30)

+dodaj komentarz
U - 23.06.2020 / 11:12, *.236.5

Zaraz 3/4 klubow to od nas skopiuje jak zawsze

odpowiedz
LP7 - 23.06.2020 / 01:47, *.play-internet.pl

Melodia i rytm to kopia "Szkoła praca dziewczyna rodzina..."

odpowiedz
Moro - 23.06.2020 / 20:32, *.virginm.net

@LP7: no troche nie bardzo. Pierwszy wers wchodzi podobnie ale reszta juz jest kompletnie inna

odpowiedz
Mk - 22.06.2020 / 22:07, *.com.pl

jezeli juz cos zmieniac to na "będziesz zawsze walczyć o zwycięstwo "
ale ogónie to fajnie brzmi i jest to cos nowego - super !

odpowiedz
grzesiek - 22.06.2020 / 19:24, *.centertel.pl

Fajna pieśń. Nie skomplikowana za to bardzo przyjemny rytm.

odpowiedz
205 - 22.06.2020 / 17:30, *.com.pl

ale wczoraj korba była na 205 prz tej pieśni :)

odpowiedz
Adam - 22.06.2020 / 17:01, *.plus.pl

Bo tekst jest fajny nawet bardzo melodia też rewelacja choć nie wiem co o tym myślicie ale uważam że powinna być jedna mała korekta która jest zawarta w nawiasie
Nasza Legio, będziemy zawsze z Tobą!
Zawsze z Tobą, do końca naszych dni
Będziesz walczyć (walczyć)o zwycięstwo
A my za to dzisiaj zaśpiewamy Ci...

odpowiedz
artek - 22.06.2020 / 16:54, *.orange.pl

oj, przepraszam , text jest u góry

odpowiedz
artek - 22.06.2020 / 16:48, *.orange.pl

możecie podać słowa tej piosenki ?

odpowiedz
stara_kryta - 22.06.2020 / 14:35, *.chello.pl

Przydałaby się orkiestra z krytej, żeby nadawać rytm tej pieśni

odpowiedz
Czwarty Pasek Na Dresie - 22.06.2020 / 15:59, *.play-internet.pl

@stara_kryta: bebniarze dadza rade.

odpowiedz
Władeczek - 22.06.2020 / 14:21, *.netfala.pl

Kiedy to śpiewali? Nie słyszałem faken.

odpowiedz
1312 - 22.06.2020 / 14:27, *.t-mobile.pl

@Władeczek: bo za cicho miałeś tv 70 cali oled ustawiony i na dodatek krowa już zadziałał wladeczku.

odpowiedz
Arek - 22.06.2020 / 17:10, *.tpnet.pl

@Władeczek: jak chlałeś, faken!

odpowiedz
Faken maken - 23.06.2020 / 07:20, *.virginm.net

@Władeczek: bo maciora 70% ze sliwek jugoslowianskich Cie ogluszyla faken

odpowiedz
Opinia - 22.06.2020 / 13:10, *.chello.pl

Przyjemna, ale ludzie nie będą umieli zachować melodii przy pełnym stadionie. Nie jesteśmy Boca Juniors :)

odpowiedz
wyjazdowicz - 22.06.2020 / 15:46, *.net.pl

@Opinia: po pierwsze to Boca J. nie jest nami a po drugie co ty tam wiesz jak oni spiewaja jak ty nic nie rozumiesz a w internecie wszystko ładnie wyglada nawet moja znajoma :)

odpowiedz
Opinia - 22.06.2020 / 16:18, *.chello.pl

@wyjazdowicz: w ogóle mnie kolego nie zrozumiałeś, ale nieważne. Zdrowia :)

odpowiedz
Zdzicho - 22.06.2020 / 20:45, *.tpnet.pl

@Opinia: chcial blysnac i szpile wsadzic. Taki czlowiek....

odpowiedz
wyjazdowicz - 22.06.2020 / 12:58, *.net.pl

dobra nuta siadła mi w ucho jak i pewnie (prawie) kazdemu na Ży(L)ecie
jak sie wszyscy naucza tego to bedzie konkret wychodziło
rararara

odpowiedz
Bródno - 22.06.2020 / 12:55, *.orange.pl

Dla mnie słaba, tekst taki na siłę. Można ją łatwo zagłuszyć. Może sie później przekonam, jak już trochę do Warszawska Legio zawsze o zwycięstwo walcz!
Ale to moje zdanie.
Ps. Nie musielismy wałkować ją przez 40 min

odpowiedz
Legia - 22.06.2020 / 12:32, *.centertel.pl

Brzmiało wlosko. Takich piosenek nam brakuje. Pamiętacie przyśpiewkę Rangersow?

odpowiedz
tomiacab - 23.06.2020 / 20:35, *.virginm.net

@Legia: no właśnie w tv tak brytyjskimi stadionami podlatywało

odpowiedz
Rodzinny - 22.06.2020 / 11:22, *.stansat.pl

Trybuna Brychczego też śpiewała. Może ciszej, ale śpiewała

odpowiedz
OSA(L) - 22.06.2020 / 11:17, *.t-mobile.pl

To pieśń hit.
fajnie można modyfikować zachowanie na intonacji la la la, można ściszyć, aby wejść na pełnej k... , można klaskać w różnym rytmie i lepiej niż u Rubika.
Brawo! (L)

odpowiedz
Tylko Legia - 22.06.2020 / 11:33, *.centertel.pl

@OSA(L): tylko że tam nie ma lalalala, jest rararara, co dosadnie podkreślał Staruch

odpowiedz
Tomek - 22.06.2020 / 11:48, *.centertel.pl

@OSA(L): byle właśnie było bez klaskania, bo tylko zagłuszy to rytm

odpowiedz
Mariol - 22.06.2020 / 15:41, *.wanadoo.fr

@Tomek: popieram,zero klaskania przy rożnych Lalala,czy ooo i takie tam podobne.Te klaskanie to zagłusza i robi sie taki tumult.Mamy fajne melodie,ale te klaskanie to psuje.Zamiast klaskanie,lepiej machać szalikami.

odpowiedz
MCHR - 22.06.2020 / 19:41, *.orange.pl

@OSA(L): To nie jest lalala, tylko rarara.

odpowiedz
OSA(L) - 23.06.2020 / 00:14, *.chello.pl

@MCHR:
Ok , ra ra ra - wiadomo o co chodzi, widać za daleko od Starucha stałem chociaż nagłośnienie było dobre :)
Co do klaskania, to i tak na ra ra ra pewnie będzie - sami usłyszycie więc żeby lepiej szło niż u Rubika, to będzie super.
Hit i tyle.
I oby więcej takich, to jak drzewiej bywało Różyk nie będzie musiał pytania zadawać ;)
Pozdro (L)

odpowiedz