fot. Piotr Kucza / FotoPyK
REKLAMA

Jagiellonia Białystok 0-0 Legia Warszawa

W Białymstoku znów bez goli

Wiśnia, źródło: Legionisci.com

Po mało emocjonującym spotkaniu Legia bezbramkowo zremisowała na wyjeździe z Jagiellonią Białystok. Mecz nie obfitował w wiele sytuacji strzeleckich zarówno pod jedną jak i drugą bramką. Dla Legii to drugi remis 0-0 w Białymstoku z rzędu.

Jeszcze przed rozpoczęciem meczu Legia musiała dokonać jednej bardzo ważnej zmiany w składzie. Na rozgrzewce kontuzji doznał Tomas Pekhart, który wobec urazów Vamary Sanogo i Jose Kante miał być napastnikiem pierwszego wyboru na najbliższego mecze. Jego miejsce na murawie zajął Walerian Gwilia, który na szpicy wymieniał się miejscem z Mateuszem Cholewiakiem. Po kilku minutach od pierwszego gwizdka sędziego gospodarze mieli doskonałą szansę, aby wyjść na prowadzenie. Po dograniu z lewej strony w stuprocentowej sytuacji znalazł się Martin Pospisil, ale fatalnie przestrzelił. Nieco większą przewagę mieli od początku gracze z Białegostoku. Legii brakowało mocy w ataku, a dotychczas najciekawszą szansę mieli w 23. minucie. Wówczas z rzutu wolnego mocno uderzył Bartosz Slisz i piłka po odbiciu się od jednego z rywali przeleciała obok słupka.

Bramkarze nie mieli tego dnia zbyt wiele pracy. Większość akcja kończyła się jeszcze przed polem karnym, a strzały z dystansu w bezpiecznej odległości mijały cel. Do końca pierwszej połowy zerowa ilość celnych uderzeń utrzymała się. Gra nie porywała i drużyny zeszły na przerwę przy bezbramkowym remisie.

Druga połowa rozpoczęła się ponownie jak skończyła pierwsza. Dopiero w 52. minucie zobaczyliśmy pierwsze celne uderzenie na bramkę. Z rzutu wolnego przymierzył Jakov Puljić i pewnie lecącą piłkę złapał Radosław Majecki. Przez kolejne kilkanaście minut Legia była stroną aktywniejszą, ale nadal nie potrafiła stworzyć poważniejszego zagrożenia. Dwukrotnie po dośrodkowaniu z rzutu rożnego do strzału doszedł Paweł Wszołek, jednak zabrakło mu precyzji. W 71. minucie świetnym podaniem z głębi pola popisał się Bartosz Slisz, który wypatrzył urywającego się Cholewiaka. Zawodnik Legii za moment wpadł w pole karne Jagiellonii i w ostatniej chwili został zablokowany przez jednego z obrońców.

Na dziesięć minut przed końcem regulaminowego czasy gry dwukrotnie na skrzydle pokazał się Cholewiak. Pomocnik poprowadził dwie szybkie kontry - jedną z nich skończył złym podaniem, a drugą strzałem, z którym poradził sobie Damian Węglarz. Wkrótce sędzia zagwizdał po raz ostatni, kończąc tym samym mecz, który stał na bardzo niskim poziomie.

Ekstraklasa
32. kolejka
#JAGLEG
3636
Białystok
24.06.2020
20:30
Jagiellonia Białystok
Legia Warszawa
Jagiellonia Białystok
0-0
Legia Warszawa
96 Damian Węglarz
2 Andrej Kadlec
17 Ivan Runje
25 Bogdan Tiru
7 Jakub Wójcicki 57'
9 Maciej Makuszewski 84'
8 Ariel Borysiuk 60'
6 Taras Romańczuk
26 Martin Pospisil
30 Bartosz Bida
21 Jakov Puljić
55 Xavier Dziekoński
5 Dawid Szymonowicz
11 Jesus Imaz 60'
14 Tomas Prikryl 84'
15 Zoran Arsenić 57'
16 Przemysław Mystkowski
27 Bartłomiej Wdowik
35 Mateusz Struski
38 Paweł Olszewski
Radosław Majecki 1
Paweł Stolarski 41
Igor Lewczuk 5
Mateusz Wieteska 4
Michał Karbownik 14
Paweł Wszołek 22
Bartosz Slisz 99
74' Domagoj Antolić 7
Walerian Gwilia 8
68' Luquinhas 82
Mateusz Cholewiak 17
Wojciech Muzyk 19
Luis Rocha 16
Inaki Astiz 34
Artur Jędrzejczyk 55
74' Andre Martins 24
Piotr Pyrdoł 31
68' Maciej Rosołek 39
Tomas Pekhart 9
Radosław Cielemęcki 67
Trener: Iwajło Petew
Asystent trenera: Rafał Grzyb, Emanuel Lukanow
Kierownik drużyny: Arkadiusz Szczęsny
Lekarz: Zdzisław Koryszewski
Masażyści: Jarosław Ołdakowski, Marcin Piechowski
Trener: Aleksandar Vuković
Asystent trenera: Aleksandar Radunović, Marek Saganowski
Kierownik drużyny: Konrad Paśniewski
Lekarz: Mateusz Dawidziuk
Masażyści: Paweł Bamber, Michał Trzaskoma, Przemysław Wielebski
Sędziowie
Główny: Jarosław Przybył
Asystent: Krzysztof Myrmus
Asystent: Damian Rokosz
Techniczny: Grzegorz Kawałko
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (91)

+dodaj komentarz
M3 - 25.06.2020 / 17:13, *.ip-point.pl

Cholewiak nie potrafi podać. Przecież my powinniśmy strzelić co najmniej dwie bramki po podaniach do niego. Ważny punkt, ale ten zawodnik to maksymalnie ławka. Szanuje za serce do walki, ale tu brakuje umiejętności. Ćwicz przed i po treningu chłopaku bo drugiej szansy nie będzie.

odpowiedz
eduardo - 25.06.2020 / 17:36, *.centertel.pl

@M3: jak wchodzilem na ten artykul to pomyslalem wlasnie o tych sytuacjach Cholewiaka. Moze nie tyle ze nie podawal, co po prostu podejmowal złe decyzje

odpowiedz
Darek - 25.06.2020 / 15:25, *.net.pl

już nie rymujemy w tytule po remisie?

odpowiedz
Kibic emeryt - 25.06.2020 / 13:44, *.centertel.pl

Ja jako nieliczny mimo że Legiia grała bardzo dobrze i wręcz demolowała rywali mówiłem że z oceną pracy trenera poczekajmy do końca roku .Już oglądając gre z trybun w meczu ze Śląskiem mimo że zwycięstwo było pewne widać było że to nie ta sama drużyna z przed przerwy .Wczoraj widzieliśmy naszą drużyne z najgorszych czasów trenerski Vuko .Legia grało wolno ,bez polotu z olbrzymią ilością prostych niecelnych podań i z liczbą strzałów celnych 1 !!Do tego dochodzi ilość kontuzji ! Czy to przypadek ,czy po prostu złe przygotowanie po okresie przerwy .Mistrzostwa nam nikt nie zabierze bo i przeciwnicy dbają aby nic złego się nie stało ale jeśli to drugie to źle to wróży w walce w Europejskich pucharach a myśl o trenerze na lata pęknie jak mydlana bańka

odpowiedz
Kibic1993 - 25.06.2020 / 12:07, *.com.pl

Dwie sytuacje Antolića i Cholewiaka - przechwyt na środku boiska, kontra, głowa w dół i nie widzi jeden z drugim kolegi wychodzącego na puste pole na skrzydle - zachowanie juniorskie.
Ślisz - przechwyt, Cholewiak wychodzi na czysto, piłka prostopadła zamiast pomiedzy obrońców, zagrana do obrońcy.
Cholewiak - zamiast zagrać do Rosołka to uderza samolubnie na bramkę - obejrzyjcie zagranie Mihalika przy nie uznanej bramce Paixao.
Tytuł z rozpędu dowiozą, ale poziom gry to istna sinusoida.

Karbownik pokazuje, że należy dawać szansę Legijnej młodzieży (Rosołek, Praszelik, Mosur, Włodarczyk + młody pomocnik z Legi II), a nie rozbić ciągłe zaciągi ( np:Ślisz, Pyrdoł)

odpowiedz
Kamuflaż - 25.06.2020 / 11:43, *.tpnet.pl

Legia już jest mistrzem Polski, czy wy naprawdę nie widzicie o co tutaj chodzi? Przy mistrzostwie Legii i zdobyciu pucharu Polski, 4 zespół z naszej gównianej ligi zagra w eliminacjach do pucharów. Tym 4 zespołem będzie Lechia Gdańsk :) Niemniej, poziom tej gównianej ligi oscyluje na pograniczu depresji ( geografia się kłania), od samego oglądania tej paraolimpiady ściska w żołądku i kichy skręca. Z roku na rok poziom coraz niższy, to i w Europie mają nas za zespoły z 3 świata. Nic się tutaj nie zmieni jeśli nadal w PZPN będą rządzić stare dziadki z przeszłością PRL, nastawione na zysk, a prezes tej instytucji będzie tubą propagandową dla naiwnych. Dopóki ekspertami w TV będą ludzie bez sukcesu, a pustosłowie będzie mottem przewodnim i myślą złotą, nic się nie zmieni. Zaklinanie rzeczywistości nic nie da, bo przychodzi lato i weryfikacja przez zespoły z Kazachstanu, Azerbejdżanu i inne tuzy futbolu. Także dalej się bawcie w tym bajorku rozpusty i wierzcie że będzie lepiej :)

odpowiedz
srakovic - 25.06.2020 / 11:52, *.orange.pl

@Kamuflaż: Tym bardziej boli to ze LEgia w tej gownianej lidze majac najwiekszy budzet nie zapewnia sobie mistrzostwa w ciagu tych pierwszch 30 kolejek - przegrywamy az 8 meczow i wygrywamy na 32 tylko 20. Proponuje popatrzec na Crvene Zvezde czy Ferencvaros. Juz sobie zapewnily mistrzostwa na 5 kolejek naprzod.

odpowiedz
quad74 - 25.06.2020 / 12:01, *.chello.pl

@Kamuflaż: Jeśli przyszłością futbolu ma być coś takiego jak PSG czy Chelsea itp. (patologiczne rządy szejków, rosyjskich czy chińskich oligarchów), to ja już wolę polską ligę.

odpowiedz
Ryba - 25.06.2020 / 10:32, *.t-mobile.pl

Mecz do jak najszybszego zapomnienia. Lepiej, że te kontuzje są teraz kiedy mamy 11pkt. przewagi niż gdy będziemy grać w pucharach. Szkoda, że są tak poważne. Zdrowia dla kontuzjowanych.
Brawa dla Vuko za tą przewagę bo dzięki niej nawet juniorami dociułamy punkty na majstra. Ochłońcie trochę i spójrzcie na to szerzej. Przerwa, kontuzje, a i tak nie jest źle.

odpowiedz
Czwarty Pasek Na Dresie - 25.06.2020 / 09:33, *.vectranet.pl

0:0 dla nas, bo punkt wiecej nad peletonem, ale kopanina do zapomnienia. Szklani napastnicy to dramat, zostao 5 meczy i 2 pucharowe: nie wiem kim to dogramy do konca...

odpowiedz
Rytm - 25.06.2020 / 09:01, *.centertel.pl

Dlaczego nie ma burzy po wałku sędziego? Zabrali Legii prawidłowego gola, bo spalonego nie było.
Gdyby tak zabrali komuś innemu, to byłby płacz na całą Polskę.

odpowiedz
Wolfik - 25.06.2020 / 09:58, *.mm.pl

@Rytm: Ta sytuacja była rzeczywiście kuriozalna. O ile dobrze pamiętam sędzia Przybył gwizdnął spalonego (czyli przerwał grę) przed tym jak Gwilia strzelił do pustej bramki. A skoro gwizdnął, to co VAR sprawdzał ....???

odpowiedz
SF - 25.06.2020 / 08:39, *.tpnet.pl

Same straty. Co sie dzieje z LEGIO ?

odpowiedz
antek - 25.06.2020 / 07:26, *.play-internet.pl

co to było

odpowiedz
Darek - 25.06.2020 / 06:59, *.t-ipconnect.de

Trochę pobiegali.Zrobili 4 akcje w meczu.Oddali 1 celny strzał.Oto nasza liga w calej okazałości.
Nie potrafimy wygrać z jagiellonią a chcemy grać w europie.
Cóż trzeba się cieszyć z tego punktu.Mistrzostwo zapewne zdobedziemy a w europie zapewne 3 rundy eliminacje i bedzie po wszystkim z taką grą.

odpowiedz
quad74 - 25.06.2020 / 10:22, *.chello.pl

@Darek :
Poprzednie mecze były na znacznie wyższym poziomie. Tyle że teraz nie ma kim grać. Vuko musi to jakoś poukładać od początku. Trudno oczekiwać, by nagle Cholewiak z Rosołkiem stworzyli zgrany duet.

odpowiedz
HW - 25.06.2020 / 16:53, *.orange.pl

@Darek : A kto tobie zabronił trenowac i grac w 1 LEGII ?A NIE TERAZ KRYTYKOWAC!

odpowiedz
biaLy - 25.06.2020 / 02:30, *.chello.pl

A ja się pytam kto odpowiada za przygotowanie zawodników do gry bo wiecznie kontuzjowane te same osoby o czymś świadczą? Ten wieczny połamaniec Sanogo już dawno powinien być wyp... z Legii bo widocznie zdrowie mu nie pozwala być zawodowym piłkarzem. Z Kante to samo nie ma z nich żadnego pożytku od dawna a kase ciągną z klubu aż miło. Tylko za co? Mści się polityka transferowa klubu sprzedać wyróżniających się zawodników jak najszybciej (Carlitos, Niezgoda,...) a połamańców zostawić (Kante, Sanogo) w rezultacie nie mamy ŻADNEGO napastnika na koniec sezonu. Oto prawdziwa polityka transferowa profesjonalnego klubu jakim jest Legia made in Mioduski.
Wynik sportowy i puchary już dawno nikogo tu nie interesuje liczy się tylko kasa z transferu kosztem dobra drużyny. W tym roku znowu pucharów nie będzie bo i kim mamy je wywalczyć? A teraz taki Carlitos czy Niezgoda by się przydał ale niestety. A o wzmocnieniach ani widu ani słychu. Drużyna tylko na naszą polską szmacianą lige.
Podziękujmy Piastowi że w tym roku oddał nam mistrzostwo bo inaczej byłoby już tylko 5 pkt przewagi i powtórka z zeszłego roku niestety. To tyle dobranoc.

odpowiedz
Obcy - 25.06.2020 / 06:44, *.t-mobile.pl

@biaLy: Czego płaczesz? Ty i tobie podobni tylko narzekacie. Czy was coś w życiu cieszy? Legia zdobędzie mistrzostwo też będziecie marudzić. Gra w pucharach to już będzie szczyt zgrzytania zębami.

odpowiedz
miet - 25.06.2020 / 08:29, *.wananchi.com

@biaLy: przestan jeczec.
a Nizgoda to dopiero byl krysztalowy chlop....

odpowiedz
ben - 25.06.2020 / 09:21, *.inetia.pl

@biaLy: może zmień dyscyplinę na szachy bo mniej urazowa! Masz też szansę zostać gwiazdą i grać za darmochę w Legii. Naprzód płaczku

odpowiedz
w - 25.06.2020 / 01:30, *.vectranet.pl

Jakby jaga miała więcej farta, to byśmy uwalili ten mecz jak siemasz

odpowiedz
Jeżyk1916 - 25.06.2020 / 01:04, *.atman.pl

Nikt żadnych konkretów nie napisze? Co to za forum? Tylko narzekać potraficie. Nie macie gdzie narzekać? Wskazać wam drogę?

odpowiedz
News⚽️Legia - 25.06.2020 / 00:27, *.17.125

Do zwolnienia sá Kierownik drużyny: Konrad Paśniewski
Lekarz: Mateusz Dawidziuk
Masażyści: Paweł Bamber, Michał Trzaskoma, Przemysław Wielebski

odpowiedz
Wolfik - 25.06.2020 / 00:17, *.mm.pl

Wbrew pozorom ten punkt jest bardzo cenny!!! Wszyscy zapominają o jutrzejszym spotkaniu we Wrocławiu które wbrew pozorom jest bardzo ważne...dla nas. Jeśli wrocławianie wygrają (a u siebie punktują regularnie) może to oznaczać ich że ich mecz z Lechem będzie na wagę v-ce mistrzostwa. A strata punktów przez Lecha oznacza, że nawet remis w meczu z Piastem daje nam mistrzostwo! Taka wersja wcale nie jest nierealna :).

odpowiedz
Tadek - 25.06.2020 / 00:12, *.vectranet.pl

Vuko wont z Legii! Z taką grą to my żadnego mistrza nie zdobędziemy. Co za dno!

odpowiedz
Jeżyk1916 - 25.06.2020 / 00:14, *.atman.pl

@Tadek: Tadek wont

odpowiedz
... - 25.06.2020 / 00:33, *.t-mobile.pl

@Jeżyk1916: jeżyk wont

odpowiedz
x - 25.06.2020 / 01:31, *.vectranet.pl

@...: wszyscy wont

odpowiedz
asss - 25.06.2020 / 12:15, *.t-mobile.pl

@x: wont wont !

odpowiedz
Jeżyk1916 - 25.06.2020 / 00:07, *.atman.pl

2 pozytywne komentarze na 57 na ten moment. Mimo że powiększyliśmy przewagę nad goniącą nas stawką. A połowa to o Cholewiaku i Vuco. Macie hemoroidy6? Czy bez wazeliny ktoś was wali? Czy normalnie nie potraficie krytykować i chwalić? Takie zryte łby macie? Chore to ale wasze głowy i mam to w dupie.

odpowiedz
TPan - 24.06.2020 / 23:57, *.222.12

@Gclw Nie, nie mówi.

odpowiedz
Plaskacz - 24.06.2020 / 23:53, *.chello.pl

Po co wogóle wybiegać na boisko jak obu dużynom nie zależało? A fakt. Walkower. Ci obsrani i ci obsrani. Żenada.

odpowiedz
PLK - 24.06.2020 / 23:29, *.cyfrowypolsat.pl

Czy to był najsłabszy mecz w tym sezonie???
Bo na wiosnę napewno!!!

odpowiedz
Jeżyk1916 - 24.06.2020 / 23:22, *.atman.pl

Czy wy naprawdę wszyscy narzekacie na 11 punktów przewagi? Jestem w szoku, szkoda słów. Walnijcie głową o ścianę. Zrozumiem krytykę na konkrety w meczu, ale kiepska gra, cholewk słaby, vukovic taktyki nie ma, itp. to człowieka szlag trafia. Czy wy jesteście normalni? Walnac takim jednym i drugim o ścianę to może rozumu złapie.

odpowiedz
Arek - 24.06.2020 / 23:26, *.t-mobile.pl

@Jeżyk1916: jeżyku.. je..j się w łeb

odpowiedz
atmosferic - 24.06.2020 / 23:32, *.orange.pl

@Jeżyk1916: A co mam krytykowac jak nie taktyke? uczesanie gvilji? Pomysl czasami zanim cos napiszesz. Taktyka byla tchorzowska, Legia musi mierzyc w kazdym meczu o 3 punkty, a nie drzec o remis. Mysle ze Vukovicia zmienil mecz w Zabrzu, wtedy zaczal za duzo kalkulowac, a to byl poprostu pechowy mecz i nie nalezalo do niego przywiazywac wielkiej wagi. JEdnak widzimy ze po tym meczu nic juz nie jest tak jak bylo - zaczelo sie kalkulowanie i gra na minimum. To jest wlasnie to obsranie, juz LEgia nie atakuje z taka odwaga i nie wchodzi tyloma zawodnikami na polowe rywala. Zaczely sie "szachy" albo raczej warcaby.

I mamy k... efekt w postaci 1 celnego strzalu w meczu !!! Gdzie bywalo po nascie co mecz.

Ten trener nie ma jaj.

odpowiedz
Jeżyk1916 - 24.06.2020 / 23:48, *.atman.pl

@atmosferic: Trener stracił kręgosłup więc taktyka musiała się zmienić. Nie każdy pasuje do danej taktyki a w sytuacji takiej jakiej jesteśmy to dla mnie nie jest szok co zobaczyłem. Ja raczej widzę jak Vuco reaguje na sytuację kadrową, a to że nie zawsze to zadziała...no cóż nie mamy 22 zawodników na poziomie i nie każdy jest w rytmie meczowym. Mamy mistrza na wyciągnięcie ręki, czy naprawdę warto forsować zawodników i grać na 100% gdy zaraz zaczynają się eliminację do europy? Jeżeli tak myślisz to gratuluję rozumu.

odpowiedz
Jeżyk1916 - 24.06.2020 / 23:49, *.atman.pl

@Arek: A ty sobie nasraj na klatę

odpowiedz
atmosferic - 24.06.2020 / 23:04, *.orange.pl

Tchorz Vukovic nie chce tytulu. Znowu taktyka wysranego ratlerka. Zamiast wyjsc wysoko pressingiem zaatakowac wieksza liczba graczy i to wygrac to sie skulili w obronie jak pi... Doskonale wiemy ze Legia potrafi dominowac tylko ten trener bez charakteru taka taktyke ustawia - wieteska kapitanem gosc bez jaj i charakteru ktory rok temu zawalil tytul.
W weekend ta sama taktyka juz nie da punktu. Znowu ten typ nam spie... tytul.

Gdyby dzis wygrali i z Piastem to bylby juz tytul, a tak bedzie tylko przewaga topniec przez "geniusza" strategii.

odpowiedz
singspiel - 24.06.2020 / 23:06, *.centertel.pl

@atmosferic: przewaga po tym remisie akurat zrosła do 11 punktów

odpowiedz
Haha - 24.06.2020 / 23:07, *.master.pl

@atmosferic: czego oczekujesz od byłego asystenta Korony Kielce

odpowiedz
ben - 24.06.2020 / 23:43, *.inetia.pl

@singspiel: Co będziesz z debilem dyskutował! Żal

odpowiedz
Kasztan - 25.06.2020 / 17:43, *.47.115

@atmosferic:
Buki też coś muszą ugrać
Bo tak to emocje by się skończyły

odpowiedz
Autor - 24.06.2020 / 23:03, *.t-mobile.pl

Pinokio trener na lata !!!

odpowiedz
Korda - 24.06.2020 / 23:00, *.orange.pl

Umówimy remis. Żadnej z drużyn nie zależało na wygranej

odpowiedz
dommm - 24.06.2020 / 22:58, *.pljtelecom.pl

@Jeżyk1916 Na obronę też się nie nadaje. Walczy, to fakt ale sama walka to za mało. Nie ma umiejętności, a przede wszystkim wizji na boisku. Już pomijając te sytuacje, po których mogły paść bramki to miał wiele niecelnych podań. Ma takie klapki na oczach. Litwin to w ogóle nieporozumienie. Papiery na granie miał, ale to jest kolejny przykład, że wyróżniający się w lidze zawodnicy w Legii zawodzą. Oczywiście nie jest to regułą, ale sporo takich piłkarzy było. Dobra, nie ma co się już pastwić nad Cholewiakiem. Za dwa tygodnie, po zdobyciu mistrzostwa, nikt i tak tego meczu nie będzie pamiętał. A może jeszcze Vuko coś wystruga z tego drewna :)

odpowiedz
Jeżyk1916 - 24.06.2020 / 23:09, *.atman.pl

@dommm: Właśnie o tym mówię że nie ma co się pastwić nad nim. Moim zdaniem gorzej zagrał np Luqi, Karbownik czy nawet Antolic, który był ostatnio wyróżniającym się zawodnikiem. Wkurza mnie to po prostu, że wymagają od takiego człowieka nie wiadomo czego a później go jadą w necie bo zagrał na swoim poziomie. Przecież on więcej z siebie nie wyciągnie a to co pokazał dotychczas to jest i tak dużo.

odpowiedz
Zbyszek - 24.06.2020 / 22:56, *.plus.pl

Aż zęby bolały od oglądania. Jakby człowiek przeniósł się w czasie do rundy finałowej z zeszłego roku. Emocje k... jak na grzybach

odpowiedz
Warszawiak - 24.06.2020 / 22:55, *.vectranet.pl

Piłkarz meczu, Lewczuk. Ważny punkt w tabeli. Może świadomość ciągłych kontuzji ciąży na Legionistach. Jak na naszym meczu kolega złamał nogę, to już do końca spotkania świadomość tego zdarzenia siedziała nam z tyłu głowy... Oby nie był to efekt słabego przygotowania po wznowieniu rozgrywek. Nie jest źle i powinniśmy doczołgać się do mistrzostwa. Drugiego miejsca życzę Lechowi a trzeciego Lechii, bo zawsze to większe miasto niż Gliwice i lepszy wizerunek w Europie. Pozdrawiam.

odpowiedz
Brak napastnika - 24.06.2020 / 22:53, *.com.pl

Legia niema dobrego napastnika

odpowiedz
Mamut - 24.06.2020 / 23:23, *.t-mobile.pl

@Brak napastnika : na chwilę obecną nie żadnego

odpowiedz
Pablo33 - 24.06.2020 / 22:48, *.centertel.pl

Dajcie spokój Cholewiakowi. We wcześniejszych meczach był cenny na boisku, każdy może mieć słabszy dzień, a poza tym to starał się i świetnie, że jest w zespole.

odpowiedz
Waldi - 24.06.2020 / 22:47, *.play-internet.pl

Mecz zdecydowanie do zapomnienia, paździez zupełny. Ale ten remis to nie taki zły wynik, Piast przegrał, Lech też remis. Prosta sprawa, jak dobrze liczę: 11 punktów przewagi. 5 kolejek i można zdobyć maksymalnie 15 punktów. To wystarczy zwycięstwo i remis w tych pięciu ostatnich meczach :-)

odpowiedz
PedroS-c - 24.06.2020 / 22:49, *.chello.pl

@Waldi: Wystarczy wygrana z Piastem i remis lub porażka Amiki we Wrocławiu.

odpowiedz
Waldi - 24.06.2020 / 22:58, *.play-internet.pl

@PedroS-c: Tak, wiem. Masz rację :-)

odpowiedz
Do PedroS-c - 24.06.2020 / 23:10, *.skybroadband.com

Bez oglądania się na innych Legia powinna wygrać 2 mecze z 3 rozgrywanych u siebie; wtedy na pewno wystarczy.

odpowiedz
Polo - 24.06.2020 / 22:47, *.virginm.net

Nawiązując do tytułu.Jak miały być gole,skoro Cholewiak zapomniał że piłka nożna to gra zespołowa.Ogólnie mecz bez jaj.

odpowiedz
Murarz - 24.06.2020 / 22:43, *.tpnet.pl

Cholewiak weź sznur.......... dno i 3m mułu . Legio zrób coś bo my to już mamy w garści. Do boju Legio marsz......

odpowiedz
lolo - 24.06.2020 / 22:42, *.tpnet.pl

Lewczuk najlepszy!!! A dziś to dopiero było widać jaki ten Cholewiak to kołek! Żenada! Chłopie trenuj trzy razy więcej! Dziś byłeś w A klasie!!!

odpowiedz
Wolfik - 24.06.2020 / 22:39, *.mm.pl

Ten remis nie jest zły w kontekście plagi kontuzji i rezultatów z innych boisk. Nadal mamy komfort 3 spotkań, a do końca coraz bliżej. A mecz...do zapomnienia.

odpowiedz
Krzysiek - 24.06.2020 / 22:36, *.centertel.pl

Slisz.
"Dobrze zainwestowane pieniądze".
No,ale pomalutku zbliżamy się do mistrzostwa.
Cholewiak.
Obejrzyj ten mecz kilka razy.
Legia OK.

odpowiedz
WarszawskaOchota - 24.06.2020 / 22:36, *.orange.pl

Spodziewałem się trudnego meczu, ale moim zdaniem Legia zagrała bardzo przeciętnie, żeby nie powiedzieć słabo.
Lewczuk kolejny, pewny mecz, dobrze wypadł Stolarski.
Trochę szkoda że nie udało się wygrać, mielibyśmy już 13 pkt przewagi, ale cóż, mamy 11 pkt przewagi i trzeba to docenić.
W sobotę liczę na zdecydowane zwycięstwo Legii i przypieczętowanie mistrzostwa.

odpowiedz
Gclw - 24.06.2020 / 22:45, *.play-internet.pl

@WarszawskaOchota: zawiodę Cię, ale nawet jak zwyciężymy w sobotę to jeszcze nie przypieczętujemy mistrzostwa.

odpowiedz
nba - 24.06.2020 / 23:33, *.chello.pl

@Gclw: Jak zwyciężymy a Lech wtopi we Wrocławiu to mistrz juz pewny.

odpowiedz
Gclw - 25.06.2020 / 06:48, *.play-internet.pl

@nba: tak, ale to ewentualnie w niedzielę ????

odpowiedz
Tpan - 24.06.2020 / 22:35, *.222.12

Moja żona skomentowała poziom tego meczu w następujących słowach - "It's a disgrace to football"

odpowiedz
Gclw - 24.06.2020 / 22:42, *.play-internet.pl

@Tpan: żona nie mówi po polsku? ????

odpowiedz
haha - 24.06.2020 / 23:00, *.master.pl

@Gclw: długo w Anglii siedziała

odpowiedz
dommm - 24.06.2020 / 22:34, *.pljtelecom.pl

@Jeżyk1916 Co z tego, że mu się chciało jak nie potrafi... Legia to za wysokie progi jak na taką "klasę".

odpowiedz
Jeżyk1916 - 24.06.2020 / 22:48, *.atman.pl

@dommm: Oczywiście że to nie ten poziom, ale w sytuacji kryzysowej jaka nastała nie mamy prawa go jechać po całości. Człowiek ściągnięty na zapchaj dziurę musi grać w jednym meczu na dwóch pozycjach po połowie, walczy, stara się a na forum dostaje zjeby...no sorry ale nikt nawet nie przypuszczał że on do tej pory tyle minut wyłapie. No nie mów tylko że novikovasa byś wolał (gdyby był zdrowy) bo padnę ze śmiechu. Chłopak jeszcze wyląduje na lewej obronie i będziesz dziękował że mamy kogoś takiego.

odpowiedz
Gienek - 24.06.2020 / 22:33, *.vectranet.pl

Poziom meczu bez komentarza. Przewaga nad peletonem zwiększyła się o 1 punkt i to chyba jedyny plus. Gra Slisza to jakieś nieporozumienie. Na razie to drugi Masłowski.

odpowiedz
Szelka - 24.06.2020 / 22:32, *.chello.pl

Oczywiście szału nie było, ale przy takiej ilości kontuzjowanych piłkarzy, to osiągnięty remis powinien satysfakcjonować. Chyba pierwszy raz od dłuższego czasu w wyjściowym składzie Legii zabrakło napastnika. Taktykę gry obraną przez Vuko oceniam pozytywnie. Pkt - to też zdobycz, szczególnie w Białymstoku.

odpowiedz
PedroS-c - 24.06.2020 / 22:31, *.chello.pl

Redakcjo, dlaczego w relacji live napisaliście, że na mistrzostwo musimy poczekać do 4 lipca? Moim zdaniem do 28 czerwca...

odpowiedz
PedroS-c - 24.06.2020 / 22:36, *.chello.pl

@PedroS-c: W sensie, że 28 czerwca będzie to już możliwe. My dzień wcześniej wygrywamy z Piastem a Lech nie wygrywa we Wrocławiu. Proste...

odpowiedz
Tylko Legia - 24.06.2020 / 22:42, *.centertel.pl

@PedroS-c: Zgadza się do 28. Jeśli 27 wygramy z piastem i jeśli Lech 28 straci punkty ze śląskiem, to mamy Mistrzostwo.

odpowiedz
PL - 24.06.2020 / 22:31, *.t-com.hr

Cholewiak a idź Pan w UJ...

odpowiedz
Kwas70 - 24.06.2020 / 22:31, *.tele2.se

Dobry mecz na przetarcie zmiennikow

odpowiedz
Wawa - 24.06.2020 / 22:30, *.124.248

Cholewiak takie sytuacje to chłopak
Na podwórku wykorzystuje
Ogarnij się żenada

odpowiedz
Sebek - 24.06.2020 / 22:29, *.t-mobile.pl

Panowie przecież oni się umowili no remis i to jeszcze bezbramkowy

odpowiedz
Wolfik - 24.06.2020 / 22:32, *.mm.pl

@Sebek: Z przebiegu gry tak to wyglądało.

odpowiedz
pjoter - 24.06.2020 / 22:27, *.amazonaws.com

Krótko, bo nie ma sensu się rozwodzić--mecz się odbyła!!! Dobranoc.

odpowiedz
Kipkorir - 24.06.2020 / 22:27, *.chello.pl

Przy tak słabej grze oraz wynikach innych spotkań, ten remis trzeba traktować jak sukces.

odpowiedz
Kaktus - 24.06.2020 / 22:26, *.tpnet.pl

Cholewiak spieprzył 3 kontry.
Jedną 2 na 1 i dwie 3 na 2

odpowiedz
Jeżyk1916 - 24.06.2020 / 22:31, *.atman.pl

@Kaktus: Tak zje...ł ale w tym meczu jemu się najbardziej chciało grać...w przeciwieństwie do innych.

odpowiedz
... - 24.06.2020 / 22:26, *.master.pl

Ale kopanina!

odpowiedz
jim - 24.06.2020 / 22:26, *.tpnet.pl

Najlepsze z dzisiejszego meczu to że mamy jeden punkt resztę lepiej przemilczeć

odpowiedz
Tylko Legia - 24.06.2020 / 22:25, *.194.12

To co dziś odstawiał Cholewiak to po prostu kryminał...

odpowiedz
Jeżyk1916 - 24.06.2020 / 22:35, *.atman.pl

@Tylko Legia: Piszesz o człowieku któremu chyba najbardziej zależało na wygranej. Reszta przeszła obok meczu...no może oprócz Lewczuka

odpowiedz
Szymon - 24.06.2020 / 22:25, *.t-mobile.pl

ŻENADA

odpowiedz
Gclw - 24.06.2020 / 22:24, *.play-internet.pl

A jak tu strzelać gole jak nie mamy napastnika...

odpowiedz