Rok temu Legia II wygrała z Mazovią II w mazowieckim PP - fot. Raffi / Legionisci.com
REKLAMA

PP: Legia II oddała walkowerem mecz z Mazovią

Wiśnia, źródło: Mazovia Mińsk Mazowiecki

Rezerwy Legii oddały walkowerem mecz przeciwko Mazovii Mińsk Mazowiecki, który miał odbyć się w sobotę 27 czerwca w ramach 1/8 mazowieckiego Pucharu Polski. Pierwotnie drużyny miały spotkać się 22 kwietnia, jednak spotkanie przełożono z powodu epidemii. Udział "dwójki" w PP miałby kolidować z przygotowaniami do rozgrywek, które rozpoczną się już 8 sierpnia, i uniemożliwiałby danie zawodnikom choćby 2 tygodni czasu wolnego na odpoczynek.


REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (27)

+dodaj komentarz
News⚽️Legia - 23.06.2020 / 20:55, *.amazonaws.com

Boniek jest skończony,władze Legii I kibice nie widzá sensu aby ten człowiek dalej reprezènrował polskà piłke ,zachował sie jak Platini I jest już skończony...dobre wieści dla Leśnego o ubieganie sie prezesury na najbliższy sezon!

odpowiedz
Reprezentował...sorry - 23.06.2020 / 20:58, *.amazonaws.com

@News⚽️Legia:

odpowiedz
Bemowo L - 23.06.2020 / 19:17, *.play-internet.pl

Brawo vuko.
Vuko WON

odpowiedz
NAS - 23.06.2020 / 20:54, *.centertel.pl

@Bemowo L: ty tak na serio go obwiniasz? Hahaha

odpowiedz
Arek - 23.06.2020 / 18:25, *.master.pl

Na złość Bońkowi nie zagramy.. ale dziecinada !!

odpowiedz
kumaty - 23.06.2020 / 18:58, *.chello.pl

@Arek: dziecinada to jest w PZPN i podległych mu Okręgach...........rudy do budy....

odpowiedz
kumaty - 23.06.2020 / 19:00, *.chello.pl

@Arek: tam ( PZPN ) jest nie tylko dziecinada, ale i żenada...

odpowiedz
Endriu - 23.06.2020 / 16:31, *.centertel.pl

Boniek weź.się wreszcie za uczciwą pracę bo jako prezes jesteś do niczego a po drugie jesteś rudy czyli wredny

odpowiedz
wcale nie - 23.06.2020 / 16:03, *.vectranet.pl

slusznie bo skoro mozna rozegrac zalegly mecz pp to i mozna rozegrac zalegly mecz z ostroda

odpowiedz
Maciek - 23.06.2020 / 15:51, *.chello.pl

Żałosne że taki klub jak Legia nie potrafi zebrać 14 piłkarzy do rozegrania meczu. To zaprzecza temu całemu zamieszaniu z chęcią dogrania ligii. Teraz można powiedzieć,że nie macie składu na puchar,to tym bardziej nie ma założenia,że byłby skład na mecz z Sokołem. Legia dziady w tym przypadku.

odpowiedz
kumaty - 23.06.2020 / 17:56, *.chello.pl

@Maciek: Żałosny to ty jesteś amikowski trolu..........

odpowiedz
NAS - 23.06.2020 / 18:26, *.centertel.pl

@Maciek: ale ty głupi jesteś... hahaha

odpowiedz
Krolopp - 23.06.2020 / 18:45, *.play-internet.pl

@Maciek: Maciek ja tylko żartowałem nigdy ciebie nie kochałem. Ale i tak daj buziaka poznański słowiku.

odpowiedz
taaaa - 25.06.2020 / 06:00, *.centertel.pl

@Maciek: No i co? Nie twój zas...ny interes

odpowiedz
Wlodarz77 - 23.06.2020 / 15:32, *.t-mobile.pl

Powodów może być kilka. Pierwszym może być protest przeciwko nie pozwoleniu rozegrnaia zaległego meczu z Sokołem. Drugim powodem może być plaga kontuzji: bramkarze: Cierzniak, Majecki za chwilę odchodzi do Monaco zostaje tylko Muzyk, obrona kontuzje: Vesovic, Remy, Rocha za chwile odchodzi koniec kontraktu, jak dobrze pamiętam Jedzą jest o jedną zotka kartkę od zawoezebia na dwa mecze, w pomocy nie jest źle bo nie ma żadnych kontuzji, za to w ataku kontuzja goni kontuzje: Kante, Rosołek, Sanogo, zostaje nam tylko Pekhart więc trzeba sięgać po chłopaków z rezerw. A ja dokładnie nie wiem jakie są zasady sanitarne w meczach niższych lig ale może obawiają się korona wirusa bo cześć chłopaków z zezerw jest w szerokiej kadrze pierwszej drużyny

odpowiedz
vadisodjidjiaofoe - 23.06.2020 / 15:28, *.centertel.pl

Absurdalnym jest fakt, iż mogli zagrać z Mazovią, a nie mogli z Sokołem. Logika rudych debili jest powalająca.

odpowiedz
Olaf - 23.06.2020 / 15:53, *.vectranet.pl

@vadisodjidjiaofoe: rzeczywiście!! Nasi chyba zrezygnowali z powodów sanitarnych - żeby ew. przy obecnych konntuzjach ktoś z Legii II mógł zagrać w Legii I...

odpowiedz
Gepetto - 23.06.2020 / 15:17, *.chello.pl

Foch i lęk, że trzeba będzie dograć sezon rezerwami ?

odpowiedz
bum - 23.06.2020 / 15:42, *.135.90

@Gepetto: u was w posnaniu glebokie rezerwy od paru lat... o czym mowa. Po co prowokacjajak na koncu wygladasz na idiote hehe

odpowiedz
Gepetto - 23.06.2020 / 18:56, *.chello.pl

@bum: ale Ty durny jesteś... Ja mam z Poznaniem tyle wspólnego co obecnie Lech.
No kto zostanie w pierwszej drużynie jak dojdą ze trzy kontuzję i kartki jeszcze? Meczów mamy jeszcze kilka w lidze i pp. Do tego euro mam nadzieję, że nie klapa. Jeden napastnik, jeden bramkarz, jeden lewy obrońca to kim chcesz grać w razie czego? Kibicami? Pomyśl. Sztab medyczny amatorka, zawodników jak na lekarstwo

odpowiedz
ja - 23.06.2020 / 14:57, *.chello.pl

To co odstawiają jest żałosne i nas ośmiesza.

odpowiedz
Greq - 23.06.2020 / 14:23, *.gov.pl

To tylko woda na młyn Ostródy. Patrzcie jednak nie da się rozegrać meczu. Sami się wyłożyli.

odpowiedz
tomiacab - 23.06.2020 / 20:44, *.virginm.net

@Greq: to samo od razu pomyslałem, ze na pewno teraz związek potraktuje ich poważnie w sprawie ligi.

odpowiedz
Phoenix(L)k - 23.06.2020 / 22:10, *.chello.pl

@Greq:
Dlaczego można zagrać przełożony mecz pucharowy, a nie można zagrać przełożonego meczu ligowego?
Albo oba, albo żaden

odpowiedz
lob - 23.06.2020 / 14:10, *.chello.pl

I dobrze, niech rudy Boniek gra teraz sam ze sobą................

odpowiedz
ciekawy - 23.06.2020 / 14:05, *.orange.pl

Bo ?

odpowiedz
Cafu - 23.06.2020 / 14:03, *.gov.pl

Z powodu ???

odpowiedz