Aleksandar Vuković - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Konferencja pomeczowa

Vuković: Niepotrzebnie daliśmy pretekst sędziemu...

Wiśnia, źródło: Legionisci.com

Aleksandar Vuković (trener Legii): Jeśli chodzi o zmiany na bokach obrony, to tutaj potrzebna była rotacja. Kontuzję ma Marko Vesović, a Paweł Stolarski zagrał ostatnio dwa mecze w krótkim odstępie czasu. Znam piłkarzy i wiem, że mógłby pojawić się tutaj problem jak z Vako Gwilią, który miał dzisiaj kłopoty fizyczne. Mieliśmy jednak Artura Jędrzejczyka, która dał nam trochę mocy przy stałych fragmentach. Wiedzieliśmy, że musimy się na tym dzisiaj skupić, ponieważ to mocna strona Piasta.

Do takiego zestawienia linii obrony przekonał mnie fakt, że najbardziej atrakcyjne mecze u siebie w tym sezonie - przeciwko Wiśle czy Górnikowi - zagraliśmy w takim ustawieniu tej formacji jak dzisiaj. W trakcie spotkania na defensywie pojawił się także Wszołek i gdyby nie jego żółta kartka, to zapewne zagrałby tam do końca. Skończyliśmy jednak mecz z Karbownikiem i Rochą - każdy z nich zagrał bardzo dobrze. To cenny i bardzo ważny punkt.

Byliśmy gotowi na trzy punkty, ale daliśmy pretekst sędziemu, który potrzebuje niewiele, aby od razu odgwizdać karnego przeciwko Legii. Tej sytuacji z rzutem karnym nie sprawdził nawet na VARze. Chwała drużynie, że wróciła po utarcie bramki. To nie był dzień, w którym "lataliśmy" po boisku, ale zawodnicy dążyli do samego końca do korzystnego wyniku i gdybyśmy przegrali to byłoby to niesprawiedliwe.

Odnoszę wrażenie, że ludzie na świecie nieco inaczej podchodzą do sytuacji, która obecnie panuje. To prawda, że ostatnio przeciwko Piastowi zagraliśmy na innej intensywności, ale niektórzy zapominają o przerwie w rozgrywkach, a miała ona bardzo duże znaczenie. Modlę się tylko o to, żebyśmy nie mieli więcej kontuzji.

Maciej Rosołek zdobył dzisiaj drugiego ważnego gola w karierze. Liczę, że będzie jeszcze trafiał do siatki. Teraz stopniowo wchodzi do gry, ponieważ niedawno wyleczył kontuzję, ale wkrótce będzie grał częściej. Cieszę się, że pomógł drużynie i pokazał na co go stać.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (83)

+dodaj komentarz
Robert - 29.06.2020 / 18:11, *.47.136

Skąd te histeryczne wpisy? Mistrzem , przy tym układzie liczby meczów do końca i jakości oraz motywacji przeciwników jesteśmy na 128,5 % przy 100 skali:).
Kłopot może być tylko z PP i eliminacjach europejskich bez solidnego bramkarza.
Może gracze chcą celebrować MP na Ł3, a nie wyjeździe, z Piastem nawet przy wygranej w sobotę nie byłoby to możliwe , bo łach miał mecz w niedzielę, to dla tych co mają kłopot z ogarnięciem chronologii wydarzeń.
Prócz tego , mam całkowitą pewność , że na naszych stronach około 50-60 % wpisów to kibice łacha, kurnika czy innych tego typu organizacji. Nie udało się im na czas kupić maści na ból tupy i teraz cierpią, nie przewidzieli że z powodu dużej liczby potrzebujących zapasy tak szybko stopnieją.

odpowiedz
Pytanie do trenera i do wszystkich. - 29.06.2020 / 10:45, *.centertel.pl

Dlaczego gra Antolic ??? Nie potrafi odebrać piłki przeciwnikowi, nie potrafi biegać, gra tylko na alibi czyli podajemy do najbliższego. Moim zdaniem wychodząc z nim w składzie gramy w 10. Proszę o opinie jeżeli się myle

odpowiedz
pol - 29.06.2020 / 08:27, *.chello.pl

Pinokio kaleczniaku.
Wszyscy winni ,tylko oczywiście nie ty.
Karny niestety był,a taka ilość kontuzji jest pokłosiem twojej nieudolnej pracy (13 meczów ze strata punktów,w tym 8 porażek w tej gównianej lidze) ,oraz twojego sztabu szkoleniowego

odpowiedz
PIT - 28.06.2020 / 22:25, *.com.pl

Wynik przy takiej przewadze (1 zawodnik) to lekka kpina. Rozumiem ,że brak napastników, ale czy nasi pomocnicy nie umieją oddać strzału z dystansu? Wszystko tylko środkiem i wejść z piłką do bramki. Nawet jak jest trochę miejsca to i tak zamiast strzału jest kolejne podanie( u Karbownika kolejny mecz z rzędu) mimo iż gra dobrze to tego brakuje. Reszta też zero strzałów z dystansu.

odpowiedz
vuko Won !! - 29.06.2020 / 16:38, *.t-mobile.pl

@PIT: wychodzi gra w dziada

odpowiedz
Franz - 28.06.2020 / 18:34, *.play-internet.pl

Trzeba było wygrać dwa mecze że słabą Jagiellonia i jeszcze słabszym Piastem i mieć mistrzostwo. Teraz wszystko może się zdarzyć

odpowiedz
Danie(L) - 28.06.2020 / 19:40, *.centertel.pl

@Franz:
Teraz już wiemy, że do tytułu wystarczy 1 pkt w 4 meczach, albo i to nie, jeśli inni wszystkiego nie wygrają. Możesz odetchnąć, śpij spokojnie.
Cel nr jeden...

odpowiedz
Franz - 28.06.2020 / 20:25, *.chello.pl

@Danie(L): może się udać ale nie musi ???? pozdro

odpowiedz
Danie(L) - 28.06.2020 / 20:57, *.centertel.pl

@Franz:
Rany boskie ;-) dobrze, że nie jesteś moim kumplem ;-)

odpowiedz
pns - 28.06.2020 / 18:05, *.centertel.pl

kurla zeby nas lech nie dogonil

odpowiedz
Zenada - 28.06.2020 / 17:52, *.plus.pl

Vuko, wszystko rozumiem, ale obecny poziom to kompromitacja i żenada znowu stagnacja. To nabyć mistrz czego, zabierz sie do roboty.

odpowiedz
... - 28.06.2020 / 18:54, *.master.pl

@Zenada: przecież to jego maksymalny pułap !!

odpowiedz
bronek49 - 28.06.2020 / 17:42, *.chello.pl

niestety słabiutki drugi mecz z rzędu jakby była prowadzona statystyka niecelnych podan lub strat piłek to Legia byłaby zdecydowanym liderem tego zestawienia ,żaden zawodnik nie potrafi wyprowadzić akcji ze swojego pola karnego podają wprost pod nogi przeciwników i tym stwarzają spore zagrożenia pod swoja bramką ,drugi mecz i Legia nie potrafi prowadzić gry w tym meczu przyzwoicie zagral Antolic ,Rocha ,Karbownik Rosołek i brazylijczyk pozostali to padaka

odpowiedz
kami(L)praga - 28.06.2020 / 16:23, *.vectranet.pl

Vuco niewiem jak obserwowaleś mecz wszołek powinien opuscic boisko po 20 minutach gry antolić tak samo 2 najgorsze ogniwa wszystkie pilki i rozgrywanie psuli ci 2 piłkarze mecz masakra pekhard to chyba przeszedł obok meczu

odpowiedz
Danie(L) - 28.06.2020 / 16:56, *.centertel.pl

@kami(L)praga:
A widzisz... Ja co innego widziałem, dla mnie Antolic bardzo dobrze zagrał, a Wszolek jak zwykle tyle że Kirkeskov znakomicie, jak zwykle zresztą z Legią. Najbardziej śmieszą mnie takie radykalne sądy, ten najgorzej, ten obok meczu, tego wywalić a vuko posrany. W życiu też tak macie? Ciągle jeczycie, że wam nie wyjdzie, że was okradną, że niebezpieczeństwo może nadejść z każdej strony? Jest bardzo dobrze, idziemy po tytuł, gramy Polakami, wprowadzamy młodych, otwieramy ośrodek i wszystko mamy w swoich rękach.

odpowiedz
GD - 28.06.2020 / 18:07, *.chello.pl

@Danie(L):
Jedynie dla takich komentarzy jeszcze tutaj wchodzę. Cy kibice Legii to jeszcze kibice, czy klienci?
Naprawdę tego nie rozumiem. Pierwsze miejsce z dużą przewagą, a większość komentarzy na nie.

odpowiedz
Danie(L) - 28.06.2020 / 15:08, *.centertel.pl

Coraz trudniej się czyta te komenty, a to stolarski, a to vuko zesrany, a to albance przyjadą. To jest futbol a nie siatkówka. To jest granie po przerwie dłuższej niż między sezonami. Na początku sezonu każdy, dosłownie każdy trener rotuje składem żeby nie przegiąć z obciążeniem bo ryzykujesz wtedy kontuzje mięśniową. Nawet Ronaldo i Messi nie grają wtedy co 3 dni. Vuko to tłumaczy jak dzieciom a tu prawie każdy lepiej wie. Legia po tej przerwie jest bez formy patrząc ogólnie a do tego naprawdę przetrzebiona kontuzjami. Ale lament nie jest potrzebny. Nam wystarczy jedno zwycięstwo w 4 meczach... Albo 3 remisy. I przypominam, że jak jest formą w czerwcu to nie znaczy że będzie w sierpniu i odwrotnie. W tym roku puchary to jak mundial. Jeden mecz w rundzie co tydzień przeplatany ligą. To będzie wyzwanie dla każdego a niespodzianek nie zabraknie. Tam trzeba być przygotowanym a teraz można czlapac od meczu do meczu bo Legia nie przegrywa i póki co wystarczy.

odpowiedz
Kjare - 28.06.2020 / 15:24, *.plus.pl

@Danie(L): sorry , ale nawet bez dwóch czy trzech kluczowych zawodników oraz po takiej przerwie piłkarze muszą mieć pomysł na grę. Nie mówiąc o rozegraniu na jedno dwa podania. Można zrozumieć pewne braki kondycyjne czy grę z marginesem błędu. Ale tu jest parodia drużyny zawodowej.

odpowiedz
Danie(L) - 28.06.2020 / 16:19, *.centertel.pl

@Kjare:
Przesadzasz, jak i spora grupa tutaj, to jest liga, nikt nie zagra rundy na wysokim poziomie. W Zabrzu graliśmy całkiem dobrze i z pomysłem. Wróciliśmy bez punktów. Tu graliśmy gorzej ale nie źle jak piszesz. Ani Jaga ani Piast nie stworzyli sytuacji. To jest gownoburza bo mamy cele realizować; mistrzostwo, puchar, grupa w Europie. Krok po kroku. Lech grał z nami super i przegrał, liczą się punkty i tytuł. Ta drużyna grała już świetne mecze i jeszcze zagra. Kto wie, może za tydzień.

odpowiedz
(L) ukas - 28.06.2020 / 14:57, *.as9105.com

Dokładnie STOP narzekaniu NAKAZ strzelaniu (do siatki)

odpowiedz
bum - 28.06.2020 / 14:19, *.135.90

wiecznie mam zwale z tego narzekania na sedziow ale parowka szymon bez kitu wcisnal nam karnego.. I £ajza nawett nie zerknela na powtorke a kontakt tam byl minimalny. Mogl gwizdnac wiec gwizdnal... docenialem jego warsztat mimo kilku krzywdzacych Legie decyzji w jego karierze. Ale wczoraj to sam sobie napisal na czole kim jest haha. Dziekuje do widzenia. Pozdrowki!

odpowiedz
Hahahahahahaha - 28.06.2020 / 13:36, *.master.pl

" Trenerem sezonu został wybrany Aleksandar Vuković "

odpowiedz
GL - 28.06.2020 / 13:13, *.tpnet.pl

P.Sedzia powinien byl skorzystac z VAR-u zeby nie bylo watpliwosci co do karnego ale w tym przypadku uznal ze karny sie nalezy i tak tez sie stalo !!

odpowiedz
SF - 28.06.2020 / 13:01, *.tpnet.pl

Najprostsza droga do mistrzowstwa wiedzie przez wygrana w Poznaniu !!

odpowiedz
Farme(L) - 28.06.2020 / 12:13, *.virginm.net

@lolo: Gra to jedno, a Marciniak to drugie. Wielu przewidywało przed meczem czerwoną kartkę, karnego i przerywanej bez sensu gry co chwilę, żeby uwaga była skupiona na nim. Karny dyskusyjny a druga kartka dla Rymaniaka to jakiś żart. Dobrze, że chociaż w przypadku gola ktoś gwiazdę światowej klasy sędziowskiej przekonał, że gol był.
Co do gry to już wszystko chyba było tu opisane, więc pastwił się nie będę. Gra wyglada słabo ostatnio, choć w przekroju całego sezonu były też dobre mecze. Mistrzostwo i Puchar dla Legii coraz bliżej więc tak czy inaczej trener i drużyna prawdopodobnie spełni nasze oczekiwania o podwójnej koronie.
Pozdrawiam (L)

odpowiedz
piotrek L - 28.06.2020 / 11:33, *.tpnet.pl

ja to widze tak fornalik ma wieksze doswiadczenie i na koniec sezonu to wychodzi 2 spr to ta przerwa ktorej byc nie powinno na jednych zadzialalo to lepiej na drugich gorzej i mowie tu o pilkarzach nie klubach 3TO kontuzje z veso jest inna gra mam nadzieje ze kudlaty kogos kupi ale nie jakiegos mladenowicia bo rocha ten sam poziom niech skauci zapracuja na wyplate

odpowiedz
Mateusz z Gór - 28.06.2020 / 10:43, *.inetia.pl

Zgadzam się w kwestii karnego. Sędzia powinien tego nie gwizdać, a po akcji sprawdzić. Ale jak debil gwizdnął, więc musiał decyzję utrzymać, bo kontakt był, ale nie spowodował upadku. Czyli baaardzo miękki karny, w takiej sytuacji podtrzymana zostaje pierwotna decyzja, która jest niezgodna z duchem gry. Brawo Panie Marciniak, kolejny raz Twoja głupota sprawia, że w myśl przepisów nie możesz zmienić swojej decyzji na lepszą i bardziej sprawiedliwą. Czy to Ekstraklasa, czy Liga Mistrzów, wszędzie to samo. Na poziomie europejskim bardzo rzadko zdarza się, by piłkarze skakali do arbitra, co rzecz jasna nie tyczy się naszego sędziego międzynarodowego, który zawsze jest najważniejszy i który jako jedyny obok Mateu Lahoza nie ma szacunku u piłkarzy, bo ci zwyczajnie go na boisku wyśmiewają. Brawo, Panie Sędzio. Brawo.

odpowiedz
Zduneq - 28.06.2020 / 12:17, *.play-internet.pl

@Mateusz z Gór:
Za to as kier dla piasta była sprawiedliwy?
Obiektywizmu trochę.
Obiektywnie to piast bez kartki, za to Wszolek z czerwienią i karny dla Gliwic.
Ewidentnie widać w drużynie rozprężenie.zamiast zagrać 2-3 mecze na pełnej i przyklepać tytuł to zaczyna się kunktatorstwo i minimalizm

odpowiedz
Singspiel - 28.06.2020 / 12:19, *.plus.pl

@Mateusz z Gór: sedzia zawsze moze zmienic decyzję po obejrzeniu VAR i jest to dosc powszechne. Marciniak jednak nie pofatygowal sie do monitorka

odpowiedz
Mateusz z Gór - 28.06.2020 / 12:34, *.inetia.pl

@Singspiel:

Nie do końca. Sędzia podtrzymuje pierwotną decyzję, jeśli nie ma oczywistego błędu. Czyli, gdyby puścił akcję, a potem sprawdzał na video to karnego by nie było. Ale skoro najpierw gwizdnął to karny został przyznany, choć jest to decyzja niezgodna z duchem gry, bo należało to puścić.

@Zduneq:

Brak związku między moją wypowiedzią, a Twoim komentarzem.

odpowiedz
Singspiel - 28.06.2020 / 19:45, *.plus.pl

@Mateusz z Gór: nie ma przepisu, który nie pozwala sędziemu odwolac karnego po obejrzeniu powtórki. Zdarza sie to dość często. To nie jest tak, ze jak przyzna karnego, to nie moze zmienic decyzji. Czy puszcza gre, czy gwizdze, decyduje VAR

odpowiedz
Mateusz z Gór - 28.06.2020 / 21:43, *.inetia.pl

@Singspiel:

Nie no jasne, ale jeżeli jest to miękki karny, który można gwizdnąć w dwie strony to sędzia podtrzyma pierwotną decyzję, nawet jeżeli po powtórce wydałoby mu się, że lepiej było nie gwizdać, bo skoro nie ma rażącego błędu to VARowiec nie zwróci mu na to uwagi.

odpowiedz
tekken (L) - 28.06.2020 / 09:24, *.chello.pl

Jak pozbywa się 3 napastników: Carlitos, Kulenović, Niezgoda. Do tego Kante ma kontuzje to trzeba dobrze uzupełnić. Masz Vuko farta,że pojawił się Rosołek, bo rożnie mogłoby być ;). Trzeba go wprowadzać umiejętnie.

P.S. Gwilia to chyba złe korki założył, bo się ślizgał jak na lodzie?

odpowiedz
SF - 28.06.2020 / 09:20, *.tpnet.pl

Dalej czekamy na "MISTRZA" oraz czekamy na mecz we Wroclawiu co sie tam wydarzy !!

odpowiedz
ASA - 28.06.2020 / 08:29, *.centertel.pl

większość komentarzy to brednie niemających pojęcia,o futbolu chłopców. Nigdy nie graliście i nie prowadziliście zespołu. Nie macie pojęcia o trenowaniu. Nie zawsze zagra się widowiskowo, nie zawsze zajedzie rywala. Trener ma ich wszystkich na co dzień i widzi kto jest do gry. Wy możecie tylko na fifie skład ustalać. Piast tez zagral 2 mecze bez polotu ostatnio. To normalne.

odpowiedz
Darek - 28.06.2020 / 09:14, *.chello.pl

@ASA: Całe szczęście że Piast zagrał 2 mecze bez polotu bo byśmy mieli po mistrzostwie jak rok temu.5 punktów w rundzie mistrzowskiej na 9 do zdobycia.A w ostatnich 4 meczach 5 punktów na 12 możliwych.Widać,że drużyna na koniec sezonu gra słabiej.
Myślałem że pod nieobecność Vesovicia bedzie grał Stolarski ale okazuje się po rozegraniu dwóch meczów z rzedu już jest przemeczony.A wcześniej grał praktycznie tyle co nic.
Jeżeli po rozegraniu 3 meczów w tydzień drużyna jest połamana i niektórzy nie mają sił to po co pchać się do europy.Grając w europie trzeba grać co trzy dni do grudnia.Ale ostatnio to nie nasz problem.
Słabo trenerze.Znowu mistrzostwo zdobyte psim swędem jak to pan mówił rok temu.

odpowiedz
tekken (L) - 28.06.2020 / 09:26, *.chello.pl

@ASA: Ten Piast ma całkiem mocny skład. Dobrze,że nie zagrał Badia i Jodłowiec, bo byłyby bencki.

odpowiedz
Kibic emeryt - 28.06.2020 / 10:40, *.centertel.pl

Dokładnie jest tak jak napisałeś
Vuko zaczyna ratować słabszą gre rotacjami i głupim tłumaczeniem a
mnie się wydaje że coś źle zagrało w przygotowaniu po przerwie i tyle .
Mecz w Białymstoku i pierwsza połowa wczoraj to odzwierciedlenie gry w najgorszych czasach pracy Vuko

odpowiedz
WETERAN - 28.06.2020 / 10:50, *.chello.pl

@ASA: Bardzo słuszna uwaga. Ponadto: nie liczy się jeden mecz, a cały sezon. Drużyna WYPRACOWAŁA sobie solidną przewagę, a teraz, w nienormalnych warunkach, walczy o mistrzostwo. Bywa trudno, ale to ciągle 11 punktów przewagi, więc dobre rady zachowajcie na "Orliki".

odpowiedz
Arek - 28.06.2020 / 14:45, *.tpnet.pl

@Darek :/Daria, Stolarski to właśnie po kontuzji wrócił. Miał złamaną kość śródstopia, nie wiem czy kojarzysz. Poza tym, skąd możesz wiedzieć, co będzie dalej? Póki co to mamy 11 pkt. przewagi, więc nie wiem gdzie tu jest mistrzostwo psim swędem. Jeśli zdobędziemy je z punktem przewagi wtedy będzie można coś takiego powiedzieć. A póki co, szkoda czytać tej jęki. Bo dramat to jest w tych wpisach, a nie na boisku. Bo, że 1, czy 2 mecze będą słabsze, nie trzeba być znawcą i ekspertem piłkarskim. Zwłaszcza, że to na prawdę dziwny i specyficzny sezon.

odpowiedz
76 - 28.06.2020 / 00:11, *.tpnet.pl

Urwa puchary? Ludzie jakiś piast co gra w puszce przyjezdza i po raz kolejny nas leje...przeciez ten kirkeskov to jest 2razy lepszy od tego jedrzejczyka(200tysi co miesiac) ludzie przyjada tu jacys czarnogorcy albo albancy i w .upe na 100%.....brak zaangazowania dynamiki serca...gliwice po raz kolejny leją stolice...jprd

odpowiedz
Jerz z Potoku - 28.06.2020 / 01:41, *.chello.pl

@76:
Kolego, proponuję więcej dystansu do samego siebie i ukochanej drużyny.
Niestety, na obecną chwilę, to Piast gra skuteczniejszą piłkę. Oczywiście jest ona "obrzydliwa" dla oczu, ale do bólu skuteczna. A nasi? Kilka ułańskich szarż na połowie rywala i to byłoby na tyle. Ponadto: wysyp kontuzji, brak napastnika oraz bramkarza i nieszczęścia już ustawiają się w kolejce. Jak temu zaradzić? "Doczłapać" na pozycji lidera do końca rozgrywek i pilnie realizować wzmocnienia na 3-4 pozycjach. Innej drogi nie ma...
Serdeczności

odpowiedz
Arek - 27.06.2020 / 23:37, *.tpnet.pl

Jest jakiś problem, z tymi trzecimi meczami. Z łachem powinno być lepiej, bo nie ma meczu w tygodniu to i powinna dynamika wrócić.

odpowiedz
Wolfik - 27.06.2020 / 23:44, *.mm.pl

@Arek: O ile Vuko znowu się nie zesra...

odpowiedz
Ataman - 27.06.2020 / 23:02, *.centertel.pl

Legia gra kichę i to jest wina Vukovicia, bo tak ustawił grę w głowach Legionistów

odpowiedz
News⚽️Legia - 27.06.2020 / 23:01, *.amazonaws.com

Vuko jak sie nie cieszysz?to zamilcz powiedz choć że dalej nie masz pewnego stałego zespołu,ten szacunek do piasta to twoja choroba...jak sezon temu...weź coś Keli?albo odstaw,Albion już jedź na urlop chorobowy I zostaw pałeczke twoim dwym fantstycznym pomocnikom trenerom?

odpowiedz
Sorry za ortografie bo jestem wkurzony - 27.06.2020 / 23:03, *.amazonaws.com

@News⚽️Legia:

odpowiedz
Arek - 27.06.2020 / 23:29, *.tpnet.pl

@News⚽️Legia: Ty właśnie chyba odstawiłeś. Bo znowu nie po polsku. Nie odstawiaj, tylko bierz.

odpowiedz
lolo - 27.06.2020 / 22:45, *.tpnet.pl

A co wy chcecie od sędziego? Zagrali amatorkę, bez pomysłu, bez zaangażowania! Przecież tego oglądać się nie dało! O czym mówicie? O zawodowcach, którzy zarabiają kilkadziesiąt tysięcy złotych miesięcznie i nie umieją grać prostej piłki!!! Wstyd!!! Żenada!!! Dalej myślcie że to przez Marciniaka! Weź się Vuković do pracy! Błazny!!!!

odpowiedz
12 kufli - 27.06.2020 / 22:35, *.orange.pl

1. Jędza na prawą obronę pasuje jak pięść do oka
2. Zdjęcie Lewczuka a zostawienie Wieteski to żart
3. Kiedy w końcu Marciniaka pogonią? Kiedyś jego sędziowanie było ok teraz babole jak u amatora. W jedną i drugą stronę.

odpowiedz
Andy - 27.06.2020 / 22:21, *.tpnet.pl

Przeczytałem wszystkie komentarze i mam tylko pretensje do tych którzy chwalą Vuko cały szacunek do niego ale on dostaje sraczki w końcowych kolejkach(poprzedni sezon) taki polski Murinio któremu brakuje szkoły. U siebie z Piastem przy tej przewadze punktowej gra sie o zwycięstwo i nie wystawia się skrzydłowego(Jedzą❤️) który już od ponad roku nie grał w taj roli a że względu na wykartkowanie lepiej było go posadzić na ławce a wystawić go w obronie na pyrlandii. Między wierszami Vuko przyznaje się do błędu ze niby Stolarski nie był przygotowany na 3 mecz gówno prawda. Gwila miał najgorszy mecz w sezonie ilość strat po których Piast kontraatakowal tylko powiększyło moją siwiznę. Taka zachowawcza taktyka wzbudza moje obawy.

odpowiedz
Thomas67 - 27.06.2020 / 22:12, *.sky.com

Vuko ma rację. Praca sędziego to skandal. Marciniak nawet nie udaje, że jest obiektywny. Od czego do cholery jest VAR. Druga sprawa to komentarz w Canal plus. Tych dwóch pseudo komentatorow powinno pracować dla Piast tv.

odpowiedz
Danie(L) - 27.06.2020 / 21:45, *.centertel.pl

Co wy z tymi pucharami. Do pucharów daleka droga, musimy się po sezonie pozbierać, uzupełnić skład, zacząć sezon i dopiero będą puchary. Na teraz trzeba przyklepac mistrza i potem grać młodymi, nie h się uczą. Nie wyrośliśmy ponad ligę i trzeba chodzić po ziemi. Trzeba się cieszyć, że odrabiamy straty, że trener umie zmianami pomoc drużynie. Przez lata tak nie było. Teraz trzeba myśleć co dalej, jest jeszcze PP a my mamy poważne kłopoty kadrowe. A wy już o porażce w pucharach. Lodu troszkę, na razie regeneracja i może się zaklepie tytuł w Poznaniu, to by super smakowało ;-)

odpowiedz
Wolfik - 27.06.2020 / 21:43, *.mm.pl

Piszę to z dużym smutkiem, ale wrócił w grze Legii minimalizm. Miałem nadzieję, że to już przeszłość, że nasza gra pressingiem będzie naszym znakiem rozpoznawczym przynajmniej w lidze. Mecze w w Białymstoku, a zwłaszcza ten dzisiejszy spowodował że koszmar tysiaca podań w wolnym tempie wraca. A przecież nie przyjechał do nas chociażby Rangers, tylko Piast który nie strzelił bramki z akcji chyba od 5-ciu kolejek.A przecież mecz przegrany z sezonu zasadniczego był o niebo lepszy w naszym wykonaniu.

Pytanie zasadnicze: dlaczego kolejny już trener na siłę szuka PO skoro mamy na tej pozycji Pawła Stolarskiego. Z całym szacunkiem dla Jędzy ale on do szybkiej gry się nie nadaje. Nie ma Veso, trudno niech gra Paweł, który jest i szybki i ma niezłe "kopyto". Wystawiając na ta pozycję Jędzę, odcinamy sobie sami w ofensywie jedno skrzydło. PO CO?

odpowiedz
PiotrŻo(L)iborz - 27.06.2020 / 21:57, *.play-internet.pl

@Wolfik: też uważam, że było słabo, ale trzeba pamiętać o kilku kontuzjach i możliwe, że piłkarze trochę się bali o swoje zdrowie. Obie drużyny grały piach, i w sumie remis mie jest zły, ale rzeczywiście, nawet mecz w Białym Stoku był 100% leprzy i szybszy.

odpowiedz
tekken (L) - 28.06.2020 / 09:39, *.chello.pl

@Wolfik: Z Jędzą to raczej pewnie chodziło o obronę i zabezpieczenie skrzydła, a to co Jędza w ataku to on już pewnie tak sam od siebie dodawał.

odpowiedz
Wolfik - 28.06.2020 / 12:50, *.mm.pl

@tekken (L): Dlatego napisałem, że wrócił koszmar.

odpowiedz
Kasztan - 27.06.2020 / 21:42, *.47.126

Vuko parodysto drugi już raz pod rząd ustawiasz drużynę bojaźliwie na remis.
Ostatnie 10 min to kryminał jeśli chodzi o Gvilię - gonimy wynik a on spowalnia i gra do boku do tyłu zamiast do przodu
Dramat

odpowiedz
Warszawiak1234 - 27.06.2020 / 21:39, *.chello.pl

O co mozna sie dzisiaj przyczepic?! O wiele i o nic. Tak wyszlo. Ma Fornalik patent na Legie. Szkoda tej obrony. Uwazam ze Rocha nawet w tej formie bylby lepszy od Karbo. A Karbo zdecydowanie do pomocy ale to tylko moje medrkowanie. Martins najgorszy. Nie poznaje czlowieka.

odpowiedz
Pawcio - 27.06.2020 / 21:29, *.orange.pl

Gwillia najslabszy na boisku - wielka szkoda ze ma az takie wachania formy

odpowiedz
singspiel - 27.06.2020 / 21:35, *.centertel.pl

@Pawcio: gra każdy mecz. powinien odpocząć

odpowiedz
juhas - 27.06.2020 / 21:17, *.tpnet.pl

Tu się nie ma z czego cieszyć dzisiejsza gra Legii to katasrofa ludzie graliśmy 11 na 10 i ledwo zremisowaliśmy coś tu jest chyba jednak jest nie tak juhas

odpowiedz
Michał - 27.06.2020 / 21:05, *.plus.pl

Przde karnym ewidentnie nakładka na Antoliciu.Marciniak do okulisty.

odpowiedz
Pół - 27.06.2020 / 21:00, *.chello.pl

Ja Legii ani Vuko za grę winić nie będę. Trzeba spojrzeć obiektywnie, że po tak krótkim okresie na przygotowania i pladze kontuzji ciężko wygrywać z meczu na mecz. Co do meczu warto jednak zaznaczyć, że to Piast grał pseudo piłkę nożną, Tylko się wykładali, o dobrych akcjach nie wspominając. Gdyby nie karny Legia by na luzie wygrała.

odpowiedz
olew - 27.06.2020 / 20:55, *.vectranet.pl

mecz się zaczął dopiero po karnym, Vuko nie trafił ze składem, ale potem dobrze korygował, ten Rosołek coś ma ! Brawo Legia !!!

odpowiedz
ff - 27.06.2020 / 20:55, *.orange.pl

Gdyby Marciniak obejrzał VAR to zobaczyłby, że tuż przed akcją sfaulowany został przez Hateleya Antolić (nakładka)

odpowiedz
Michał - 27.06.2020 / 21:03, *.plus.pl

@ff: wlaśnie brawo przed karnym ten wspanialy sędzia MIĘDZYNARODOWY nie odgwizdał nakładki na Antoliciu.No może nie widział...jak dużo w meczach LEGII .#NIE MARCINIAKA NA LEGII!

odpowiedz
Michał - 27.06.2020 / 20:53, *.plus.pl

Ten karny to było tylko dotknięcie i w poważnych ligach by tego nie gwizdneli a ten przewracajacy się z głodu dostał by żółtą kartkę no ale to Polska liga i Marciniak wszech wiedzacy.Wstyd sedzio jeśli można cie tak nazwać.Dziś wszystko gwizdal dla piasta.

odpowiedz
pol - 27.06.2020 / 20:51, *.chello.pl

pinokio drewniany trenerzyna

odpowiedz
Michał - 27.06.2020 / 20:49, *.plus.pl

Tak brawo VUKO Fornalik Boniek i Marciniak to jedna klika.Takiego karnego oprócz Marciniaka to wszyscy by sprawdzili na varze tylko nie kolega.To jest sędzia międzynarodowy wstyd dla całej Polski.A tak poza tym za wolno graliśmy w 11 na 10 i kilka lepszych decyzji pod polem karnym- chłodna glowa i mielibyśmy 3 pkty.Kielbasy do góry i jedziemy dalej.CAŁA LEGIA ZAWSZE RAZEM.Trzymajcie się VUKO zdrowo i jazda dalej.LEGIA MISTRZ!

odpowiedz
Kris - 27.06.2020 / 20:56, *.chello.pl

@Michał: ja bym się tak tego biednego Marciniaka nie czepiał bo nam tez dal dwa prezenty,druga żółta dla Rymaniaka to troche żart,a wylecieć powinien Wieteska.
Gorszy problem jest z tym ze ten Marciniak to jest karykatura sędziego,ja nie wiem gdzie ten gość ma wtyki,ale musi mieć wysoko...

odpowiedz
ja - 27.06.2020 / 20:32, *.chello.pl

Wszołek idiotycznie wycina gościa w polu karnym, niktz piłkarzy nawet nieprotestuje, a Vuko ma o tego karnego jakiś ból.
Zaczyna powoli brzmieć jak Probież.

Kiedy Legia będzie miała prawdziwego trenera?

odpowiedz
singspiel - 27.06.2020 / 20:58, *.centertel.pl

@ja: piłkarz Piasta dużo dodał od siebie. Kontakt był minimalny. gość nie prowadził piłki w kierunku bramki, bez zagrożenia. wykorzystał obecność Wszołka i rzucił się, jakby ten go wyciął. Marciniak nie pierwszy raz próbuje nas tak skaleczyć.

odpowiedz
Lipa - 27.06.2020 / 20:30, *.centertel.pl

Z taką grą Vuko, Legia jest bez szans na na europejskie puchary... potrzeba 2-3 super grajków od razu do 1 składu

odpowiedz
ksieciunio - 27.06.2020 / 20:25, *.chello.pl

brawooooooo Aco za zmiany !!!!!!!!

odpowiedz
Elf - 27.06.2020 / 20:20, *.vectranet.pl

Trenerze z calym szacunkiem ale taktycznie to ostatnie dwa mecze Legii to Twoja sraczka. Ch... nie gra. Kopiecie sie po czolach. Co wy robicie na treningach?

odpowiedz
Krzeszczu - 27.06.2020 / 20:34, *.bredband2.com

@Elf: Graja w dziada i siatkonoge.

odpowiedz
Gic - 27.06.2020 / 20:36, *.chello.pl

@Elf:
Zgadzam się w 100% mamy 11 pkt przewagi a Vuko z pełnymi portkami gra na jakieś wymęczone 1:0. Wypadł veso i kante ale to tylko 2 gości. Dosyć takiej żenady.

odpowiedz
singspiel - 27.06.2020 / 21:00, *.centertel.pl

@Gic: jest masa kontuzji. w zasadzie gra 13-14 zawodników. zobacz ławkę podczas meczu z Arką. Był moment, że było 6-7 kontuzjowanych

odpowiedz
... - 28.06.2020 / 09:43, *.master.pl

@Krzeszczu: obawiam się, że trenują zdalnie.. w fifę.

odpowiedz
Gie - 27.06.2020 / 20:19, *.orange.pl

W koncu mamy trenera, ktory przegrywajac puszcza w boj napastnika/ów za obronce, a nie zdejmuje mu kolege z linii. Kolejny raz - brawo ACO!

odpowiedz
Kris - 27.06.2020 / 20:51, *.chello.pl

@Gie: pierwszy to powinien zejść Gwilia,chyba nawet Lewczuk by dzis lepiej zagrał na jego pozycji

odpowiedz
ben - 27.06.2020 / 20:54, *.inetia.pl

@Gie: zgadzam się i duży plus za Rochę i przestawienie Karbo

odpowiedz