fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (3)

+dodaj komentarz
(L) ukas - 28.06.2020 / 14:50, *.as9105.com

Zdolną młodzież mamy to prawda, ale jeśli o sam wynik chodzi to liczy się to co w siatce, a nie bo lub gdyby

odpowiedz
Sektor 200 - 28.06.2020 / 11:02, *.play-internet.pl

Rosołek mówi - zasłużyliśmy na więcej, Vuko daliśmy pretekst sędziemu. Ja jako kibic od 33 lat mówię TRZEBA MIEĆ JAJA I GRAĆ SWOJE. Już powinnismy dawno zamieść tą ekstraklapę a tak tylko płacz. Trzeba grać w piłkę a nie u buka. AVE

odpowiedz
L - 28.06.2020 / 12:22, *.tpnet.pl

@Sektor 200: Rosołek jest młody i z perspektywy boiska miał jeszcze sytuacje która mógł zamienić na gola wiec może uważać ze zasłużyli na więcej. Vuko natomiast jest śmieszny z tymi swoimi tekstami bo to jest zrzucanie odpowiedzialności za remis na sędziego. Nie przegraliśmy bo graliśmy za słabo tylko przegraliśmy bo sędzia cośtam. A piłkarze to widzą i biorą przykład niestety...

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.