Christian Gytkjaer nie zagra z Legią - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Gytkjaer nie zagra z Legią

Woytek, źródło: Legionisci.com

Legię dzieli już tylko jeden punkt do mistrzostwa i w najbliższą sobotę "Wojskowi" będą mogli zdobyć go w Poznaniu. Lech będzie musiał sobie radzić w starciu z warszawiakami bez swojego najlepszego strzelca, a zarazem najskuteczniejszego piłkarza w Ekstraklasie (21 goli). W meczu ze Śląskiem Wrocław Christian Gytkjær otrzymał czwartą żółtą kartkę i nie zagra z Legią.


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (28)

+dodaj komentarz
binio [ L] - 30.06.2020 / 10:13, *.chello.pl

nie pitol bronek i oddaj zloty pierscionek Legia byla pierwsza po rundzie zasadniczej

odpowiedz
bronek49 - 29.06.2020 / 17:17, *.chello.pl

jaki jeden punkt w dalszym ciągu sa potrzebnew trzy punkty bo jeżeli Legia zdobyłaby tylko 1 punkt a Piast wygrałby 4 ostatnie mecze to mieliby tyle samo punktów ale Piast w dwumeczu jest lepszy i on by zdobyl miatrzostwo Legii wystarczy jedno zwycięstwo lub dwa remisy

odpowiedz
Kasztan - 29.06.2020 / 17:24, *.47.77

@bronek49:
Byliśmy wyżej po rundzie podstawowej

odpowiedz
OSA(L) - 29.06.2020 / 19:32, *.chello.pl

@bronek49:
przeczytaj najpierw regulamin rozgrywek i odpowiedź Kasztana.
Ty(L)ko Mistrzostwo ! ... i Puchar :)

odpowiedz
OBOP - 29.06.2020 / 20:01, *.t-mobile.pl

@bronek49: cześć szogunie :)

odpowiedz
Artur - 29.06.2020 / 16:59, *.25.51

Witamy Christian na pokładzie. Wreszcie może zagrasz w pucharach, bo z Amiką Ci to nie grozi...

odpowiedz
tomiacab - 29.06.2020 / 10:08, *.129.215

Nie będzie swojemu przyszłemu klubowi stawał na drodze do mistrzostwa ;)

odpowiedz
Xxx - 29.06.2020 / 09:02, *.play-internet.pl

Legia mistrz Polski

odpowiedz
xaaxa2212 - 29.06.2020 / 10:54, *.tpnet.pl

@Xxx: w czym w hokeju?

odpowiedz
Miro - 29.06.2020 / 11:25, *.orange.pl

@xaaxa2212: ty pewno jesteś najlepszy w cymbergaja lub w czymś podobnym

odpowiedz
Sobo(L)ew - 30.06.2020 / 15:20, *.centertel.pl

@Miro: chyba w grze na cymbale swoim pustym.

odpowiedz
Przemass ( L ) - 28.06.2020 / 21:50, *.play-internet.pl

Trzeba w końcu przestać oglądać się na konkurencję. Kto zagra a kto nie. Co za różnica. Nasi zawodnicy muszą dać z siebie więcej. Martwmy się skutecznością napastników, błędami obrońców, stratami i niedokładnością pomocników i obsadą bramki na mecz z Lechem.

odpowiedz
Hw - 29.06.2020 / 17:05, *.orange.pl

@Przemass ( L ): krotko i konkretnie. Wygrac swoje

odpowiedz
Mateusz z Gór - 30.06.2020 / 07:07, *.inetia.pl

@Przemass ( L ):

Lol. Dla największych klubów na świecie rozpracowanie rywala to podstawa sukcesu , ale Legia nie musi tego robić. xD

odpowiedz
Głos rozsądku - 28.06.2020 / 20:37, *.amazonaws.com

Gytkier, Mladenovic, Płacheta? Brzmi nieźle....

odpowiedz
Pio - 28.06.2020 / 22:50, *.chello.pl

@Głos rozsądku: plachety nie będzie

odpowiedz
Sobo(L)ew - 29.06.2020 / 06:06, *.centertel.pl

@Pio: Gytkiera też nie, za stary jest. On pójdzie do MLS ALBO DO ARABÓW.

odpowiedz
Adamsson - 28.06.2020 / 20:35, *.vectranet.pl

Witamy w Warszawie!

odpowiedz
kaszex79 - 28.06.2020 / 20:21, *.telkab.pl

No to w pyrlandii rośnie sprzedaż srajtaśmy...powtórka z historii????

odpowiedz
... - 28.06.2020 / 20:55, *.t-mobile.pl

@kaszex79: obawiam się, że srajtaśma wykupiona przez wybitnego stratega

odpowiedz
Sobo(L)ew - 29.06.2020 / 06:08, *.centertel.pl

@Lechita: będziecie będziecie wycierać ze swojej dupy wycierać jak będziemy na waszym stadionie Mistrzostwo Polski zdobywać.

odpowiedz
xman - 28.06.2020 / 20:17, *.play-internet.pl

Przypadek? Nie sądzę:) coś jest jednak na rzeczy z tym jego przyjściem

odpowiedz
Karol - 28.06.2020 / 20:05, *.chello.pl

Uważam że artykuły typu „ ktoś tam nie zagra z Legią” pokazują innym że się ich boimy, a to źle. Nie patrzmy w szeregi rywali tylko róbmy swoje.

odpowiedz
Maro 1960 - 28.06.2020 / 20:16, *.chello.pl

@Karol : Jestem inne zdania. Raczej informuje o tym kto może zagrać.
Między wierszami jest to informacja, że się wykartkował żeby nie zagrać z nami.
Być może zagra u nas.

odpowiedz
KO - 28.06.2020 / 22:02, *.com.pl

@Maro 1960: No nie wiem, ta kartka była mocno naciągnięta...

odpowiedz
hajdukL - 29.06.2020 / 14:45, *.77.242

@Karol :
Słusznie. Jak ktoś pragnie informacji o stanie kadry przeciwników niech sobie ich szuka w innych źródłach bądź po prostu poczeka na zapowiedź meczu na łamach Legionistów.

odpowiedz
Adamsson - 29.06.2020 / 15:30, *.vectranet.pl

@hajdukL: rzeście niektórzy kompletnie nie zrozumieli przekazu .... :D

odpowiedz
De bile - 29.06.2020 / 20:35, *.centertel.pl

@Karol : ale z was ostre dzbany... nawet nie tępe

odpowiedz