Igor Lewczuk po golu w Poznaniu - fot. Hagi / Legionisci.com
REKLAMA

Wasze noty

Oceny legionistów za mecz z Lechem

Woytek, źródło: Legionisci.com

Najwyższą notę za sobotni mecz w Poznaniu przyznaliście Igorowi Lewczukowi. Występ strzelca jedynej bramki dla Legii oceniliście na 3,4 w skali 1-6. Minimalnie niższą notę uzyskał Luis Rocha. Większość pozostałych zawodników otrzymała oceny poniżej średniej, a najniżej oceniliście występ Tomasa Pekharta - 1,8.

W sumie oceniało 927 osób. Średnia ocena drużyny za to spotkanie to 2,7.

Lewczuk 3,4
Luis Rocha 3,3
Muzyk 3,1
Rosołek 3,0
Jędrzejczyk 2,9
Andre Martins 2,8
Cholewiak 2,8
Antolić 2,7
Gwilia 2,6
Karbownik 2,5
Stolarski 2,2
Wszołek 2,2
Luquinhas 2,2
Pekhart 1,8

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (10)

+dodaj komentarz
Pacho - 07.07.2020 / 11:01, *.chello.pl

Jędrzejczyk trochę wyższa nota. W zasadzie asysta plus kilka fajnych wejść pod koniec meczu. Mogło to przynieść remis.

odpowiedz
PLBBOY - 07.07.2020 / 08:45, *.227.22

Pekhart na ławkę.

odpowiedz
K(L)AKIER - 06.07.2020 / 22:30, *.inetia.pl

Antolic i Wszołek zdecydowanie za wysoko

odpowiedz
M3 - 06.07.2020 / 18:02, *.ip-point.pl

Jędrzejczyk i Gwilia też powinni mieć max 2,2. To samo nasz młody bramkarz. Druga bramka była do wyjęcia.

odpowiedz
Haha - 06.07.2020 / 10:24, *.play-internet.pl

Ręcznik, który zawalił dwie sztuki, miał kilka niepewnych interwencji i słabych wyprowadzeń piłki, generalnie był obsrany jak trzynastolatka przed pierwszym razem, ma trzeci wynik w drużynie. Ale debile tu oceniają ????????????

odpowiedz
Po(L)ubiony - 06.07.2020 / 10:33, *.chello.pl

@Haha: Pierwsza bramka , to zespołowy błąd krycia krótszego słupka. Niemal identyczną bramkę strzelił nam Felix w Warszawie. Strzału Kamińskiego, nie broniłby ani Majecki, ani Cierzniak, ani Malarz, ani Kuciak. Jędrzejczyk krył na radar, a Wszołek stał i patrzył.

odpowiedz
kryniek76 - 06.07.2020 / 12:17, *.amazonaws.com

@Haha:

chłopie gdzie byłeś i gdzie grałeś w jego wieku....

odpowiedz
Jozekkk - 06.07.2020 / 17:33, *.chello.pl

@kryniek76: jakie to ma znaczenie gdzie on był?
Gość jest za słaby na ekstraklasę. Ma strach w oczach i obrońcy nie mogą czuć się pewnie.
Myślę że max 3 liga dla niego aczkolwiek tam można znaleźć dużo lepszych bramkarzy.

odpowiedz
Po co nam mladenovic mamy swoich mlodych - 08.07.2020 / 07:51, *.play-internet.pl

@Po(L)ubiony: dlatego tez mowie nawet gdyby Buffon stal u nas to przy takiej pomocy obroncow noc by nie zrobil jedza jest przereklamowany poza machaniem lapami i groznymi minami nic ale to nic nie wnosi...

odpowiedz
Władeczek - 06.07.2020 / 10:23, *.netfala.pl

Ja bym wszystkim nieudacznikom dał pały faken za pierwszą połowę.

odpowiedz