Walerian Gwilia - fot. Piotr Kucza / FotoPyK
REKLAMA

Gwilia: Atakowaliśmy, ale nie potrafiliśmy strzelić

Woytek

- Mecz był ciężki. Cracovia strzeliła dwie bramki po przypadkowych sytuacjach. My atakowaliśmy i atakowaliśmy, ale nie potrafiliśmy strzelić - powiedział po meczu Walerian Gwilia.

- Wynik jest, jaki jest... Musimy zrobić analizę, patrzeć do przodu, koncentrować się na sobotnim spotkaniu i rozstrzygnąć sprawę mistrzostwa. Wygrywamy razem i przegrywamy razem - będziemy dalej jedną drużyną. Drugą bramkę Cracovia zdobyła ręką. Mam wrażenie, że cała Polska jest przeciwko Legii, ale będziemy się wszyscy razem jako drużyna temu przeciwstawiać. W sobotę musimy zrobić wszystko, by wygrać i zdobyć mistrzostwo. To jedyny cel - dodał Gruzin.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (32)

+dodaj komentarz
Ja jebie - 10.07.2020 / 03:44, *.t-mobile.pl

Co atakowaliscie? Kiedy ?!

odpowiedz
AAA - 08.07.2020 / 22:51, *.net.pl

Weż się za bieganie najpierw.

odpowiedz
Jotojo - 08.07.2020 / 19:04, *.chello.pl

Nie płakać tak po przegranym meczu, ja wiem, że trochę inna skala, ale wczoraj Juve przegrało z Milanem 2:4, a prowadzili 2:0, gdzie Milan praktycznie grając przez cały sezon piach ograł wielkie Juve toż oni powinni się załamać..., w sobotę będzie dobrze, osiągniemy zwycięski remis i też będzie pięknie, a w przyszłym sezonie pukniemy ich czwórką i się wyrówna :)

odpowiedz
Arek - 08.07.2020 / 23:41, *.tpnet.pl

@Jotojo: i to w 6 minut. Owszem, jest dołek, ale to nie znaczy, żeby zaraz wyzywać wszystkich jak leci. A Gwilia to mógłby jakiś meczyk na ławce zacząć i wejść w II połowie. Na jesieni to fajnie śmigało.

odpowiedz
Sss - 08.07.2020 / 18:38, *.t-mobile.pl

Drużyna rugby szuka kopacza do wielkiej bramki w kształcie litery H, tam napewno bardziej byś się przydał z takimi strzałami.. Oprawco Kevina samego w domu...

odpowiedz
Pawel - 08.07.2020 / 18:24, *.net.pl

On tak na trzezwo??

odpowiedz
Gosc - 08.07.2020 / 17:39, *.play-internet.pl

Oczywiście ze wszyscy grają przeciwko nam, najnormalniej w świecie chcą wygrać mecz a ze wy myślicie ze się każdy przed wami położy bo ktoś wam wmówił ze jesteście kozaki to inna kwestia

odpowiedz
lob - 08.07.2020 / 17:17, *.chello.pl

Obecnie najgorszy zawodnik w naszym klubie...........do futbolu amerykańskiego pasuje z tymi swoimi strzałami za stadion.............

odpowiedz
bronek49 - 08.07.2020 / 16:58, *.chello.pl

gwilla jesteś bardzo nędznym piłkarzem już nie mogę ciebie oglądać kiedy wreszcie posadzi cię trener na lawe co za głupek wymyślił żeby ciebie sprowadzić do Legii

odpowiedz
Mateusz z Gór - 08.07.2020 / 16:37, *.orange.pl

Nie widziałem meczu, ale abstrahując od tego ta wypowiedź jest bardzo słaba.

Ciekawe czemu przy zwycięstwach nie mówi się o bramkach w przypadkowych sytuacjach. Ciekawe czemu na pierwszy plan idą decyzje sędziowskie, a nie postawa drużyny. Przecież można po prostu zagrać dobrze, wtedy jedna ręka niekoniecznie zrobi różnice, podobnie jak przypadkowa bramka. Ale łatwiej szukać wymówek niż zagrać dobrze.

odpowiedz
Kacper - 08.07.2020 / 14:22, *.orange.pl

Odkupie bilet na Żyletę prosze o kontakt
500 235 266

odpowiedz
kot - 08.07.2020 / 13:20, *.chello.pl

Gwilla ława za całokształt

odpowiedz
EdiSolo - 08.07.2020 / 13:02, *.plus.pl

Gwilia, T y powinieneś siedzieć za takie strzały 10 metrów obok bramki.

odpowiedz
stolar - 08.07.2020 / 12:37, *.tpnet.pl

Facet jest na boisku 2 minuty i przegrywa sprint z gościem który biega od 85 minut. Oprócz Luqiniasa reszta dramat. Jędza się wku.wił o 3 bramki za późno.

odpowiedz
Sputnik 44 - 08.07.2020 / 12:20, *.vectranet.pl

Wieteska - wciąż młody, z długą umową, Vuko wciąż coś w nim widzi... Prawda jest taka, że babola teraz sadzi już co kwadrans a nie co mecz a ofensywne poczynania skończył z kurniku. Ale ponieważ nikt go nie kupi a trener wciąż daje mu szanse to za 10 lat będzie w galerii sław Legii obok Kuchego i Rzeźnika...

odpowiedz
Kuba - 08.07.2020 / 15:31, *.t-mobile.pl

@Sputnik 44: Wieteska się zakochał i dlatego nie myśli o piłce.

odpowiedz
Jotojo - 08.07.2020 / 18:45, *.chello.pl

@Sputnik 44:
z Wieteską to dobrze prawisz tak patrzę na niego to nie widzę w nim żadnej przyszłości, sprzedać teraz drogo i zapomnieć, może w innym klubie coś jak kurnik będzie bardziej błyszczał, może nawet zostanie ze dwa razy graczem kolejki...

odpowiedz
Julon - 08.07.2020 / 12:10, *.centertel.pl

Chłopie Ty nie powinieneś podchodzić do rzutów rożnych a także rozgrywania piłki poruszasz się z szybkością żółwia a strzelasz Panu Bogu w okno!

odpowiedz
Do redakcji - 08.07.2020 / 11:28, *.chello.pl

W tej waszej sondzie brakuje opcji: "na wszystkich". Wszędzie potrzebne jest wzmocnienie... od bramkarza do napastnika.

odpowiedz
xxx - 08.07.2020 / 15:55, *.chello.pl

@Do redakcji: On ma rację a puchary europejskie kończymy pierwszym meczem

odpowiedz
Satyricon - 08.07.2020 / 10:55, *.236.206

Muzyka bym aż tak nie krytykował. Chłopak z nr 3 nagle zostaje 1.Bez doświadczenia i ogrania. Ma talent i to widać. Po oszlifowaniu to może być kawał bramkarza. Gargamel bez formy,to widać. Może i walczy ale efekt zerowy. Witeś raczej Legii nie zbawi. Błędy kolosalne. Chyba już cała liga wie jak grać, jak gra Wieteska. Na koniec, statysta czyli Pekhart. Wczoraj żeby nie schodził z boiska w 57 minucie to nawet nie wiedziałem że grał. Ogólnie słabo to wygląda.

odpowiedz
M73 - 08.07.2020 / 09:41, *.handelsbanken.se

Słabi są, dobrze że nastawienie poprawne, wp… w weekend przeciętnej Cracovii - nic nie grali, i kończymy tą zabawę, czas poszukać napastnika i bramkarza spokojnie.

odpowiedz
Roma - 08.07.2020 / 09:15, *.plus.pl

Głupio gra, głupio gada

odpowiedz
Po(L)ubiony - 08.07.2020 / 08:58, *.chello.pl

Gwilia: atakowałem, ale nie potrafię strzelić.

odpowiedz
GL - 08.07.2020 / 08:45, *.tpnet.pl

To co robicie na treningach a moze sa za krotkie ia atakowac mozna caly mecz a gdzie sa efekty !!

odpowiedz
Kamil M - 08.07.2020 / 08:45, *.tvp.pl

Kontuzja Vesovicia pokazała, kto był liderem tego zespołu. Na skrzydłach prawie nie istniejemy. Dobrze, że Michał Karbownik zagrał trochę lepiej, niż choćby z Lechem Poznań, ale to było za mało, bo trzy bramki sami sobie strzeliliśmy: Mateusz Wieteska, widać było brak Igora Lewuczka... Mateusza czas sprzedać, to nie pierwsze wpadki i kuriozalne zachowania w obronie, Wojciech Muzyk, kiedy Wojtek Kowalczyk, mówi, że jest to za słaby bramkach na Legię, to nie wierzyłem do końca w słowa "Kowala", ale przyszedł mecz z Cracovia i aż nadto uwierzyłem. Sorry nie poziom Legii. Niech do końca rundy stoi Radek Cierzniak i szukamy bramkarza. Dalej mój ulubieniec Paweł Stolarski... Ile sekund minęło od wejścia i straty bramki przez naszego super obrońce 60-75? Czort wie... Niestety w Krakowie wyglądaliśmy, jak przypadkowa drużyna. Wiadomo braki kadrowe, bo brak Vesovicia, brak Antolicia, brak Lewuczka i Kante, to duże osłabienia. Ale nie wszystko da się tym tłumaczyć, bo w pierwszej połowie znowu staliśmy na boisku, dopiero w drugiej było poruszenie, podobnie, jak w Poznaniu. Niech z Cracovią zagra ta nasze legijne wilczki. A nóż, coś pokażą. Bo kolejne zmiany i nowe ustawienia, nic nie dają. A jak znam życie, to w sobotę z Cracovią zremisujemy, lub wygramy, bo Cracovia spięła się na wyżyny wczoraj. Probierz wykalkulował, że Puchar Polski jest celem numer 1, a sobotni mecz będzie bez znaczenia dla "Pasów", ale nie dla nas...

odpowiedz
Wolfik - 08.07.2020 / 09:34, *.mm.pl

@Kamil M: Wojciech Kowalczyk dużo mówi i czasem nawet coś napisze. Inna sprawa, że dość rzadko robi to z sensem. Obśmiać, skrytykować, zanegować jest bardzo łatwo. Znaleźć rozwiązanie - z tym jest gorzej.

odpowiedz
Jano - 08.07.2020 / 08:42, *.orange.pl

Gwilia bo nie umiecie lub wam się nie chce

odpowiedz
GL - 08.07.2020 / 08:36, *.tpnet.pl

To nie jest Gwilia z czasu gry w GZ !!

odpowiedz
SF - 08.07.2020 / 08:28, *.tpnet.pl

Odejdz z LEGII do druzyny rugby tam beda punkty !!

odpowiedz
Miłosz - 08.07.2020 / 08:27, *.play-internet.pl

Gwilia to człapak. Zero dynamiki i szybkości. W Polsce to nie przeszkadza. Europuchary nie są dla niego.

odpowiedz
Gclw - 08.07.2020 / 08:18, *.play-internet.pl

Bramki z przypadku, bramka ręką, wszyscy grają przeciwko Wam. Wszyscy winni tylko nie Wy, no k..wa dramat...

odpowiedz