Paweł Wszołek, Radosław Cielemęcki i Paweł Stolarski - fot. Piotr Kucza / FotoPyK
REKLAMA

Cielemęcki: Na taki moment czeka się całe życie

Wiśnia, źródło: Legionisci.com

- O tym, że zadebiutuję dowiedziałem się dwa dni przed meczem. Byłem wtedy bardzo szczęśliwy, ponieważ na taki moment czeka się całe życie. To było wyjątkowe spotkanie, ale traktowałem je jak każde inne. Byłem skoncentrowany na pracy, którą mam wykonać - powiedział po meczu z Lechią Radosław Cielemęcki.

- Na boisku czułem się bardzo dobrze. Myślę, że to był udany debiut, chociaż przytrafiły mi się błędy, które będę musiał przeanalizować. Drużyna wyglądała bardzo dobrze. Jesteśmy zadowoleni z remisu, chociaż wiemy, że mogliśmy pokusić się o zwycięstwo - dodał pomocnik.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (9)

+dodaj komentarz
kowaL - 16.07.2020 / 14:30, *.play-internet.pl

W porównaniu do dwóch kopaczy po tatusiach, to Radziu dałeś radę!

odpowiedz
SF - 16.07.2020 / 09:16, *.tpnet.pl

Nie bylo zle ale zawsze moze byc lepiej !!

odpowiedz
Marcinos - 16.07.2020 / 09:14, *.a1.hr

Mlody dal rade i wrozymy mu dobra przyszlosc, ***** anonimow piszacych farmazony w necie ;)

odpowiedz
Profesor207 - 16.07.2020 / 08:47, *.centertel.pl

Młody dał radę. Udźwignął ciężar.

odpowiedz
Szmu(L)ki - 16.07.2020 / 00:39, *.chello.pl

17latek gra ciężki wyjazd na diabelnie kluczowej pozycji środkowego pomocnika i nie daje d... Brawo Vuko za przygotowanie młodych.

odpowiedz
wrt - 16.07.2020 / 08:58, *.net.pl

@Szmu(L)ki: Borysiuk przy Vuko debiutował w wieku 16 lat ,na tej samej pozycji jednocześnie zastępując starszego kolegę , więc to nie pierwszy raz , już wtedy miał zadatki na trenera okazuje się

odpowiedz
cieciu - 15.07.2020 / 23:59, *.orange.pl

wybitna wypowiedź

odpowiedz
Szmu(L)ki - 16.07.2020 / 00:46, *.chello.pl

@cieciu: no ty w wieku 17 lat po tak ważnym wydarzeniu w życiu byś wyjechał z rozprawką doktorską i analizą meczu godną Kloppa xD

Koleś w wieku 17 lat spełnia marzenia, a ty walisz anonimowe farmazony w internecie LOLZ

odpowiedz
Wolfik - 16.07.2020 / 00:51, *.mm.pl

@Szmu(L)ki: Szkoda komentować...

odpowiedz