Przeciwko Lechii Astiz zagrał z opaską kapitańską - fot. Piotr Kucza / FotoPyK
REKLAMA

Astiz: Zagraliśmy nieźle

Wiśnia, źródło: Legionisci.com

- Na boisku czułem się bardzo dobrze, chociaż długo nie grałem. Wydaję mi się, że zarówno ja jak i cała drużyna wywiązaliśmy się z tego, czego oczekiwał od nas trener. Nasza gra wyglądała nieźle - stwierdził po zremisowanym meczu z Lechią Inaki Astiz.

- Debiutanci zagrali dzisiaj dobrze. To był dla nich ważny mecz i widać było, że chcą się pokazać z dobrej strony. "Cielu" wystąpił od pierwszej minuty i udowodnił, że ma spory potencjał. Mam nadzieję, że doświadczenie, które zebrali będzie im pomagało w przyszłości - powiedział obrońca.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (2)

+dodaj komentarz
Zlb82 - 16.07.2020 / 14:07, *.t-mobile.pl

Szpaler. Coś pięknego!!!!Szacun.

odpowiedz
Matt - 16.07.2020 / 13:34, *.tpnet.pl

W nowym sezonie Inaki na boisko, Wietes na ławkę.

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2020 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.