REKLAMA

Szymon Pałka nowym siatkarzem Legii

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Sekcja siatkówki Legii Warszawa pozyskała bardzo dobrego zawodnika, który w ostatnim sezonie występował w I lidze, 26-letniego przyjmującego Szymona Pałkę. Urodzony w Rzeszowie zawodnik w warszawskim klubie występować będzie z numerem 7. Przez ostatnie trzy lata Pałka występował z LUK Politechnice Lublin, a wcześniej był graczem TSV Sanok, Karpat Krosno, Błękitnych Ropczyce oraz Resovii. W barwach rzeszowskiego klubu zdobył dwa medale Mistrzostw Polski Juniorów (srebro w 2013 oraz brąz rok wcześniej), złoty (2011) i srerbny (2012) medal Młodej Ligi oraz Mistrzostwo Polski Kadetów (2010).

W sezonie 2018/19 Szymon Pałka wywalczył z Politechniką Lublin awans z drugiej do pierwszej ligi i na tym poziomie występował w ostatnich rozgrywkach. Teraz liczymy, że pomoże Legii w awansie na zaplecze ekstraklasy.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.