Jakub Wojciechowski - fot. Legiakosz.com
REKLAMA

Wojciechowski trafił do Serie A2

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Jakub Wojciechowski, który w trakcie minionego sezonu został zawodnikiem Legii, znalazł nowy klub i w sezonie 2020/21 będzie występował we włoskim Edilnol Pallacanestro Biella w Serie A2. W barwach Legii Wojciechowski, z powodu koronawirusa i przedwczesnego zakończenia rozgrywek, rozegrał tylko jedno spotkanie (2 pkt. i 4 zbiórki w ciągu 19:03 min.). W sezonie 2018/19 silny skrzydłowy występował już we Włoszech, w Happy Casa Brindisi w Serie A, gdzie rozegrał 26 meczów i awansował ze swoim klubem do finału krajowego pucharu.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2020 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.