fot. PZPN
REKLAMA

Losowanie Pucharu Polski

PP: GKS Bełchatów pierwszym rywalem Legii

Mishka, źródło: Legionisci.com

W poniedziałek w siedzibie PZPN odbyło się losowanie pierwszej rundy Pucharu Polski w sezonie 2020/21. W 1/32 finału podopieczni Aleksandara Vukovicia zagrają na wyjeździe z GKS-em Bełchatów. Spotkania tej rundy zaplanowano na 14-16 sierpnia. W związku z udziałem Legii w eliminacjach Ligi Mistrzów, które rozpoczną się 18-19 sierpnia, można wstępnie założyć, że mecz pucharowy zostanie rozegrany 14 sierpnia.

Wcześniej odbędą się spotkania rundy wstępnej, w której zagra osiem drużyn, ale automatyczny awans uzyskał Górnik Polkowice, ponieważ Gryf Wejherowo został wykluczony z rozgrywek.

Runda wstępna (8-9 sierpnia)
Górnik Polkowice - Gryf Wejherowo (mecz nie odbędzie się, awans Górnika)
Błękitni Stargard - Legionovia Legionowo
Lech II Poznań - Elana Toruń
Skra Częstochowa - Stal Stalowa Wola

Wszystkie pary I rundy Pucharu Polski:
Odra Opole - Lech Poznań
GKS Bełchatów - Legia Warszawa
Chrobry Głogów - Cracovia
Resovia - Piast Gliwice
Ślęza Wrocław - Wigry Suwałki
Polonia Nysa / Stal Brzeg - Górnik Łęczna
Górnik Polkowice - Arka Gdynia
Polonia Środa Wielkopolska / KKS Kalisz - Korona Kielce
Łódzki ZPN - Widzew Łódź
Garbarnia Kraków - GKS Katowice
Unia Janikowo / Zawisza Bydgoszcz - Zagłębie Sosnowiec
Podhale Nowy Targ - Pogoń Szczecin
Błękitni Stargard / Legionovia Legionowo - Warta Poznań
Stomil Olsztyn - GKS Jastrzębie
Radomiak Radom - Miedź Legnica
Ruch Wysokie Mazowieckie / Olimpia Zambrów - Znicz Pruszków
Stal Rzeszów - Podbeskidzie Bielsko-Biała
GKS Tychy - Wisła Płock
Lubuski ZPN - Świt Skolwin (Szczecin)
ŁKS Łódź - Śląsk Wrocław
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Zagłębie Lubin
Sandecja Nowy Sącz - Raków Częstochowa
Chełmianka Chełm / Orlęta Radzyń Podlaski - Pogoń Siedlce
Skra Częstochowa / Stal Stalowa Wola - Lechia Gdańsk
Jaguar Kokoszki (Gdańsk) / Radunia Stężyca - Puszcza Niepołomice
Śląski ZPN - Znicz Biała Piska / Sokół Ostróda
Górnik Zabrze - Jagiellonia Białystok
Bytovia Bytów - Bruk-Bet Termalica Nieciecza
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski - Wisła Kraków
Chojniczanka Chojnice - Olimpia Elbląg
Olimpia Grudziądz - Lech II Poznań / Elana Toruń
Podkarpacki ZPN - Stal Mielec

Mecze 1/16 finału zaplanowano na 31 października.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (26)

+dodaj komentarz
Kibic gks b - 27.07.2020 / 22:08, *.plus.pl

Lekki łatwy i przyjemny mecz was czeka Legioniści. U nas kadra liczy ok. 15 piłkarzy z czego ok 10 to młodzieżowy bez żadnego doświadczenia, pozdro z Bełchatowa

odpowiedz
Bamber 140 KG - 27.07.2020 / 16:21, *.t-mobile.pl

Dojedziemy ich!!!

odpowiedz
Aro - 27.07.2020 / 14:38, *.play-internet.pl

Jaguar kokoszki

odpowiedz
rudy zarozumialy orangutan rzadzi polska pilka - 27.07.2020 / 14:06, *.orange.pl

Pamietam Feyenoord, Ajax, PSV, AZ Alkmaar i FC Utrecht grajacy w pucharach rok temu - zagrali od 1/16 finalu pucharu holandii - a ta 1/16 sie odbyla 19 grudnia... Holenderski zwiazek robi wszystko by dogodzic i pomoc swoim klubom i nawet w lidze powymyslal nowe godziny dla pucharowiczow by ten terminarz nie byl tak napiety.

U nas z kolej ruda malpa ze swoimi szympansami robi wszystko by tym polskim klubom przeszkodzic i utrudnic zycie.

odpowiedz
Ding - 27.07.2020 / 13:22, *.play-internet.pl

Ktoś się uparł, by wyjazdy były dalekie.

odpowiedz
... - 27.07.2020 / 13:13, *.master.pl

Będzie ciężko

odpowiedz
meteor - 27.07.2020 / 13:34, *.t-mobile.pl

@...: Też tak coś czuję. W każdej edycji Pucharu Polski jest jakaś niespodzianka. GKS nie będzie miał nic do stracenia ... nawet najlepszym nie raz noga się może podwinąć.

odpowiedz
atmosferic - 27.07.2020 / 13:57, *.orange.pl

@...: Ciezko na to zadupie trafic to na pewno.

odpowiedz
Kibic L - 27.07.2020 / 12:57, *.tpnet.pl

Sektor gości 384 miejsca, z tego co drugie wolne to wychodzi 192.... W tym sezonie o ile będą wyjazdy to ludzie z otwartej załapią się na bilety do poznania, Wrocław i Gdańska....

odpowiedz
WKS BKS - 27.07.2020 / 13:15, *.plus.pl

@Kibic L:
Nie zdziw się. Goście siedzą w domach. Tak będzie. Sektory wyłączone lub sprzedaż normalna. Żadnej zooooorganizowanej watahy nikt nie chce. Przykłady z Łodzi i z A4 az nadto jednoznaczne.

odpowiedz
Felek - 27.07.2020 / 12:45, *.netfala.pl

Jedziemy specjalem czy furami? Kiedy zapisy?

odpowiedz
Kibic L - 27.07.2020 / 12:58, *.tpnet.pl

@Felek: już były. Ekipa H podzieliła się między sobą.

odpowiedz
walkower - 27.07.2020 / 12:30, *.cyfrowypolsat.pl

Dlaczego Gryf Wejherowo został wykluczony z rozgrywek?

odpowiedz
Tomek - 27.07.2020 / 12:43, *.113.189

@walkower: Za zabawę fajerwerkami podczas meczu PP z Lechię Gdańsk

odpowiedz
anonimowy anonim - 27.07.2020 / 12:29, *.cyfrowypolsat.pl

Pamiętacie mecze z GKSem u siebie? Ten na otwarcie stadionu, gdzie Żewłakow nam strzelił? Albo ten, gdzie Berg wystawił Pinto i inne rezerwy i bramkę strzelił Ślusarski, który prowokował Żyletę?


Oba mecze były ustawione. Spójrzcie na kursy u buka, szkoda mi was, że dokładacie do tego interesu kupując bilety...

odpowiedz
Kibic L - 27.07.2020 / 13:00, *.tpnet.pl

@anonimowy anonim: pamiętam... Pierwszy mecz sezonu, ślusarski strzela w dolixzonym czasie pierwszej połowy i przegrywamy 0-1...

odpowiedz
wqrwiony po meczu PP z Cracovią - 27.07.2020 / 12:27, *.cyfrowypolsat.pl

Powiedzcie klubowym działaczom żeby nie umawiali się na to co z Cracovią czyli oddanie pucharu za ligę, bo GKSu nie ma w extraklasie...

odpowiedz
Damian1916L - 27.07.2020 / 13:22, *.play-internet.pl

@wqrwiony po meczu PP z Cracovią: Bez przesady, nie musieliśmy oddać meczu za zdobycie minimum punktu, przecież to jest śmieszne...

odpowiedz
... - 27.07.2020 / 16:05, *.master.pl

@Damian1916L: a jak było?

odpowiedz
Kibic L - 27.07.2020 / 12:25, *.tpnet.pl

Słabe losowanie. mało biletów na wyjazd

odpowiedz
Czwarty Pasek Na Dresie - 27.07.2020 / 12:18, *.vectranet.pl

a gdzie Legia II?

odpowiedz
vadisodjidjiaofoe - 27.07.2020 / 12:34, *.247.184

@Czwarty Pasek Na Dresie: Legia II daje się odpuściła PP

odpowiedz
lucho_83 - 27.07.2020 / 12:16, *.81.66

No to sparing przed eliminacjami.

odpowiedz