Dariusz Mioduski - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Mioduski: Chcielibyśmy ściągnąć skrzydłowego

Maciej Frydrych, źródło: Kanał Sportowy

Podczas programu Misja Futbol wywiadu udzielił Dariusz Mioduski. Prezes Legii wypowiedział się między innymi na temat okienka transferowego, a w dużej mierze skupił się na Arturze Borucu. Mioduski powiedział również o dalszych planach na transfery oraz europejskich pucharach.

Transfer Boruca
- Pomysł na transfer Boruca pojawił się trzy lata temu. Co okienko myśleliśmy, aby Artur do nas wrócił. W ostatnich latach było to mało realne ze względu na to gdzie grał i ile zarabiał, była to dla nas sfera marzeń. Realne rozmowy mogliśmy prowadzić, gdy Bournemouth spadło z Premier League. Wystarczył jeden telefon, kilka dni rozmów i mamy Artura w Legii, z czego się bardzo cieszę. Z Borucem się na żywo nie widziałem, bo jestem na urlopie w Portugalii. Wszystko odbywało się telefonicznie, a transfer przeprowadzał Radek Kucharski. Za parę dni zobaczę Artura na żywo, jednak słyszałem że jest w dobrej formie. Jak na razie to okienko transferowe idzie po naszej myśli. Być może się jeszcze nie skończyło, ale zobaczymy co czas pokaże.

- Boruc rozumiał nasze ograniczenia finansowe. Zdawaliśmy sobie sprawę że nie będzie grał za „frytki”, tylko musi zarabiać przyzwoita pensję. My daliśmy z siebie wszystko, a on nie przyszedł tu z myślą zarobienia jak największej ilości pieniędzy tylko, aby godnie zakończyć swoją karierę. W tym momencie Artur podpisał z nami umowę na rok. Nie dyskutowaliśmy co będzie w przyszłości, życie pisze własne scenariusze. Jeżeli będzie w formie oraz wyrazi chęć do gry to jego miejsce jest w Legii w roli piłkarza lub innej.

Transfer Rafaela Lopesa
- Dowiedzieliśmy się, że możemy Lopesa pozyskać za stosunkowo niewielkie pieniądze. Skorzystaliśmy z okazji, gdyż „Rafa” idealnie wpasowuje się w boiskową koncepcję trenera Vukovicia. Cena za Lopesa oscylowała w granicach 150 tys. euro.

Skrzydłowy
- Główne pozycje już zabezpieczyliśmy, jednak chcielibyśmy ściągnąć skrzydłowego, który będzie szybki, dynamiczny oraz będzie dysponował dobrym dośrodkowaniem. Mamy na oku kilku zawodników, może uda się kogoś zakontraktować w najbliższych dniach. Szukamy kogoś spoza Ekstraklasy, uważam że w Polsce nie ma wielu piłkarzy których moglibyśmy pozyskać.

Europejskie puchary
- Wiemy jaki trzeba mieć budżet, aby realnie myśleć o Lidze Mistrzów. Dziś nie jesteśmy na tym poziomie, ale nie oznacza to, że nie będziemy o nią walczyć. Na Ligę Mistrzów patrzymy w kategorii, że może się uda, ale nie jest naszym realnym planem. Celem jest Liga Europy, jednak gra w Champions League wspomogła by nas finansowo. Na pewno damy z siebie wszystko. Z mojego punktu widzenia brak rewanżu w eliminacjach nie sprzyja nam. Niestety teraz nawet w pierwszej rundzie będzie sporo loterii, a zeszły sezon pokazał, że na wyjazdach nie szło nam najlepiej. W trzeciej rundzie brak drugiego meczu może być dla nas zaletą. Przy odrobinie szczęścia będziemy mogli z mocną ekipą zmierzyć się u siebie, gdzie będzie nam się grało łatwiej.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (83)

+dodaj komentarz
Viniu - 07.08.2020 / 14:20, *.com.pl

Szybki i szybki... a ja przekornie powiem, że może być wolny byle dobry :) Tych szybkich to już trochę było i czym szybszy tym głowa bardziej nie nadąża... Taki wolny jak ma technike i głowę na miejscu to i minie kogo trzeba albo dośrodkuje bez mijania.

odpowiedz
Mp - 07.08.2020 / 09:40, *.centertel.pl

A Valencia spaceruje po G(L) iwicach

odpowiedz
News⚽️King⚽️Legia - 07.08.2020 / 09:11, *.186.252

A Kuchy King już w Pogoni,niechcieli go choć deklarował że bédzie grał za grosze bo chce zakończyć w Legii kariere,przytuliła go Pogoń ,Kuchego to bèdzie sezon życia ,szkoda że nie w Legii.

odpowiedz
Dossa Junior - 09.08.2020 / 10:34, *.chello.pl

@News⚽️King⚽️Legia: a Kuchy przecież ma gaz w nogach, to go nie chcą? ;)

odpowiedz
Kristof - 07.08.2020 / 03:44, *.ziggo.nl

Messi juz nie chce grac w Barcelonie.Brac go.

odpowiedz
kamyk - 06.08.2020 / 19:50, *.play-internet.pl

Kucharczyk za pół darmo chciał do Legii , śledziki go wzięli bo w Legii go olali...

odpowiedz
Jan - 06.08.2020 / 14:27, *.102.11

Michał Kopczyński jest wolny i do wzięcia za darmo

odpowiedz
Pawel - 06.08.2020 / 18:29, *.plus.pl

@Jan: jestem za
Kocur

odpowiedz
MW_DG - 05.08.2020 / 13:38, *.chello.pl

Miralem Sulejmani z Young Boys Berno jest do wzięcia. Ofensywny transfer na miarę Ljubo.

odpowiedz
Falcon - 04.08.2020 / 15:44, *.vectranet.pl

Czy ci kasy starczy , Chłoptasiu

odpowiedz
Michał - 04.08.2020 / 23:02, *.tpnet.pl

@Falcon:
Nie mogę się doczekać momentu, aż takie rekiny biznesu jak Falcon zainwestują w Polska piłkę poważne pieniądze... chłoptasiu....
Zastanawiam się co daje ludziom takie poczucie ze tego typu komentarze są na miejscu. Nie trzeba zgadzać się z decyzjami zarządu, ale myśle ze ludziom którzy inwestują swoje pieniądze w piłkę należy się zwyczajny szacunek.
Wszyscy są najmądrzejsi, jak anonimowo „wydają” nie swoje pieniądze, w kwotach których na oczy nie widzieli.
Mamy 2020 rok, dorosnijmy do rozsądnego korzystano z klawiatury.

odpowiedz
Matt - 05.08.2020 / 11:58, *.tpnet.pl

@Michał: Dokładnie. Najlepsi we wszystkim są ci, którzy siedzą z boku i komentują.

odpowiedz
Domel - 05.08.2020 / 14:21, *.net.pl

@Michał: klawia co?
Z porcelany w szkło stuka.
To po pierwsze. a po drugie jak jesteś rzecznikiem prasowym pana mopa to mogę ci wysłać faks .
Tyle że odbiór w oczyszczalni czajka.jasne?
a na marginesie dodam,że mopu zwodzi kibiców dekadę.razem z leśnodworskim kolesiostwem.przewalają jakieś przekręty Tefauenusa,a nie tworzą wielki klub

odpowiedz
Wilanow - 05.08.2020 / 19:41, *.tpnet.pl

@Michał: Zgadzam się w 100 procentach.

odpowiedz
Zięciu - 07.08.2020 / 15:23, *.chello.pl

@Domel: Nieee no masz rację. Nigdy nie było tak źle jak teraz. Za ITI to były czasy, aż łza się w oku kręci.
Zmniejsz dawkę proponuję, albo odstaw na trochę. Zdrówka!

odpowiedz
Endrju1974 - 04.08.2020 / 14:39, *.citystrada.pl

A coś jest na rzeczy na poważnie z tym Koreańczykiem?
https://youtu.be/MOEEn2EIZOA

odpowiedz
Kris - 06.08.2020 / 10:02, *.play-internet.pl

@Endrju1974: nie zły ten Koreańczyk na filmiku wymiata

odpowiedz
ulaaaa - 04.08.2020 / 12:40, *.02.net

Gratuluje transferow na kazdej pozycji 2 a nawet 3 graczy ....15 zawodnikow na topie ekstraklasy a pozostalych 9 rownie mocnych ...Mistrzostwo juz rozstrzygnelo sie w sierpniu bo Piast Slask nie ma szans ...a Lech to by musial jeszcze ze 3 kozakow dokupic by nawiazac walke

odpowiedz
Spoko Loko Miodullo - 04.08.2020 / 08:08, *.chello.pl

KUCHY KING Powrót Króla !!!

odpowiedz
45540 - 04.08.2020 / 07:45, *.kth.pl

"Chcemy sprowadzić skrzydłowego" - może się nie znam, ale mnie takie stwierdzenie rozwala. Ale jakiego skrzydłowego ? Prawego czy lewego ? To są zupełnie inne pozycje, inna charakterystyka graczy. Klasyczny, prawonożny prawy skrzydłowy będzie grał poniżej swojego potencjału na lewej stronie. Jego dośrodkowania nie będą w pełnym biegu i precyzyjne, bo będzie przekładał piłkę na prawą nogę. Ten ktoś powinien też mieć dobre kopyto, bo takich graczy brakuje Legii.
Oglądałem ostatnio Celtic - perfekcyjne stałe fragmenty, bardzo dokładne ostatnie podania...Trening !

odpowiedz
Michał - 04.08.2020 / 23:07, *.tpnet.pl

@45540:
Ja się na piłce nie znam, ale się nią interesuje ;)
Wydaje mi się ze skrzydłowy jest uniwersalny w dzisiejszej piłce. Jeżeli gra na przeciwnym skrzydle niż ma lepsza nogę to może schodzić do środka (Roben był w tym mistrzem). Nie musi holować piłki do lini i wrzucać. Jeżeli D. Mioduski pisze o dośrodkowaniu to może tez chodzić o stałe fragmenty. Ew może holować do lini i przekładać na lepsza. Jeżeli faktycznie będzie dobry na tle ligi to nie ma to znaczenia.
Dobrego dnia! ;)

odpowiedz
Endriu - 04.08.2020 / 07:01, *.centertel.pl

Podoba mi się obecne okienko transferowe! Wiadomo, że nie pobijemy Barcelony czy ManUtd ale na naszym podwórku powinniśmy rządzić i mieć spokojny dystans nad innymi, goniacymi nas w tabeli dtużynami. Zawsze znajdą się malkontenci, że za mało, gdzie jest kasa itd (osobiście po cichu liczę sam jeszcze na Kapustkę) ale uważam, że LEGIA idzie we właściwym kierunku (LTC!) z właściwymi Osobami. Trzymam kciuki i za naszych Piłkarzy i za Trenera i za Rządzących! Inne zespoły chcialaby być w naszej sytuacji;-) Pozdro dla Wszystkich!

odpowiedz
axxa212 - 05.08.2020 / 11:30, *.tpnet.pl

@Endriu: moze ci się podobać, mi zresztą też ale znowu będzie męczarnia i styl ala Vukovica, więc nie podniecam się nad to tymi wzmocnieniami. Nie zrobią takiej różnicy w poziomie jaką byśmy oczekiwali.

odpowiedz
coach biedronka - 03.08.2020 / 23:15, *.sky.com

powinen ustabilizowac sklad i pozbywać sie najslabszych ogniw i leni.
Na moje oko chcialbym widziec nowych stoperow i bramkostrzelnego napastnika lepiej 1 dobry niz 3 przecietnych, w kazdej formacji powinien byc lider.

odpowiedz
Vuko - 03.08.2020 / 23:02, *.tpnet.pl

A gdzie jest kasa za ostatnią LM ? Jeszcze iti spłacają ;-)
Miodek ma łeb, kupił klub za nie swoją kasę

odpowiedz
WARKA STRONG moja miłość - 03.08.2020 / 21:52, *.chello.pl

Jest na wolnym transferze Michał Kucharczyk, legenda Legii, autor ponad 300 spotkań i prawie 200 goli i asyst. Na co czekasz Panie Miodulski?

odpowiedz
No właśnie - 03.08.2020 / 23:03, *.amazonaws.com

@WARKA STRONG moja miłość: Kuchego można by było też przytulić,zasłużył sobie na zakończenie kariery w Legii.

odpowiedz
Sobo(L)ew - 04.08.2020 / 06:22, *.centertel.pl

@No właśnie: Ta on zasłużył by zakończyć karierę ale w Świcie Dwór a nie w Legii.

odpowiedz
xxx - 04.08.2020 / 09:14, *.orange.pl

@Sobo(L)ew: Dokładnie. Żeby zakończyć karierę w Legii trzeba przede wszystkim trzymać dobry sportowy poziom, a tego Kuchemu brak.

odpowiedz
Andreas - 03.08.2020 / 20:48, *.play-internet.pl

Zaraz zaczną się ruchy w drugą stronę bo kilku trzeba sprzedać i kilku wypożyczyć. Co musiałby pokazac Pyrdol , Stolarski , Nagy i paru innych żeby przebić się do 1. Ciężkie życie bramkarzy co widać na zdjęciu z treningu .

odpowiedz
Napastnika i rozgrywającego z prawdziwego zdarzenia Legia - Potrzebuje !!! - 03.08.2020 / 19:24, *.com.pl

Dynamiczny skrzydłowy , który nie bałby się walki 1x1 typu naszego grosika jak najbardziej , jeszcze kogoś pokroju OFOE do środka pomocy jak z Felixem nie wypaliło . I szybki , dobry technicznie napastnik , taki który zagwarantuje Legii w sezonie minimum 20 bramek . Jak na Legie i naszą słabą ligę nie jest to jakaś wygórowana liczba . Takiego napastnika Legia powinna mieć w swoich szeregach . Napastnika , który będzie odrastał umiejętnościami od reszty ligowej szaryzny .

odpowiedz
juhas - 03.08.2020 / 19:18, *.tpnet.pl

Nie chce być zlośliwy ale co z napastnikiem juhas

odpowiedz
tommm - 03.08.2020 / 19:27, *.cdn77.com

@juhas: Kolego wiesz na jakiej pozycji gra Rafa Lopes?

odpowiedz
atmosferic - 03.08.2020 / 19:17, *.orange.pl

Dawac tego Lourency z Gil Vicente - widzialem video i kozak lepszy niiz Luquinhas. Z dwoma takimi pilkarzami bedzie Joga Bonito.

odpowiedz
Xavi - 03.08.2020 / 22:09, *.cyfrowypolsat.pl

@atmosferic: Święta prawda!!!

odpowiedz
atmosferic - 03.08.2020 / 19:10, *.orange.pl

Jorge Felix w Sivasporze. Kolejna porazka skautow Legii - Felix powinien byc sciagniety latem ubieglego roku.

odpowiedz
Sobo(L) ew - 03.08.2020 / 19:59, *.centertel.pl

@atmosferic: Przestań z tym Felixem tak samo przereklamowany jak i ten cały placheta. Już lepszy ten Laurency czy Richard. A ponoć mówił że nie pójdzie do żadnego klubu który mu zaproponuje więcej pieniędzy.

odpowiedz
Michal - 04.08.2020 / 00:00, *.vectranet.pl

@atmosferic: Poczekaj a zobaczysz jak odbije się od ligi tureckiej, powącha kilka razy murawę, zagra kilkanaście minut i będzie chciał wracać z podkulonym ogonem gdzieś do eklapy (jeśli ktoś go w ogóle zechce).

odpowiedz
Kris - 03.08.2020 / 18:10, *.play-internet.pl

https://www.transfermarkt.pl/clayton/profil/spieler/250007
Kapustka dobry pomysł ale może jeszcze warto spojrzeć na tego zawodnika ????

odpowiedz
Sob(L) ew - 03.08.2020 / 19:10, *.centertel.pl

@Kris: Ty tak serio czy jaca sobie robisz z tym claytonem?? Przecież on ma bardzo kiepskie statystyki i to jeszcze w jakim klubie i w dodatku 31 lat

odpowiedz
Kris - 04.08.2020 / 10:52, *.play-internet.pl

@Sob(L) ew: 25 lat ma Clayton i ma dobre statystyki

odpowiedz
Lukasz - 03.08.2020 / 17:26, *.40.119

Wydaje się że gruchnie info o Kapustce, byłby to ciekawy ruch ze strony Legii ale po królu Arturze i ewentualnie transferze Kapustki w pierwszej 11-stce dwóch gości którzy nie grali prawie wcale przez ponad rok

odpowiedz
dzl - 03.08.2020 / 17:20, *.mm.pl

Szkoda tylko że zdolna młodzież z Escoli (Gebrowski. Ibe-Torti. Madembo ) idzie w Polske zamiast grać w Legii

odpowiedz
Dexter - 03.08.2020 / 17:11, *.centertel.pl

Po co skrzydłowy skoro jest Nagy Novikovas Wszołek Luqinhas Cholewiak

odpowiedz
Balde - 04.08.2020 / 08:45, *.178.78

@Dexter:
Sam sobie przecież odpowiedziałeś na pytanie. Nagy odstawiony od jedynki, bo od 2 sezonów nie może się ogarnąć, Novikovas na razie daje ciała i ciągle urazy, Luqi daje dużo więcej w środku, Cholewiak od razu był ściągany jako uzupełnienie składu. A więc zostaje Wszołek.

odpowiedz
Hubert - 03.08.2020 / 17:01, *.209.127

Ciekawostką pozostaje fakt, że Boruc, przyjmując ofertę Legii, najprawdopodobniej (podkreślam najprawdopodobniej) zgodził się na prawie pięciokrotne obniżenie pensji względem tej otrzymywanej w Bournemouth do końca kontaktu. To też świadczy o tym, jak obie strony musiały być zdeterminowane, aby osiągnąć porozumienie. Więcej poniżej.

https://legia.wordpress.com/2020/08/03/krol-powrocil-a-imie-jego-artur/

odpowiedz
Kostek - 03.08.2020 / 16:55, *.vectranet.pl

Za parę dni oficjalnie ogłoszą że Kapustka przechodzi do nas:)

odpowiedz
Malin - 03.08.2020 / 21:36, *.chello.pl

@Kostek: pewne info, czy tylko przypuszczenia?

odpowiedz
Arek - 03.08.2020 / 22:10, *.tpnet.pl

@Kostek: nie bardzo wiem po co. Boruc nie grał przez sezon, ale to klasa sama w sobie i doświadczenie. Kapustka to chyba dalej uważa się za gwiazdę, więc jak dla mnie niech tkwi w samouwielbieniu.

odpowiedz
I TO SZYBKO - 03.08.2020 / 16:39, *.centertel.pl

Ten skrzydłowy to powinien być priorytet Panie Mioduski!
przecież z przodu wystarczy wyłączyć z gry lukiego i już po naszej ofensywie...

odpowiedz
Pio - 03.08.2020 / 18:16, *.chello.pl

@I TO SZYBKO : pełna zgoda. Bez Luqi brakuje pomysłów

odpowiedz
Paweł - 03.08.2020 / 19:08, *.centertel.pl

@I TO SZYBKO : przecież mówi Wladciciel, ze to priorytet i działają w tym kierunku. O co Ci chodzi?

odpowiedz
Kris - 03.08.2020 / 16:30, *.play-internet.pl

Oby jeszcze wypalił transfer skrzydłowego i będzie dobrze

odpowiedz
Obcy - 03.08.2020 / 15:04, *.t-mobile.pl

Co niektórzy zamiast krytykować obecne okno transferowe powinni wziąć na wstrzymanie. Kogo byście chcieli? Oceńcie trzeźwo realia finansowe obecne w polskiej ekstraklasie. Tu nie ma szejków, oligarchów czy innych gotowych zainwestować w kluby. Obecnie w Legii nie jest tak źle. Pamiętacie czasy ITI, Daewoo. Czy było wtedy lepiej?

odpowiedz
Wolfik - 03.08.2020 / 15:54, *.mm.pl

@Obcy: Pewnie, że nie ma co krytykować. To jest Miś...znaczy zespół na miarę naszych możliwości. Bez awansu do LE i tak skład osobowy zmieni się o połowę. Pozostaje wierzyć i liczyć na cud.

odpowiedz
Wa(L)us - 03.08.2020 / 16:09, *.t-mobile.pl

@Obcy: stary większość tu komentujących ledwo pamięta ITI a co dopiero innych. A realia piłkarskie maja z football manager.

odpowiedz
Obcy - 03.08.2020 / 18:58, *.t-mobile.pl

@Wa(L)us: Masz rację. Młodzież nie docenia tego co jest.

odpowiedz
Marian - 03.08.2020 / 14:52, *.centertel.pl

W październiku kończę 38 lat,mógłbym zagrać na tym skrzydle

odpowiedz
Luk - 03.08.2020 / 15:03, *.centertel.pl

@Marian: chyba w bierki pod woda

odpowiedz
Leśny Dziadek - 03.08.2020 / 15:16, *.centertel.pl

@Marian: Kup skrzypce, bilet na samolot wszystko jedno gdzie, siadaj na skrzydle i graj. Tylko pamietaj - nie kupuj powrotnego, nie ma to zadnego sensu - szkoda kasy.

odpowiedz
Obcy - 03.08.2020 / 19:08, *.t-mobile.pl

@Marian: To graj piękny cyganie graj.

odpowiedz
Niedoinformowany - 03.08.2020 / 23:21, *.25.51

@Luk: a dlaczego pod woda?

odpowiedz
grzesiek - 03.08.2020 / 14:42, *.centertel.pl

Bramkarz napastnik to widział kazdy ze trzeba te pozycje wzmonić.
Dobrze ze william remy juz wyzdrowial. Ale jakby nie daj Boze zlapalznowu kontuzje to zostajemy z dwoma stoperami. Bo wieteska to sie nadaje do .....hmmm Ja bym akurat w tym okienku sciagnal jeszcze konkretnego napastnika i sta

odpowiedz
Alex Morgan - 03.08.2020 / 15:05, *.t-mobile.pl

@grzesiek: Dlaczego piszesz "Boże" z dużej litery, a nazwiska z małej? O tym, że nie używasz znaków przestankowych już nie wspomnę, bo pewnie pisze zamiast ciebie smartfon.

odpowiedz
Żmija - 03.08.2020 / 14:25, *.vectranet.pl

A co z Yaya Banana? ;)

odpowiedz
Wolfik - 03.08.2020 / 15:55, *.mm.pl

@Żmija : Kontuzja. Poślizgnął się na skórce....

odpowiedz
Raf - 03.08.2020 / 18:17, *.play-internet.pl

@Wolfik: I w efekcie potłukł sobie jaja.

odpowiedz
xyz - 03.08.2020 / 13:58, *.cyfrowypolsat.pl

Fajni kibice Legii, Jak nie hejter, to głupek. Może tutejszy doktor od siedmiu boleści postawi jakąś diagnozę. To nic , że większość się nie sprawdza. Próbować trzeba :)

odpowiedz
Woytek (Legionisci.com) - 03.08.2020 / 14:39, *.legionisci.com

@xyz: skoro pijesz do felietonów Qbasa, to musze cię zmartwic hejterku. Otóż większość niestety się sprawdziła... polecam zapoznać się z bogatą lekturą :)
3 lata bez pucharów, amator na stanowisku trenera, oddanie klubu na pożarcie Chorwatom, ogromne długi...
Dopiero teraz pod kątem sportowym wychodzimy na prostą, ale tutaj też muszę ciebie zmartwić - to też na naszych łamach przewidzieliśmy i pisaliśmy wielokrotnie, by dać szansę Vuko.
Także dokształć się zanim sprobujesz wbić szpilķę, bo nic z tego ci nie wyszło - kolejny raz zresztą.

odpowiedz
xyz - 03.08.2020 / 18:01, *.cyfrowypolsat.pl

@Woytek (Legionisci.com):
Dzięki za odpowiedź. Nie jestem hejterem, a jedynie piszę, co myślę. Moje dwa zababnowane wpisy pokazały, że coś tam was ukuło, Ale takie życie, czasami kłujesz, a czasami kłują ciebie. Taki los :)
pozdrawiam - cała Legia zawsze razem, choć z różnicą w poglądach.

odpowiedz
Sebo(L) - 03.08.2020 / 13:53, *.centertel.pl

W drużynie potrzebny jest zawodnik, który potrafi uderzyć mocno z dystansu w światło brami i wykonywać stałe fragmenty gry. Tak jak kiedyś Leszek Pisz, który potrafił idealnie uderzyć z dalszej odległości a stałe fragmenty gry wykonywane przez niego zawsze pachniały golem.

odpowiedz
Sobo(L)ew - 03.08.2020 / 14:57, *.centertel.pl

@Sebo(L): Aby uderzyć z dystansu to trzeba przede wszystkim się nie bać, bo piłkarzy do tego to my mamy : Luquinhas, Antolic czy Slisz tylko ewidentnie to oni boją się tak uderzać, oni próbują na podobiznę do Barcelony grać czyli :klepać, klepać, klepać aż wjechać z piłką do bramki. A jeżeli chodzi o stałe fragmenty to tylko 3 piłkarzy :Starzyński, Furman czy Forssel.

odpowiedz
Szmu(L)ki - 03.08.2020 / 18:27, *.chello.pl

@Sobo(L)ew: Luquinhas ma za mało mocy w kopycie na strzał z dystansu, więc jego bym wstawiał do tej listy ;-)

odpowiedz
Darek - 03.08.2020 / 13:53, *.t-ipconnect.de

Panie prezesie jeszcze stopera potrzeba bo terminarz napięty.

odpowiedz
Felek - 03.08.2020 / 13:51, *.netfala.pl

Co ten kudłaty gad robi z Legii? Liczymy na transfery z prawdziwego zdarzenia a nie łatanie dziur emerytami i waniegami z polskiej ligi, którzy nie sprawdzili się w innych klubach. Nie chcemy odrzutków! Chcemy realnych wzmocnień!

odpowiedz
kaktus - 03.08.2020 / 14:15, *.tpnet.pl

@Felek:
Felek... weź sp... do swojego klubiku, bo kibicem Legii to ty ewidentnie nie jesteś...

odpowiedz
Szmu(L)ki - 03.08.2020 / 14:15, *.chello.pl

@Felek: to idź mu zanieś 10 mln ojro na 2 transfery i drugie tyle na płace dla takich grajków.
Gadać kocopoły w poziomu swojej kanapy i z puszką taniego browara w łapie to każdy potrafi.

odpowiedz
myk myk myk - 04.08.2020 / 16:48, *.vectranet.pl

@Felek: matko jakis ty bezmyslny czlowieku....tylko tu chyba poplecznikow nie szukaj bo tu rozumni ludzie wokol

odpowiedz
kukubuku - 03.08.2020 / 13:41, *.207.178

taaa liczmy na szczęście...
Prezes na miarę możliwości właściciela... ;)

odpowiedz
Lowolak - 03.08.2020 / 14:35, *.play-internet.pl

@kukubuku: przecież nic nie stoi na przeszkodzie byś zakupił klub i stal się jego prezesem na miarę swoich oczekiwań.
Różnica choć bolesna jest taka, że on nie pisze a działa, a tobie pozostaje fifa i pisanie

odpowiedz
Wolfik - 03.08.2020 / 15:51, *.mm.pl

@kukubuku: Za awans do tegorocznej LM rzeczywiście trzeba by na kolanach do Jeleniej Góry iść....to znaczy do Jasnej Góry :). Takie są realia drogi Kolego, że pozostaje nam tylko liczyć na cud. Przynajmniej powiedział prawdę, co zdarza mu się raczej nie często.

odpowiedz
Pragmatyk - 04.08.2020 / 14:53, *.a1.hr

@Wolfik: jesli widziales potencjalnych rywali to przypomne:

2 runda -> mozemy trafic na mołdawski Sheriff Tiraspol, duński FC Midtjylland, Slovan Bratislavę czy Olimpie Ljubljana.
3 runda -> moze byc ktorys z tych zespolow: Dinamo Zagrzeb, FK Astana, Łudogorec Razgrad, Crvena Zvezda Belgrad lub azerski Qarabag Agdam. Oraz FC Kopenhaga (jeśli zostanie mistrzem Danii), mistrz Szwajcarii (jeśli będzie nim Young Boys Berno lub FC Basel) oraz FCSB Bukareszt (jeśli zostanie mistrzem Rumunii).
4 runda -> Ajax Amsterdam, RB Salzburg, Olympiakos Pireus lub Celtic.


Z kolei el. do LE tez nie wygladaja super kolorowo ale tam juz jest jakis promyk szansy na awans:

IV runda -> Molde, Makabi Tel Awiw, Sheriff Tiraspol, FC Midtjylland, Slovan Bratislava, Olimpię Ljubljana, FK Sarajewo, Univeristatea Craiova, Ferencvaros czy Dundalk FC, Quarabag, Young Boys Berno lub FC Basel czy Crvena Zvezda)
tutaj szansa moim zdaniem jest i to realna pod warunkiem grania cierpliwego, solidnego i topornego futbolu i wykorzystania wszystkich naszych atutow.

odpowiedz
Wolfik - 05.08.2020 / 14:41, *.mm.pl

@Pragmatyk: Dlatego napisałem o cudzie, bo rywale bardzo trudni - dlatego LM pozostaje właśnie w tej sferze. Pamiętać należy również że w eliminacjach do LE nie ma meczów rewanżowych w ogóle, zatem oprócz wymienionych przez Ciebie aspektów trzeba tez liczyć na szczęście w wylosowaniu gospodarza spotkania 3-iej a na pewno 4-ej rundy.

odpowiedz