REKLAMA

Covid w Legii?

źródło: weszlo.com

Serwis weszlo.com poinformował, że Legii pojawił się przypadek zakażenia koronawirusem. Kilka dni temu cała drużyna pomyślnie przeszła testy, ale teraz okazuje się, ze zakażenie pojawiło się później i ma dotyczyć jednego z masażystów.

Jeszcze dziś wieczorem wszyscy piłkarze zostali wezwani na ponowne badania. W tym momencie nie wiadomo, czy niedzielne spotkanie o Superpuchar Polski będzie mogło dojść do skutku.


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (124)

+dodaj komentarz
FOREVER LEGIA - 08.08.2020 / 21:13, *.play-internet.pl

@Gringo: I ja znam kilkadziesiąt osób,które przeszły cow-id 19,z tym że.......w lutym,po powrocie z ferii zimowych,a kilka osób nawet wcześniej.Wówczas lekarze diagnozowali to jako "wyjątkowo ciężkie zapalenie płuc".Pewnie dlatego,że W.H.O.nie ogłosiło jeszcze epidemii,a następnie pandemii i służba zdrowia nie miała wytycznych,jak reagować w tej sytuacji.To,że pandemia jest,nie ulega żadnej wątpliwości,natomiast budzi je sposób,w jaki państwa chcą sobie "z nią poradzić".Nie sądzę,żeby maseczki były skutecznym sposobem na pokonanie wirusa,ponieważ do tej pory nie ma jakichś konkretnych wyników badań,które by określały,jak on się rozprzestrzenia,bo to że można się zarazić drogą pozakropelkową nie ulega wątpliwości.Do tej pory nie wiadomo,czy można zachorować np przez podanie ręki,czy dotknięcie jakiegoś przedmiotu,który wcześniej był w rękach zakażonego.Reasumując,jedyne,co można zrobić w obecnej sytuacji,to zachowywać się rozsądnie-nie pchać się z ryjem do całowania,ale też i nie rezygnować z życia towarzyskiego,ponieważ "izolacja społeczeństwa" sieje spustoszenie w psychice,szczególnie wśród osób starszych,które zostają pozbawione chociażby kontaktów z rodziną.Zdrówka Wam życzę.

odpowiedz
Weszło = farmazon - 08.08.2020 / 17:57, *.tpnet.pl

Stanowski jak zwykle szuka sensacji...
ps. W Legii nikt nie jest zarażony.

odpowiedz
Covid 20 - 08.08.2020 / 12:41, *.chello.pl

Wiecie jakie Państwo wyszło najlepiej na wirusie?
Państwo Szumowscy :)

odpowiedz
bzura7 - 08.08.2020 / 12:28, *.141.156

do: Ernik_ covid nie dla Legii pozdrawiam

odpowiedz
bzura7 - 08.08.2020 / 12:27, *.141.156

do: Peter_ popieram cięw 100% ponieważ mam podobną sytuację w firmie której pracuję, mało tego moja żona jest pielęgniarką i to co ona opowiada jak to wygląda na izbie przyjęć to jest po prostu ściema na maksa ale to tylko dla informacja dla kumatych, pozdrawiam LLLLLLLLL

odpowiedz
Sputnik 44 - 08.08.2020 / 12:24, *.t-mobile.pl

Tylu bredni domorosłych znafców dawno nie czytałem. Zapraszam do szpitala, z którym współpracuję - zobaczycie czy ten wirus rzeczywiście jest taki przyjazny...

odpowiedz
Peter - 08.08.2020 / 11:32, *.vectranet.pl

Ja napisze tylko tyle. Trzy miesiące temu w 4 największych zakładach pracy mojego miasta zatrudniających łącznie ok 7.000 ludzi wykryto COVID. Zrobili kilkadziesiąt testów, które wyszły pozytywnie ale potem na polecenie zarządu wszystkich firm przestali to robić, ponieważ prawdopodobnie nie miałby kto pracować, bo większość pracowników trafiłoby na kwarantannę. Na moim wydziale zachorowała (zaraziła się od córki pielęgniarki) koleżanka z którą mieliśmy bezpośredni kontakt, ogólnie oficjalnych zachorowań było ok 20 ale potem przestali robić testy i wszystko ucichło. Jeśli ten wirus jest aż tak groźny i zaraźliwy jak informują media to cała populacja naszego małego miasto powinna dawno być zarażona i chora. I co? NIC! Na COVID zmarła u nas oficjalnie tylko jedna ponad 80 letnia kobieta, która miała poważną chorobę "współtowarzyszącą". Średnio wierzę w to co piszą w internecie czy mówią w telewizji. Ale samodzielnie obserwuję otaczającą mnie rzeczywistość i wyciągam z tego wnioski...

odpowiedz
tomiacab - 08.08.2020 / 11:26, *.234.153

Superpuchar. Mecz bez większego znaczenia, idealny do tego żeby puścić medialną bombkę informacyjną. Przecież ten mecz nawet nie powinien być zaplanowany. Nie że względu na świrusa, ale że względu na to, że na niego nie ma czasu w tegorocznym kalendarzu

odpowiedz
Ernik - 08.08.2020 / 11:25, *.co.uk

Za 2 dni będzie tytuł: COVID nie dla Legii.

odpowiedz
M@c - 08.08.2020 / 11:24, *.chello.pl

No jeżeli jest potwierdzony COVID19 i pracownik miał kontakt z piłkarzami, to teraz oni zgodnie z przepisami muszą trafić na 2 tyg. kwarantanny.

odpowiedz
Zduneq - 08.08.2020 / 11:39, *.inetia.pl

@M@c : a po co ?nie lepiej zrobić testy wszystkim i w ciągu 1h mieć wyniki?W niedzielę z rana powtórzyć i mieć pewność?

odpowiedz
Fred - 08.08.2020 / 11:55, *.centertel.pl

@Zduneq: testy można wykonać najwcześniej 7 dni po kontakcie z chorym...

odpowiedz
M@c - 08.08.2020 / 12:07, *.chello.pl

@Zduneq: Nie lepiej. Wirus potrzebuje czasu, żeby testy mogły go wykryć, a osoba zarażona może zarażać od razu.

odpowiedz
marcin - 08.08.2020 / 11:12, *.sky.com

Michał Kucharczyk

odpowiedz
Korinasciema - 08.08.2020 / 11:07, *.play-internet.pl

Na pewno,, chorzy" bezobjawowi.

odpowiedz
Rysio - 08.08.2020 / 11:03, *.amazonaws.com

Gwoli przypomnienia,to na koniec marca odszedł nasz kolega po szalu z Otwocka, ś.p.Michał...3 tygodnie walczył z Covidem na Wołoskiej i nie dal rady,więc opamiętajcie się Ci,którzy w to nie wierzą.

odpowiedz
WETERAN - 08.08.2020 / 11:40, *.chello.pl

@Rysio: Oni ledwie odróżniają aspirynę od czopka, ale mają superwiedzę o wirusologii.

odpowiedz
Manager sars - 08.08.2020 / 11:02, *.play-internet.pl

Tytuł brzmi jak hipotetyczny transfer

odpowiedz
Nie wierzcie im - 08.08.2020 / 10:47, *.orange.pl

Dobrze, że coraz więcej ludzi budzi się z letargu i uświadamia sobie, że COVID to wielkie światowe oszustwo. Ci co są tak bardzo przekonani do jego istnienia niech skonfrontują się z jednym suchym faktem: ze specyfikacją techniczną testu który stosuje się na całym świecie do stwierdzenia tego „COVID”. Specyfikację można znaleźć na stronie producentów testu. Po pierwsze: jest tam wyraźnie napisane, że ten test nie służy do celów diagnostycznych. Po drugie jest tam pełna lista patogenów na które test reaguje pozytywnie, jest ich łącznie ponad 100 a Sars-cov2 jest tylko jednym z nich. Wśród patogenów na które reaguje test są także niektóre wirusy grypy a także substancje które organizm człowieka wytwarza naturalnie będąc eksponowanym na działanie pola elektromagnetycznego. Oznacza to, że można rozmawiać 30 minut przez telefon komórkowy i jest spora szansa, że test na COVID wyjdzie pozytywnie, można mieć zwykłą grypę albo kilkadziesiąt innych patogenów które mają niemal zerową szkodliwość dla człowieka a test na COVID także będzie pozytywny. I nie są to żadne dywagacje, tak jak napisałem - suchy fakt, kto nie wierzy niech pobierze sobie specyfikację techniczną tego testu i przeczyta.

odpowiedz
Elquatro - 08.08.2020 / 11:07, *.254.85

@Nie wierzcie im: kandydat do nagrody Nobla

odpowiedz
Kibolek - 08.08.2020 / 10:44, *.telefonica.de

Ludzie OBUDZCIE SIE OTWÓRZCIE OCZY JAKA PANDEMIA JAKI WIRUS . GLOBALNE OSZUSTWO KORONA SWIRUS

odpowiedz
Marcin - 08.08.2020 / 10:58, *.amazonaws.com

@Kibolek :
No, szczególnie Ci ludzie w Ameryce Południowej co zdychają na ulicach to tak z ześwirowali że hoho.
Masz nick adekwatny do poziomu intelektualnego.

odpowiedz
Gringo - 08.08.2020 / 10:35, *.play-internet.pl

W kwietniu przeszedłem Coronavirus, u mnie było to na zasadzie dość ciężkiej grypy, niestety mam zmiany w płucach do dziś i prawdopodobnie zostaną ze mną na zawsze. Byłem w szpitalu i widziałem jednak ludzi którzy przechodzili to znacznie ciężej w tym zgony, z koroną jest tak że każdy ma ją w dupie do momentu jak bezpośrednio nie dotknie to jego bądź kogoś z rodziny/ przyjaciół, wtedy momentalnie kończą się heheszki i teorie spiskowe, życzę zdrowia szczególnie tym lekceważącym temat.

odpowiedz
Zdrowy - 08.08.2020 / 11:36, *.com.pl

@Gringo: gadaj częściej, bo tych rzekomo niesterowalnych, a w istocie totalnie sterowalnych tumanów - nie da się czytać.

odpowiedz
KibicL - 08.08.2020 / 10:10, *.plus.pl

Covid, czyżby to ten wymarzony skrzydłowy o którym mówi prezes.

odpowiedz
lucho_83 - 08.08.2020 / 10:07, *.chello.pl

Wtf?!?!

odpowiedz
Peter mokotuff - 08.08.2020 / 09:52, *.t-mobile.pl

To ten chiński skrzydłowy obieżyświat z Wuhan??...nie dla Legii

odpowiedz
Adek - 08.08.2020 / 09:49, *.tpnet.pl

Szczerze to ja już mam dosyć tego całego wirusa... Wiecie że przy obecnym rozwoju tego gówna czyli nie całe 1000 os dziennie to może to trwać kolejne 100 lat.......

odpowiedz
XD - 08.08.2020 / 09:33, *.chello.pl

Jezus Maria..... ilość szurów i foliarzy na tym forum jest zatrważająca. Uprzejmie apeluje do redakcji o usuwanie komentarzy tych bałwanów by nie sieli dezinformacji.

odpowiedz
Kedar1985 - 08.08.2020 / 09:28, *.tpnet.pl

Podobno to bujdy i jutro mecz normalnie.

odpowiedz
Kamuflaż - 08.08.2020 / 09:26, *.tpnet.pl

Covid zmutował, coraz więcej ludzi ma go w dupie :) i taka prawda, to jedna wielka ściema na globalną skalę, innymi słowy narzędzie do kontroli populacji. Pod przykrywką "wirusa" pachołki w rządach państw wprowadzają coraz to większe restrykcje, odbierając ludziom wolność. Ludzie ślepi i głusi uwierzą we wszystko co TV pokaże, a jest napisane "I dlatego zsyła Bóg na nich ostry obłęd, tak iż wierzą kłamstwu".

Co do Weszło, dajcie ludzie spokój, zastanówcie się dlaczego takie domysły wypisały w domyśle dziennikarzyny przed startem sezonu? komu zależy na tym by mącić, kiedy zaczyna iść w dobrą stronę? pozdrawiam.

odpowiedz
[L]ekarz - 08.08.2020 / 10:11, *.elartnet.pl

@Kamuflaż: Zapraszam do przychodni psychiatrycznej, ale twój przypadek jest chyba beznadziejny.

odpowiedz
Pawciu - 08.08.2020 / 10:16, *.net.pl

@Kamuflaż: powiedz to rodzina ktorych bliscy poprostu sie udusili lub leza w ciezkim stanie pod respiratorami... bo widze ze wiedze masz na pozionie TVP

odpowiedz
Tommybielany - 08.08.2020 / 10:20, *.chello.pl

@Kamuflaż: 100% racji korona sciema ciąg dalszy...

odpowiedz
Poszukaj prawdy - 08.08.2020 / 10:24, *.orange.pl

@Pawciu: Udusili? Na pewno nie przez wirusa, być może przez respirator który był niepotrzebnie podłączony. Takie mają zalecenia szpitale w stosunku do COVID, podłączać respiratory każdemu kto ma problemy z oddychaniem. Tymczasem coraz większa liczba lekarzy zgodnie mówi, że to bez sensu bo w tych przypadkach powinno się stosować tlen a nie respirator. Stąd później zdjęcia płuc które niby zniszczył wirus... nie, nie wirus tylko, jak się okazuje, respirator.

odpowiedz
morgi - 08.08.2020 / 10:28, *.tpnet.pl

@Kamuflaż: zgadzam się!

odpowiedz
Kibolek - 08.08.2020 / 10:52, *.telefonica.de

@[L]ekarz: tobie to już nawet psychiatra nie pomoże za późno na leczenie PUSTOSTAN MÓZGOWO-WIRUSOWO-TELEWIZYJNY OPANOWAŁ TWÓJ MÓZG , NIE pomogą programy antywirusowe na TVP TVN i Polsacie, Telewizyjny idioto

odpowiedz
Pp - 08.08.2020 / 09:25, *.centertel.pl

Uwaga! DEBIL! Dzięki takim idiotom na pewno zmniejszy się ilość zachorowań

odpowiedz
Szumi - 08.08.2020 / 09:12, *.chello.pl

Jak oszukać oszukancze test na wirusa, którego nie ma???
Kupić w aptece octenisept, poplukac przez 30 sek usta i nawet jak ktoś ma HIV to wyjdzie ujemny. Dziękuję, zastosować i pandemia zakończona.

odpowiedz
Ppp - 08.08.2020 / 09:23, *.centertel.pl

@Szumi: uwaga! Debil! Po co chcesz oszukiwać coś czego nie ma? Masowe zgony we Włoszech, Hiszpanii, USA to ściema?

odpowiedz
Szumi - 08.08.2020 / 09:57, *.chello.pl

@Ppp: sam jesteś debil, na testach które robią , człowiek który dostal nobla i stworzył te testy napisał "Nie do celów diagnostycznych" . A oni co robią? Diagnozuja, więc nie wiem kto tu jest debilem. Właśnie dlatego trzeba to oszukiwać.

odpowiedz
ja - 08.08.2020 / 16:00, *.elartnet.pl

@Szumi: Kto DEBILEM? ty.

odpowiedz
Mr T - 08.08.2020 / 08:58, *.mm.pl

Covid nie dla Legii, pewne info.

odpowiedz
Mirek - 08.08.2020 / 08:35, *.orange.pl

Covid w Legii?
Ciekawe czy przeszedł juz testy medyczne?

odpowiedz
ICKY - 08.08.2020 / 07:51, *.t-mobile.pl

Jak widać ludzie ślepo wierzą w to co widzą w tv. Liczba zgonów w Polsce w tym roku jest niższa. Czy zna ktoś kogoś chorego?
Pandemia kończy się w momencie w którym wyłączy się radio i tv.

odpowiedz
Anonim - 08.08.2020 / 08:02, *.cyfrowypolsat.pl

@ICKY: Popieram

odpowiedz
Alan - 08.08.2020 / 08:17, *.tpnet.pl

@ICKY:
Aaa czyli te setki tysięcy zgonów na świecie to jedna wielka ściema....no tak umówili się na świecie po to by np. Zniszczyć kibolstwo w PL i stad te obstrzenia....ehh cytując klasyka '' nie wiedziałem że tylu #@&.^! jest na świecie dopóki nie zajrzałem do internetu''

odpowiedz
Obiektywny - 08.08.2020 / 08:21, *.centertel.pl

@ICKY: Zgadzam się w 100 !

odpowiedz
ICKY - 08.08.2020 / 08:32, *.t-mobile.pl

@Alan: a Ty sądzisz, że ludzie dopiero teraz zaczęli umierać? Sprawdź sobie ile ludzi umierało w latach poprzednich. Zmienili sposób przekazywania informacji dotyczących zgonów. W mediach zamiast uspokajać ludzi to straszą, teraz jeszcze szczują jednych na drugich. Dlaczego nie piszą jak wyleczyli tylu chorych?
Każdy ma swoj rozum i wierzy w co chce.

odpowiedz
butla - 08.08.2020 / 08:46, *.t-mobile.pl

@ICKY: Ja nie znam nikogo z HIV. Idąc Twoim tokiem rozumowania - HIV to ściema :D

odpowiedz
Ja - 08.08.2020 / 08:51, *.t-mobile.pl

@Alan: covidowiec, covidol, koronowiec...tak się Was powinno określać. Nowe wyznanie na świecie. Nawet macie papierza Covida dziweiętnastego! A może to Wasz bożek?
Zero myślenia tv, fb, tv, yt, tv, a na dobidkę zetki i inne radija.
Żal patrzeć.
Złam sobie ręke, złap żółtaczkę, malarie, bolerioze, zapalenie płuc...blagam złap bezobjawowo a ja w nagrodę przepisze Ci dom. NIE MA CHORÓB BEZOBJAWOWYCH znanych medycynie prócz shizofreni.
Pandemia jak powstanie nie będziesz szukał zgonów na onet czy wp i słuchał w tv. Będziesz je widział wokół siebie. I nie będą to zgony z chorobani współistniejącymi...będą to zgony na chorobę tylko i wyłącznie która będzie istnieć.
Jeśli jakimś cudem przeszliście podstawówke to wiecie iż nie ma szczepionek na wirusy. Na grypę lekarze nie przepisują antybiotyków bo nie działaja. Nie MA PANDEMI ani nic podobnego

odpowiedz
ICKY - 08.08.2020 / 08:54, *.t-mobile.pl

@butla: a czy ja gdzieś napisałem że nie ma koronawirusa? One są od lat. Tylko ta cała otoczka wokół tego jest dla mnie ściemą

odpowiedz
Ziggy - 08.08.2020 / 09:00, *.chello.pl

@Ja: jestes dzbanem bez wiedzy. Nawet zawal mkzesz przejsc bezobjawowo i nic o tym nie wiedziec

odpowiedz
Zig - 08.08.2020 / 09:04, *.chello.pl

Nie znam nikogo z rakiem prostaty. Też nie ma? Nie znam też żadnego Eskimosa. Ich tez nie ma?

odpowiedz
Zenek - 08.08.2020 / 09:17, *.orange.pl

@butla: i dlatego nikt nie ogłasza pandemii HIVa. Wyłącz TV, włąćz myślenie kolego

odpowiedz
Commit - 08.08.2020 / 09:25, *.vectranet.pl

@Alan: zanim napiszesz sprawdź. Liczba zgonów w większości krajów jest ostatnio mniejsza niż zwykle. A covidowi przypisuje się niemal wszystkie przypadki śmiertelne z powodu choroby układu oddechowego i nie tylko jak donoszą niektórzy lekarze . W Polsce ponad 40 tyś osób rocznie umiera z powodu złego stanu powietrza np. I co?
Dałeś się nabrać, ale niestety tak samo jak większość ludzi na świecie. I nie obrażaj nikogo tylko dlatego że ma inne poglądy niż Ty.

odpowiedz
kibic legi 50 - 08.08.2020 / 09:29, *.t-mobile.pl

@butla: ty nie znasz a ja doswiadczylem tego na wlasneji skorze przeszedlem to w lipcu,nie badz taki kozaczek ,widzialem ciezkie i smiertelne przypadki ,mozr jak polezysz na ojomie pod respiratorem to przestaniesz cwaniakowac,nikomu nie zycze tego co ja przeszedlem.

odpowiedz
Tommy - 08.08.2020 / 09:40, *.toneticgroup.pl

@Ja: "papierza"? Ty chyba jednak podstawówki nie skończyłeś

odpowiedz
Andre (L) - 08.08.2020 / 10:02, *.centertel.pl

@Ja: poczytaj tłuku o chorobie sarkoidoza...
poczytaj tłuku... nie znasz nikogo kto ją ma tzn że jej nie ma?
tłuku?
gdyby nie przypadek też bym nie wiedział że ja mam
tłuku
Pozdrawiam
ps. znam osobiście osobę która przechodziła bezobjawowo ale też taką która doświadczyła poważnych objawów.
ale Ty wierzysz w to co widziałeś, może nawet uważasz ze ziemia jest płaska...
ps. nowotwory do pewnego stadium tez sa bezobjawowe...

odpowiedz
Andre (L) - 08.08.2020 / 10:06, *.centertel.pl

@Ja: slyszales o szczepionkach na wirus odry czy grypy?
Ty chyba nawet podstawowki nie skończyłeś bo na wsi albo sianokosy albo krowy wydoic było trzeba...

odpowiedz
Obcy - 08.08.2020 / 07:39, *.t-mobile.pl

Jakby zrobili testy przesiewowe całego narodu to dopiero by wyszło ile z nas choruje nawet o tym nie wiedząc. Z tym trzeba nauczyć się żyć. Tak,jak z grypą. Ona też zabija szczególnie ludzi z różnymi schorzeniami. Media sieją straszną panikę. Czemu to służy? Kto za tym stoi?

odpowiedz
Eduardo - 08.08.2020 / 07:44, *.toneticgroup.pl

@Obcy: tylko że grypa zabija kilkadziesiąt osób rocznie spośród kilku milionów zachorowań. Covid ma jednak większą skutecznosc

odpowiedz
ICKY - 08.08.2020 / 08:13, *.t-mobile.pl

@Eduardo: w Polsce umiera średnio ponad 1200 osób dziennie z różnych powodów, wpisać kilku koronawirus i szpital zamiast 1000zł dostaje 14000zł. Widzisz różnicę? Co roku na świecie 1.5 miliona ludzi na gruźlicę i jakoś nie ogłaszają z tego powodu pandemii

odpowiedz
NAS - 08.08.2020 / 08:35, *.centertel.pl

@Eduardo: Ojciec koleżanki mojej mamy zmarł na raka, a w akcie zgonu wpisali covid. Oczywiście zrobiła awanturę i zmienili tłumacząc pomyłką. Ale ile takich przypadków podbija statystyki...

odpowiedz
Obcy - 08.08.2020 / 08:35, *.t-mobile.pl

@Eduardo: Zauważ,że większość zmarłych osób miała choroby współistniejące. A na zwykłą grypę umiera troszkę więcej ludzi. Zdrowy organizm sobie radzi.

odpowiedz
RadekBP - 08.08.2020 / 08:52, *.tpnet.pl

@Eduardo: rok temu grypa zabiła 2500 osób, a więc nie kilkadziesiąt...

odpowiedz
Eduardo - 08.08.2020 / 09:16, *.toneticgroup.pl

@RadekBP: W Polsce w zeszłym sezonie na grypę zmarło 65 osob

odpowiedz
Eduardo - 08.08.2020 / 09:21, *.toneticgroup.pl

@Obcy: zgadzam się z tym że większość osób zmarłych miało choroby wspolistniejace. Z tym drugim stwierdzeniem nie zgadzam się, na grypę o wiele mniej osób umiera niż covid, niemniej jednak w obu przypadkach zagrożeni są Ci którzy mają inne schorzenia. Osobiście znam kilkanaście osób chorych na Covid, również z mojej pracy, więc nie uważam że to ściana.

odpowiedz
Eduardo - 08.08.2020 / 09:28, *.toneticgroup.pl

@ICKY: To podaj jaką jest zachorowalność i ilość zgonów z powodu gruźlicy w Polsce, bo sorry ale przypadki śmiertelne z krajów trzeciego świata mnie nie interesuja

odpowiedz
Bródno - 08.08.2020 / 10:00, *.play-internet.pl

@ICKY: zamknij jape oszołomie

odpowiedz
Pepcio - 08.08.2020 / 07:19, *.net.pl

Słoik ma gdzieś maskę i ostrożność,bo rodzinka daleko.on sam pewnie przejdzie covid bez mrugnięcia.Ja mam w Wawie całą rodzinę.W większość starsi ludzie z jakimiś schorzeniami. Słaba opcja jakbym kogoś z nich zaraził.Sama moja ostrożność to za mało,jak reszta ma to gdzieś.Pozdrawiam LEGIA MISTRZ

odpowiedz
zeus1980 - 08.08.2020 / 08:07, *.chello.pl

@Pepcio: Mordo bredzisz . Jestem sloikiem i zachowuje ostroznosc mimo ze mam rodzine daleko a wiesz czemu ? wlasnie z szacunku do Twojej rodziny starszych osob itd. Zreszta na to nie ma reguly moj kuzyn to teraz przechodzi okaz zdrowia a jednak karetka go zabrala bo nie mogl oddychac.Takze nie wrzucaj wszystkich do jednego wora bo to zalezy od wychowania i podejscia czlowieka a nie czy sloik czy warszawiak.Pozdro .Mocno Legia!!!

odpowiedz
Pepcio - 08.08.2020 / 08:22, *.net.pl

@zeus1980: Racja .Sorka.Wiadomo że w każdym środowisku są ludzie i ludziska. Pozdro (L)

odpowiedz
Filip - 08.08.2020 / 06:06, *.111.202

Kuchy wrocil od Putina. Wysciskal wszystkich i juz jest w Szczecinie

odpowiedz
Ty - 08.08.2020 / 05:47, *.play-internet.pl

Zrobili testy a jesli w poniedzialek po meczu sie omaza dopiero miarodajne i ktorys z nich faktycznie byl chory to i cracovia ucierpi

odpowiedz
Cezary1916 - 08.08.2020 / 04:35, *.com.pl

A Vuko twierdził, że nie ma klątwy superpucharu

odpowiedz
jezus - 08.08.2020 / 02:05, *.vectranet.pl

Nie zatrzymujemy sie! Kolejny transfer do Legii! Super napastnik Covid, w ostatnim sezonie strzelil 19 bramek hue hue hue hue heu

odpowiedz
Zulek - 08.08.2020 / 01:34, *.chello.pl

Mioduski z Ameryki . Brdzie grał w tą kłamliwą gierkę. Może cis ugramy dla dobra Legii. To kłamstwo coś nam da ale póki co... kłamcy ten cały wirus to ściema!

COVID-19= kłamstwo

odpowiedz
WojS. - 08.08.2020 / 07:52, *.vectranet.pl

@Zulek: To te tysiące zmarłych we Włoszech i w Hiszpanii, to tak ściemniało, że aż zmarło?

odpowiedz
(L)egia - 08.08.2020 / 01:15, *.virginm.net

Covid srovid, padamy ofiarą czegoś czego nie ma. Paranoja...

#covidioci

odpowiedz
jo - 08.08.2020 / 07:43, *.tpnet.pl

@(L)egia: skoro to według Ciebie jest oszustwo to idź do jednoimienne go szpitala jako wolontariusz chociaż na kilka godzin...
#GOTOWIDOPOMOCY

odpowiedz
(L)egia - 08.08.2020 / 09:16, *.virginm.net

@jo: A pójdę. I co zobaczę? Ktoś ma gorączkę - covid19. Ktoś ma gorączkę i kaszle - covid19. Ktoś złapał zwykłą grypę - covid19. Ok, ktoś złapie poważną chorobę, nawet śmiertelną, poważniejszą w skutkach niż covid19 - covid19. Dzisiaj wystarczy zakasłać, żeby wzbudzić podejrzenia zarażeniem przez covid19 i w ten sposób statystyki rosną. Cała ta panika jest niewspółmierna do rzeczywistego stanu rzeczy, a media jeszcze dodatkowo, celowo, nadmuchują ten balonik, żeby naiwny Kowalski nie wychodził z domu i słuchał się grzecznie. Mieszkam w Anglii i codziennie słyszę o nowych przypadkach zakażeń, ale rząd stopniowo wyprowadza kraj z lockdown'u - i co, taka to poważna sytuacja? Ludzie w barach przesiadują, łażą po mieście i srają na te wszystkie restrykcje i mają rację! To w takim razie ten lockdown powinien wciąż obowiązywać, powinni go przywrócić. Mam znajomą fryzjerkę, która prowadzi zakład i opowiada mi za każdym razem o jakichś absurdalnych przepisach (nakazują rozklejać na podłodze naklejki o trzymaniu 2m odstępu, ale w zakładzie może przebywać tylko jeden klient - gdzie tu logika???). Jedna wielka bujda! Ewidentnie ta cała "pandemia" ma na celu zmanipulować nas, zdezinformować, nie jestem tylko pewien w jakim celu, można spekulować... I jest dokładnie tak - pandemia kończy się w momencie, w którym wyłączy się radio i TV.

#GotowiDoMyślenia

odpowiedz
Legia - 08.08.2020 / 00:19, *.chello.pl

W waszym mózgu jest covid kłamcy.

COVID-19= kłamstwo

odpowiedz
Klemens - 08.08.2020 / 00:23, *.t-mobile.pl

@Legia: uważam dokładnie tak samo

odpowiedz
WarMaster - 08.08.2020 / 00:34, *.165.49

@Legia: Może nie kłamstwo bo to coś istnieje ale jest szczepem grypy zdrowi ludzie na to nie umierają

odpowiedz
Rafix - 08.08.2020 / 00:47, *.chello.pl

@WarMaster: a kto w dzisiejszych czasach ma pewność że jest zdrowy?

odpowiedz
WarMaster - 08.08.2020 / 01:18, *.165.49

@Rafix: Nikt ....

odpowiedz
ROSOMAK - 08.08.2020 / 01:57, *.chello.pl

@Legia: To na co umierają Ci ludzie to też ściema

odpowiedz
Kłamca - 08.08.2020 / 06:14, *.t-mobile.pl

@Legia: W twoim muzgu go nie ma napewno bez obaw, jest tylko próżnia.

odpowiedz
Szczyt debilizmu - 08.08.2020 / 07:17, *.vectranet.pl

@Kłamca:Osiągnął Apallachy

odpowiedz
NAS - 08.08.2020 / 00:06, *.centertel.pl

Radykalny poglad, ale dla mnie powinni to rozpylać w powietrzu żeby każdy zachorował, mam dość manipulacji i ogłupiania ludzkości, a zachowują się jak by to ebola była

odpowiedz
(L)UKASZ - 07.08.2020 / 23:58, *.tpnet.pl

Jeżeli cała drużyna pomyślnie przeszła testy to teraz skąd ten niby virus ??

odpowiedz
eLo - 08.08.2020 / 10:53, *.play-internet.pl

@(L)UKASZ: z du-py

odpowiedz
(L)eve(L)64 - 07.08.2020 / 23:57, *.plus.pl

Nowy transfer?
A może tak więcej informacji gdzie on do tej pory grał!!!!!

odpowiedz
Spejson - 08.08.2020 / 07:34, *.plus.pl

@(L)eve(L)64: od pół roku o nim wszędzie piszą, pochodzi z Chin, bardzo szybko się rozwija nawet Real, Barcelona i ... się go boją.

odpowiedz
Legionista - 07.08.2020 / 23:47, *.tpnet.pl

Nie ciekawie byloby gdyby rzeczywiscie mial masazysta wirusa a seoja droga gdzie on moglby sie zarazic skoro od tygodnia siedzi w LTC?

odpowiedz
Rety - 07.08.2020 / 23:55, *.orange.pl

@Legionista: Bo to globalną ściema.

odpowiedz
Andre (L) - 08.08.2020 / 06:54, *.centertel.pl

@Rety: ludzie też niby chorują i niby umierają. koleś sobie żył w najlepsze z cukrzycą zaczęło go dusić okazuje się że to ta Twoja ściema, respirator i naprzód...

odpowiedz
(L) - 07.08.2020 / 23:46, *.chello.pl

oby nie bo po pucharach :(

odpowiedz
Myś(L)iwiecka - 07.08.2020 / 23:40, *.com.pl

srovid? buahahahahahahaha ciemnota w to wierzy!!!

odpowiedz
Radol - 07.08.2020 / 23:26, *.plastcom.pl

Specjalnie nie słucham radia ani nie oglądam wiadomości żeby nie słuchać o tym śmiesznym srovidzie ale na legioniści to się nie spodziewałem że o tym usłyszę jakąś wzmiankę! Można skończyć już tą beznadziejną paranoję?

odpowiedz
Antyberg - 07.08.2020 / 23:21, *.plastcom.pl

Srowid!!! czy do ku... y nędzy ktos w ogóle w to jeszcze wierzy???

odpowiedz
Alpaga - 07.08.2020 / 23:20, *.mm.pl

Covid nie dla Legii

odpowiedz
Covid - 07.08.2020 / 23:13, *.chello.pl

Znalezione w internetach:
Poniżej z ostatniego tygodnia: data, liczba zgonów na COVID, średni wiek osób zmarłych:
07.08 -> 13 -> 78,0
06.08 -> 18 -> 74,5
05.08 -> 18 -> 78,7
04.08 -> 6 -> 81,5
03.08 -> 1 -> 76,0
02.08 -> 10 -> 77,7
01.08 -> 5 -> 77,6
Łącznie: za 1 tydzień 08.2020 -> 71 osób -> 77,5 lat
Za 2018 mamy (długość życia/procentowy udział w populacji):
Kobiety: 81,7 lat / 51,7%
Mężczyźni: 73,8 lat / 48,3%
Kobiety i mężczyźni razem: 77,9 lat
Na razie mamy: 77,5 (COVID) i 77,9 (całość)

odpowiedz
Zięciu - 08.08.2020 / 00:04, *.chello.pl

@Covid: Misiu, średnio z koniem macie po 3 nogi, a na covid umierają również młodzi. Fakt, że niewielu, ale ja tam nie chciałbym być tym wyjątkiem. Nie życzę tego również nikomu.

odpowiedz
Andre (L) - 08.08.2020 / 06:58, *.centertel.pl

@autor: Ty za to elokwentnie i racjonalnie przedstawiłeś Swój punkt widzenia....
Polecam wizytę w jakimś domu opieki gdzie jest sporo chorych i jeden dzień wolontariatu... Udowodnij wszystkim że to ściema

odpowiedz
stafan - 07.08.2020 / 23:09, *.okay.pl

Covid w Legii?? A co to za piłkarz? Bo nie ma go na transfermarkt...

odpowiedz
Ka - 07.08.2020 / 23:21, *.chello.pl

@stafan: jest, tylko fonetyczna pisownia, ma być 2-gim bramkarzem

https://www.transfermarkt.com/manuel-kowid/profil/spieler/255216

odpowiedz
Kris - 08.08.2020 / 09:42, *.play-internet.pl

@Ka: strasznie słaby ten Kowid

odpowiedz
ja pier..le - 07.08.2020 / 23:08, *.chello.pl

kur.. mac

odpowiedz
I po graniu - 07.08.2020 / 23:07, *.net.pl

I po graniu.....

odpowiedz
Qqlesko - 07.08.2020 / 23:06, *.chello.pl

A jakie to ma znaczenie? Przeciez 80% osob przechodzi to bez zadnych objawow. Powinnismy wszyscy wyluzowac i naciskac na rzad by zniosl krzywdzace obostrzenia

odpowiedz
CowID - 07.08.2020 / 23:08, *.co.uk

@Qqlesko: 99%

odpowiedz
meter - 07.08.2020 / 23:13, *.t-mobile.pl

@Qqlesko:
Pełna zgoda..ile jeszcze będą siać ferment?mam świadomość że strach to potężna emocja i można nią wiele osiągnąć ale dość qrwa..

odpowiedz
dom_rembsky - 07.08.2020 / 23:22, *.chello.pl

@meter: mógłbyś rozwinąć tą myśl? w sensie co rządy na tym zyskują bo ja widzę bardziej straty związane z koroną.

odpowiedz
NAS - 08.08.2020 / 00:04, *.centertel.pl

@dom_rembsky: to nie rządy zyskują tylko najbogatsze jednostki, które w dupie mają rządy... a swoją drogą popatrz jak łatwo Tobą manipulować, chodzisz w maseczce? Za niedługo gacie bedziesz nosił na lewą stronę jak Ci każą bo wirusa słabiej przyswajasz

odpowiedz
Andre (L) - 08.08.2020 / 07:01, *.centertel.pl

@NAS : chłopie zrób kanał na YT czy gdzieś tam ze COVID to sciema idz do domu opieki tam gdzie niby sa przypadki chorych i zafunduj nam relację z tygodniowego wolontariatu. oczywiście bez środków ochronnych itd - przecież to sciema. Wtedy damy się Tobie zmanipulować...

odpowiedz
tomiacab - 08.08.2020 / 11:28, *.234.153

@Qqlesko: mądrego to i komentarze przyjemnie poczytać.

odpowiedz
Zły krasnolud - 08.08.2020 / 17:10, *.centertel.pl

@Andre (L): zmanipulowała to cię władza

odpowiedz
tommm - 07.08.2020 / 22:58, *.datapacket.com

tak coś czułem, że wszystko idzie za dobrze...

odpowiedz
Kris - 08.08.2020 / 09:50, *.play-internet.pl

@tommm: Fakt co roku Legia musi zacząć sezon z przytupem ????

odpowiedz
Arek - 07.08.2020 / 22:57, *.tpnet.pl

O kur..!

odpowiedz
GOCLAW - 07.08.2020 / 22:55, *.centertel.pl

Kuźwa.... Czy to jaja ???!!!!!!

odpowiedz